Гласът на България

  • 36 123
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 830
хареса ми момичето което изпя Ищаар . това е доста трудна песен но тя я изпя доста добре

# 61
  • Мнения: 1 278
Този Ивайло не участваше ли в "Music Idol"? Thinking

# 62
  • Мнения: 19
Привет и от мен ,да се запиша и аз.
На мен за сега ми харесва предаването,ще го гледам поне за сега истински се забавлявам.

# 63
  • Мнения: 972
Журито избира по песен и по жанр,не по гласови данни!
Това е тъпо!

# 64
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ау, тая беше най зле досега. Не знам защо всички се хвърлят на Кристина Агилера, Селин Дион, Марая Кери и Уитни Хюстън. НИКОЙ не може да пее техните песни, не никой, но са единици които могат, и не знам защо всички си мислят, че са велики с Кристина Агилера. Ужас.

# 65
  • Мнения: 400
Много ми хареса предаването,а не очаквах Crazy
Аз съм за Ивана Crazy
Дано накрая да спечели някой от нейния отбор Crazy
Другите от журито не струват,особено метълиста ooooh!

# 66
  • Мнения: 14 830
журито като цяло ми харесва . не харесвам особено Миро - самочувствието му е малко в повече . иначе адмирации към другите трима

# 67
  • Мнения: 1 278
Аз пък много харесвам Мариана Попова. Peace Ще има съревноваване между нея и Миро, защото търсят сходни гласове. Thinking

# 68
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Последното момиче има много уникален и специфичен глас. Разбира се има нужда от доста работа, но с подходящия треньор може да постигне чудеса Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 7 992
Този Ивайло не участваше ли в "Music Idol"? Thinking

В първи и втори сезон на МА участваше.
Като цяло предаването ми хареса, по-различен формат от това, с което сме свикнали. Явно след Мюзик Айдъл 3 доста свалих критериите, но тук ми хареса, че се акцентира на гласа, не на идиотщините.

# 70
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз съм от отбора на Ивана, най-вече. Донякъде и Миро, но там е, защото си го харесвам. Rolling Eyes Нито един глас не ме грабна с кой знае какво, ама... ще видим, де... Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 278
Този Ивайло не участваше ли в "Music Idol"? Thinking

В първи и втори сезон на МА участваше.

Благодаря. Peace Значи не съм се припознала.

# 72
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
хареса ми момичето което изпя Ищаар . това е доста трудна песен но тя я изпя доста добре
И в първия и във втория Мюзик Айдъл я пя, но не стигна до концертите. Хубаво пее, но да беше сменила малко репертоара. Виж, Ивайло ДОнев ме разби. В Мюзик айдъл наблягаше на баладите, а тук какъв рок изпраска! Ама що не избра Маричков?!?

# 73
  • София
  • Мнения: 7 992
Девойката с Ищар и тя ли е участвала в МА? Нямам никакъв спомен за нея, а уж съм ги гледала от до.

# 74
  • Мнения: 972
Другите от журито не струват,особено метълиста ooooh!

Този "метЪлиста" е на сцена от преди 1967г/тогава е създадена групата "Щурците"/... А останалите от журито само могат да му дишат прахЪ...

Общи условия

Активация на акаунт