Мавриций, Сейшели или Малдиви - най-кратък полет!

  • 16 889
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 417
Ако някой се е засилил към Сейшелите в момента има страхотна цена от 356 евро до Mahe с  Air Seychelles и Etihad Airways.
Само дето се тръгва от Париж и се връщате във Франкфурт или Мюнхен. Това ще добави още едни 200-250 евро за логистика , но пак цената е много добра , а и може да се насладите на няколко дни в Париж , който винаги си заслужава Simple Smile

Open-Jaw flights to Mahe Island (Seychelles) for only €356 – round-trip incl. taxes

http://www.holidaypirates.com/france/openjaw-flights-mahe-island … ndtrip-incl-taxes
И аз ги гледах, общо взето добра цена, но почти постижима при промоциите на Катар от София.
Само като стигнеш и разбираш, че билета е най-евтиното нещо от целият ти престой там Money

# 31
  • Мнения: 2 280
Tолкова ли е скъпо на Сейшелите? По-скъпо ли е от Малдиви?

# 32
  • Мнения: 1 417
Tолкова ли е скъпо на Сейшелите? По-скъпо ли е от Малдиви?
Според мен е доста по скъпо. На Малдиви нямаш мърдане от хотела, т.е там на място нямаш разходи освен тези за храна и някакви екскурзии евентуално, които обаче са по евтини от тези на Сейшели.
Ако стоиш само в хотел, които мисля, че също са по скъпи  от Малдиви може би ще е едно и също.
Просто за мен съотношението цена и качество не си отговарят.
След като прочетох отзивите ти от Бали, и там ти писах - мисля че е място, което ще Ви хареса Wink

# 33
  • Мнения: 2 280
На мен и Тайланд ми харесва много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт