Попътен вятър на порасналите ни деца - 9

  • 25 505
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 717
Скъпа госпожо, да са ти живи и здрави и двамата именници! Прекрасни неща да им се случват, късмета да не ги напуска!
Нези, приятно изкарване в Анталия, ще очакваме репортажи!
Дани днес е на бал на братовчедка си, аз не присъсвам, понеже е от родата на баща й.
Ние сме на бал на 25, а на 5 на кръщене. Днес спретнах подарък за кръщенето, за бъла отпреди съм готова. Следобяд мисля да пообиколя магизините да си търся дрешуляци.
Хайде лек ден и доскоро!

# 46
  • София
  • Мнения: 16 158
Честито на всички именници днес!
Да са живи, здрави и много щастливи!
Специални пожелания за Динко - все така да се освобождава от изпити.
Мария, така са те - не се пазят много.
Щом малко им помине и ръгват по живот. Нали във вторник Ани рева от чене.
Маза го с обезболявщо и вече се подобрила. Съответно заряза мазилото.
Това е положението - ние ще си мрънкаме профилактично.
Нези сигурно вече пътува - приятно изкарване.
Сватовете - сигурна съм, че ще се харесате. След като имат такова добро момиче - значи и те са хубави хора.

# 47
  • Мнения: 1 252


Госпожо, да са ти живи и здави именниците , да те слушат и да им се радваш Hug

Марианке , би ли споделила как си готова за бала? Т. е. с какво ще се прадставиш? И аз на 25-ти съм на бал. Уж съм готова, но нещо , като , че ли ми липсва на цялата картика. Ако искаш, разбира се.
Оказа се , че само с тоалета си съм напълно готова и доволна  Grinning
Айша, нека мрънкат , сега пред нас и до нас , че като ги отнесе някой/ някоя надали ще им се мрънка Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 3 717
Здравейте, момичета!
Роса, аз купих подарък от един магазин при Хит хипермаркет-и на теб ти е удобно. Комплект бижута Сваровски-дават и сертификат към тах. Включва пръстен и обеци. Има най-различни цветове и комбинации.
Идвам си от пазар и разходка. Купих си преди малко един панталон от РУМ Младост. И така, утре ще видим каква ще е програмата.

# 49
  • Мнения: 1 252
Здравейте, момичета!
Роса, аз купих подарък от един магазин при Хит хипермаркет-и на теб ти е удобно. Комплект бижута Сваровски-дават и сертификат към тах. Включва пръстен и обеци. Има най-различни цветове и комбинации.
Идвам си от пазар и разходка. Купих си преди малко един панталон от РУМ Младост. И така, утре ще видим каква ще е програмата.
Peace Peace Peace
И аз същюото купих , в неутрален цвят - сивкаво - бежково Hug Но ми се щеше да поръчам и букет от бонбони, много ми харесват, но не знам на 24-ти дали ще работят.
А аз да си допълня тоалета нямах лак и чорапогащник, само с това се задоволих днес.
А така ми се пазарувашееееееее Grinning
Благодаря ,Марианка за отговора , със здарве да си носиш новите придобивки и все на хубаво да ти върви с тях  bouquet
Хубава вечер , момичета!

# 50
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Привет, дами!
Моето момче е болно, някаква гадна хрема го мъчи. Добре ,че поне си е при нас за празниците. То така се случи, щото тези дни не се свъртя в къщи и от недоспиване сигурно му се е отслабил имунитета. Първо беше на среща с класа до среднощ, вчера на абитуриенска на най-добрия му приятел, после цяла нощ не се прибра, а днес вече реши ,че ще си стои тук и ще се лекува. Добре, че реши така, ама то е защото наистина се чувства зле и много отпаднал. Лошото е, че не ще да ме слуша и да пие нещо за засилване на имунитета, аз до сега му давах Ехинацея, той сега не я иска, освен чай и витамини не ще друго.
Нези, разплака ме! Замислих се колко бързо минава времето и как птичките отлитат от гнездото. А твоето момче 1990 г. ли е?
Аз другата седмица съм на сватба на една колежка. По-голяма е с 4 години от сина ми.

# 51
  • Мнения: 3 371
Привет , любими ! Hug От сърце ви благодаря за прекрасните пожелания и хубавите думи , с които сте поздравили мен и моите момчета ! Hug Снощи , по късни доби , съм изчела всичко на Динко и да ви кажа , че много се зарадва детето ! Така че , ви благодаря и от негово име ! Peace
Нези дали е пристигнала в Анталия ? Сигурна съм , че спрещата ще мине добре , няма начин да не се харесат сватовете  - като знам Нези каква ни е душичка ! Heart Eyes
За всеки случай , съм стиснала тук едни палчета ! Praynig Ще чакаме новини !
Да ви кажа , че щерката на Мина беше истинска принцеса - красива , елегантна , грациозна и така щастлива ! Crazy Прекрасен празник ! А и мамата си я биваше ! Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 16 158
Да, подтвърждавам за Мина и дъщеря - много са хубави.
Преди малко гледах снимките.
Ани и тя е на бал на приятелка - от сутринта са в къщата им. Сега ще ходи на кино и после на дискотеката с момичето и компания.
Аз мързелувам и само поглеждам прахосмукачката. Но, няма начин - трябва да я яхна.
Помотах се днес по магазините - не си купих нищо, или ми е малко, или голямо, или не ми харесва.
Върнах се само с 1 бяла ленена риза за Ани. Малък номер е, дано и стане.

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Видях прекрасната Алекс на Мина  Hug - невероятна е!
Мина, честита абитуриентка и нека бъде много здрава и щастлива! Да преследва всички свои мечти!   bouquet  bouquet  bouquet
И аз си мисля за Нези ...
Даная, дано бързо се оправи младежа  Praynig
Ивка ме заблуждава, че ще си купи още една опаковка антибиотик сега. Няма да си купи и ми е повече от ясно. И знаете ли защо? Защото си стиска паричките за Щатите  ooooh! Дано не съм права, дано  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 16 158
Мария, нищо ново. Дано си купи лекарства и се излекува преди пътуването.
При нас - аз купих кремче за мазане против хрема/капки не ползва/. Намерих ги  паднали извън чантата - изобщо не са отваряни. Прибрах ги да си ги ползваме при нужда.
Даная, дано поне твоя младеж се лекува сериозно и да му мине бързо.

# 55
  • София
  • Мнения: 16 158
Честит 24 май на всички!

# 56
  • Мнения: 1 252
И от мен Честит празник!

# 57
  • Мнения: 3 371
Честит празник ! Пожелавам ви вълнуващ и уникален ден - такъв , какъвто е и този празник !

# 58
  • Мнения: 444
Честит празник на всички, учащи, учители и бивши учители!

  bouquet  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 3 717
Да ви е честит най-хубавия български празник!
А на зрелостниците-на добър път в живота!

Общи условия

Активация на акаунт