Как се обличат децата :(

  • 5 011
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 400
това, естествено, е в сферата на фантастиката, разбира се. в действителност смятам, че училищните униформи никога няма да се върнат.

Незнам защо смяташ, че няма да се върнат? Навсякъде по света има училищни униформи... Престижно е!
Като училището си направи регламент... нищо "комунистическо" не виждам тука.
Друго на ръка е, че на мен винаги униформите са ми се виждали като "стадо с овце"... но...
както лекарите в болницата са с бели престилки, сестрите със зелени, банкерите са с костюми и вратовръзки... все са си вид униформи Simple Smile

Ту униформите са задължителни. Има няколко училища покрай мен. Всички "деца" (май не съм виждала по-малки от 5-6 клас или не се сещам в момента) са:
момичета с дълги бели или черни чорапи до коляното, поли и бели ризи. Момчетата са с някакъв вид костюм (панталон и риза поне). Връхни дрехи и аксесоари мисля, че са си различни и по вкус Simple Smile Но и тук всички пешлемета си имат сел фони.. така че  НЕ Е САМО В БЪЛГАРИЯ! Simple Smile  Stop

Аз не разбирам как може да се гримосва малко дете, но все пак нямам момиче Simple Smile

Имам момче, но пък много го контя  newsm78 Сега трябва да се замисля дали не е прекалено.. но ще видим - малък е още, но гардероба му е 5 етажен!

# 31
  • Мнения: 1 493
Според мен децата трябва поне в неща като облеклото сами да се опитват да избягат от стандарти наложени им от РОДИТЕЛ ,МОДА ,УЧИЛИЩЕ, а сами да намерят стила и дрехите в който ще се чустват удобно ,добре и със самочуствие.
 

ВИЕ ДО КАКВА ВЪЗРАСТ СМЯТАТЕ ДЕЦАТА СИ ЗА ,,ДЕЦА,, КОЙТО ДА ОБЛИЧАТЕ ПО ВАША ПРЕЦЕНКА С ,,ДЕТСКИ ,, ДРЕХИ КОЙТО ДА НЕ СА ,,КИЧОЗНИ,,
НА КАКВА ВЪЗРАСТ СМЯТАТЕ ДА ИМ РАЗРЕШИТЕ ДА СИ БОЯДИСАТ КОСАТА?
НА КАКВА ВЪЗРАСТ БИХА МОГЛИ ДА СЕ ЛАКИРАТ ИЛИ ДА СЛОЖАТ ГОЛЕМИ ОБИЦИ?

Аз също съм привърженик на спортния стил в ежедневието , но това хич не се харесва на децата ми / тя - 26 , той - 24 г. / . Дъщеря ми поне не ми прави забележки, докато синът ми всеки път ме измерва от горе до долу и винаги намира някакъв кусур ! Това ме навежда на мисълта, че съм успяла да изградя у тях собствено мнение по въпроса за облеклото. Аз не винаги харесвам как се обличат те, естествено е и те да не ме харесват винаги. Много ми е приятно, когато се приготвят за някой по-специален случай и ми поискат мнението ! Разбира се това не означава, че се винаги се вслушват в съветите, които получават от мен . Двадесет  години разлика във възрастта си цяла вечност. Аз изпадам в недоумение, когато видя приятелката на сина ми в "потури" с ниска талия / тя е 155 см /,  изглежда като карикатура  в тях! Те се потрисат, като ме видят в дънки с висока талия, ризата в панталона и колан на кръста ! Хубаво е , че имаме и общи , любими неща , например маратонките , шапките, раниците, шаловете, ръкавиците, очилата !

Винаги след 5-6 годишната им възраст съм се съобразявала с тяхното мнение по въпроса за дрехите.
Дъщеря ми си боядиса косата на 17 години за пръв и последен път. Аз бях против , но не й забраних и тя сама се убеди в грешката си / от руса стана чернокоса, дългокоска !!! и така близо 2 години си носи кошмарната боядисана коса /.
Тя се лакира от 15-16 годишна, но дълги обици сложи преди няколко години.

# 32
Хм....ще се разпиша и аз! Grinning

Е това за 2 годишното момиченце..... #Crazy Луда мама!

Висок ток нямам, дънки/панталони с ниска талия-само един. CryНо беше избиран доооста време и наистина си струваше!
Имам обици-и големи, и всякакви, за които обаче в 5 клас (сега съм 7-ми) господина по история ми направи забележка и оттогава ме гледа накриво-но не ми пука. Аз не съм накичена като коледна елха, така че....Бижута други не нося-само една мнооого тъничка гривничка от сребро.
Къси блузки за лятото - ми 1-2. Искам обица на носа, но от вече едногодишно желание и молби на човек му се отщява. #2gunfireиначе имам бели ботушки-много им се кефя, тока им е дебел, 2-3 см.
Ама не ви разбирам - какво лошо има в лакираните нокти? Ама вие верно сте луднали!? Shocked

Общи условия

Активация на акаунт