Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 10

  • 47 934
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
 Hug и аз си взех ваучер за тортите, пише, че първите са по 100г, последната е 800г, общо излиза 1200г тортен микс  Peace

Цитат
Ваучерът включва микс от 5-те вида френска селска торта: френска селска КЛАСИК -  триъгълно парче (100 гр); френска селска БОРОВИНКА -  триъгълно парче (100 гр); френска селска СМОКИНЯ -  триъгълно парче (100 гр); френска селска ЯГОДА (100 гр) -  триъгълно парче (100 гр) и френска селска ТИРАМИСУ - малка семейна торта (800 гр).

# 751
  • Мнения: 3 799
Някой да е ходил в този ресторант „Мармо”? 
http://bg.kolektiva.net/sofia/extra/vaucher-t-vkljuchva-konsumac … predlaganata.html
Офертата звучи много примамливо  ..стига да нямах около десетина неизползвани ваучери за заведения...

# 752
  • София
  • Мнения: 63
Танче, нали и без това на Вега теста ти бяха казали само домати и ябълки Mr. Green К'ви торти, к'ви 5 лева  hahaha

Мале...още ме е яд за парите, дето потроших за моя Вега тест. В крайна сметка "докторката" ми направи режим "разделно хранене". Сигурна съм, че на всички, минали през Елос хранителният им режим е като моя. Апарата е само за "тежест".

Ако някой е ходил на Вега тест в Елос нека сподели, моля!

Ха, ха, аз също си помислих да вметна нещо такова на Таня  Laughing

Ваня М, дай да продължим на лични за вега теста в Елос /май ще се потвърдят съмненията ти  Mr. Green/

За екскурзията до Истанбул с Караджъ турс: явно е до късмет  Peace.Ние бяхме преди по-малко от месец.Четох доста негативни коментари тук преди да тръгнем, но там бях доволна от огранизацията и точността, с които вървяха мероприятията.Хотелът беше чист и топъл, на хубаво място.Минусите: автобусът не беше кой знае какво, имаха си някакви задължителни спирки, заради които спирахме 3 пъти преи границата в рамките на половин час, изнервящо е.Допълнителните екскурзии са напълно излишни, достатъчно е да се попрочетат постовете на pina в темата за Истанбул.Радвам се, че платихме само няколко от първия ден /нощната разходка я проспах, защото бях страшно уморена/, всичко друго е 4-5 пъти по-евтино, ако идеш сам.Бяхме за първи път, но е лесен за оправяне град /въпреки първоначално трудните за запомняне имена  Laughing/.Късмет на заминаващите!

Може ли да помоля да не използвате този глупав емотикон  "#2gunfire", чак такива драми са излишни!

# 753
  • Мнения: 0
Някой да е ходил в този ресторант „Мармо”? 
http://bg.kolektiva.net/sofia/extra/vaucher-t-vkljuchva-konsumac … predlaganata.html
Офертата звучи много примамливо  ..стига да нямах около десетина неизползвани ваучери за заведения...


Аз съм ходила преди около година, може би и повече. Всичко беше много вкусно, обслужването беше на ниво, порциите бяха доста солидни. Като цяло съм доволна, макар да имам спомен за височки цени. Взех си ваучер сега, с удоволствие ще отида Peace

# 754
  • софия
  • Мнения: 25 627
Заповядайте в

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
Някой да е ходил в този ресторант „Мармо”? 
http://bg.kolektiva.net/sofia/extra/vaucher-t-vkljuchva-konsumac … predlaganata.html
Офертата звучи много примамливо  ..стига да нямах около десетина неизползвани ваучери за заведения...


Заведението е супер, препоръчвам го.

Общи условия

Активация на акаунт