Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 10

  • 47 953
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 13 262
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Е това и аз го гледах, и се чудих и умувах, как са го написали подвеждащо първоначално ще помислиш че си е цяла торта, после става ясно че е за парче, но какво трябва да е това парче, то и в Шератон едва ли ще струва толкова пари  Mr. Green Нямам думи за надутите неща!
Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Сега са добавили грамажа  Laughing. Аз още през нощта успях да им задам този въпрос и са реагирали  Laughing. Или четат тук  Wink.  Така става - 2 кг за 20 лв. Дори се замислям да си купя, че ми звучи апетитно  Embarassed. А и един познат ми препоръчваше тортите на цех в Овча купел(или Горна баня) и само остава по-късно да го попитам дали са същите.

# 736
  • Мнения: 498
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Е това и аз го гледах, и се чудих и умувах, как са го написали подвеждащо първоначално ще помислиш че си е цяла торта, после става ясно че е за парче, но какво трябва да е това парче, то и в Шератон едва ли ще струва толкова пари  Mr. Green Нямам думи за надутите неща!
Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Сега са добавили грамажа  Laughing. Аз още през нощта успях да им задам този въпрос и са реагирали  Laughing. Или четат тук  Wink.  Така става - 2 кг за 20 лв. Дори се замислям да си купя, че ми звучи апетитно  Embarassed. А и един познат ми препоръчваше тортите на цех в Овча купел(или Горна баня) и само остава по-късно да го попитам дали са същите.


Айде като пробвате после
е кажете дали си е струвало)

# 737
  • София
  • Мнения: 986
Вчера се прибрах от Подарете си 3 дневна екскурзия до Охрид (с включен транспорт) само за 72.50 вместо за 145 лв.! http://www.promomax.bg/%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8/100081 . Общо взето  съм доволна имам само малки забележки.

# 738
  • Мнения: 685
А какво ви е мнението за това заведение: http://www.-spam173-/index.php?p=offer&id=155 ? Изглежда доста добре, но се чудя още. newsm78

# 739
  • София
  • Мнения: 588
Дали някой има отзиви за тази оферта? http://grabo.bg/sofia/vecheria-za-dvama-i-zabavlenie-po-ruski-pl … na-za-40lv-05vu6f
Искам да го купя за моите родители, но ако ще останат разочаровани, няма да рискувам. Peace

Ние ходихме по една предишна оферта - тогава беше с фиксирано меню и важеше от понеделник до четвъртък. Аз бях много доволна Peace Обстановката е по руски натруфена и леко кичозна Mr. Green Но е приятно, музиката беше много добра и персонала беше любезен. Някой по-напред в темата се беше оплаквал от грамажите на ястията и цените на напитките, според мен те си бяха ок, за качеството на храна имаше какво да се желае още, но и ние бяхме във вторник и практически беше празно - за уикенда може да имат повече персонал в кухнята и да е по-добре  Peace

# 740
  • Мнения: 1 988
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. Разбирам, че за 20 лева се получават 5 парчета и това е  намалена цена? Може ли нормалната цена на 1 парче торта да е 8 лв.? Дори и в ресторантите стигат до 5 лв., а пак са домашно приготвени.  Rolling Eyes Някой да знае колко са големи?

Е това и аз го гледах, и се чудих и умувах, как са го написали подвеждащо първоначално ще помислиш че си е цяла торта, после става ясно че е за парче, но какво трябва да е това парче, то и в Шератон едва ли ще струва толкова пари  Mr. Green Нямам думи за надутите неща!
Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Сега са добавили грамажа  Laughing. Аз още през нощта успях да им задам този въпрос и са реагирали  Laughing. Или четат тук  Wink.  Така става - 2 кг за 20 лв. Дори се замислям да си купя, че ми звучи апетитно  Embarassed. А и един познат ми препоръчваше тортите на цех в Овча купел(или Горна баня) и само остава по-късно да го попитам дали са същите.


Айде като пробвате после
е кажете дали си е струвало)

Преди няколко дни в Готварската тема обсъждаха Френска селска торта от цех в Овча купел  Пишеха, че била хубава. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269418.0.

# 741
  • Мнения: 76
За тортата от Колектива - пише, че са триъгълни парчета по 100 гр. (4-те вида), но накрая има Тирамису семейна торта 800 гр. - цялата торта ли включват? Thinking

И някой питаше за Тадж Махал - аз не съм доволна. Ходих с ваучери от предишната партида - поръчахме от 2-та вида менюта - вегетарианско и с пиле. Според мен бяха включили най-евтините неща и почти всички бяха с кимион, а синът ми много го мрази. Като опиташ 1-2 неща всичко ти е вече с еднакъв вкус - от лютивото и почти еднаквите подправки. Може би трябва да са по-малко на брой ястия, за да можеш да ги оцениш. Отделно всичко друго беше доста скъпо, а и обстановката беше подтискаща - бяхме на първия етаж между входа и тоалетната (непушачи сме и с дете на 4 години).

Последна редакция: пн, 30 май 2011, 14:14 от snezhka-smeshka

# 742
  • София
  • Мнения: 2 024
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. ...
Някой да знае колко са големи?

Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Къде го прочетохте това, че парчетата
са по 400гр.?
При мен в офертата излиза, че са 5 на брой
триъгълни парчета всяко по 100гр.+
френска селска ТИРАМИСУ - малка семейна торта (800 гр).

# 743
  • Мнения: 1 167
За тортата от Колектива - пише, че са триъгълни парчета по 100 гр. (4-те вида), но накрая има Тирамису семейна торта 800 гр. - цялата торта ли включват? Thinking

Май промениха офертата - бяха 5 парчета по 400 гр., а сега парчетата станаха 5х100 гр.+малка торта тирамису от 800 гр. Ще следя до края за още промени, че ми стана интересно  Laughing

# 744
  • София
  • Мнения: 13 262
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. ...
Някой да знае колко са големи?

Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Къде го прочетохте това, че парчетата
са по 400гр.?
При мен в офертата излиза, че са 5 на брой
триъгълни парчета всяко по 100гр.+
френска селска ТИРАМИСУ - малка семейна торта (800 гр).

Променят офертата през 15 минути. Първо нямаше изобщо грамаж, после писаха, че всяко парче е по 400 гр, а сега друго....

И в бързината не са доуточнили какво е петото парче торта Laughing

# 745
  • Мнения: 1
Извинявай, но какво означава лошата им организация на графика?

В офертата на студиото беше посочено, че работното им време е до 20.00 часа. При записването на час момичето, с което говорих обясни, че работят до 19.00 и всяка от двете процедури, за които отивах (подстригване и маникюр) била с едночасова продължителност. Общата им продължителност се оказа малко над един час, а престоят ми в салона беше два часа и половина.


значи и офертата им за "Класически масаж на цяло тяло и рефлексотерапия в Салон за красота Angel Face само за 19.80лв вместо за 54лв" от deals.bg не си заслужава. Щом масажистите не са добри няма да я купувам.
[/quote]


А посещавали ли сте медицински център Кинетик - предлагат терапия за тяло Витамакс в дадено.бг, а преди бях гледала оферта от тях в някакъв друг сайт. Имате ли впечатления как работят?

# 746
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Цитат
Аз пък да попитам за офертата на за торта на Колектива. ...
Някой да знае колко са големи?

Грамажа обаче е даден за всяко парче по 400гр, гледах сега в Неделя едно парче го дават 135- 270гр, зависи от тортата.

Къде го прочетохте това, че парчетата
са по 400гр.?
При мен в офертата излиза, че са 5 на брой
триъгълни парчета всяко по 100гр.+
френска селска ТИРАМИСУ - малка семейна торта (800 гр).

Променят офертата през 15 минути. Първо нямаше изобщо грамаж, после писаха, че всяко парче е по 400 гр, а сега друго....

И в бързината не са доуточнили какво е петото парче торта Laughing
Вече се отказах от ваучер по тази оферта.... Егати... то... не знаеш какво ще получиш в крайна сметка....  Sad - Накрая да не се окаже, че е едно парче торта от 100 грама....  Rolling Eyes

# 747
  • София
  • Мнения: 749
Танче, нали и без това на Вега теста ти бяха казали само домати и ябълки Mr. Green К'ви торти, к'ви 5 лева  hahaha

Мале...още ме е яд за парите, дето потроших за моя Вега тест  #2gunfire В крайна сметка "докторката" ми направи режим "разделно хранене". Сигурна съм, че на всички, минали през Елос хранителният им режим е като моя. Апарата е само за "тежест".

Ако някой е ходил на Вега тест в Елос нека сподели, моля!

# 748
  • София
  • Мнения: 20 210
Искам да похваля Ваучер.бг - два дни безуспешно се опитвах да закупя ваучер за катерене на стена,  писах на сайта и те за извинение ми го активираха като платен. Стойността на ваучера е символична - 6 лв., но жеста ми направи страшно приятно впечатление.  Peace

# 749
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Танче, нали и без това на Вега теста ти бяха казали само домати и ябълки Mr. Green К'ви торти, к'ви 5 лева  hahaha
.....................


Ванче, много скъпи още доматите бе....  Mr. Green Пък и половинката има РД другата седмица де......  Rolling Eyes  Hug 
(Оправдания винаги се намират  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт