Попътен вятър на порасналите ни деца - 9

  • 25 496
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Петък е.... Party
Айше , направо сте сбъркани ! ooooh! И мен ме злюля , нали съм на 15 ет. , моите не го усетиха и решиха , че лекинко съм луднала , ама като ме видяха изтрещяла ( така ми действат земетресенията , панически ужас изпитвам !) ,се кротнаха ! Диди влезе в сайта на сеизмологията , видя ,че е имало в Турция , а сега съобщиха ,че е било бая силно първото 5.9 по Рихтер и после е имало множество по- слаби !Това първото се е усетило и у нас ! Не съм мигнала цяла нощ !  ooooh!
Господ да ни пази ! Praynig

# 31
  • Мнения: 1 639
Приятен слънчев ден на всички! Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 908
Добро утро,мили момичета! Heart Eyes Значи не съм съвсем изтрещяла-и аз го усетих на 9 етаж. Бяхме на масата и тя се разклати ,а и един голям Бенджамин също се разлюля,но аз помислих ,че просто някой го е бутнал без да иска ,понеже никой друг не реагира нищо не казах .... Confused А и като си помисля,че утре заминаваме за Турция Tired...дано всичко да е наред Praynig Нощес и аз не съм спала ,но по друг повод . Ето това получихме снощи от децата -


Честно да ви кажа много се развълнувах. Аз поръчвах поканите и не знаех,че те отделно са си поръчали две покани за родители. Стана ми толкова мило!  Heart EyesДойдоха лично да я донесат. Като си тръгнаха ги погледах от терасата-вървяха един до друг,хванати за ръка ,в тъмното ,към своя дом ...и ми стана едно такова хем хубаво ,хем тъжно... Кога порастна това момче и стана мъж,на който една жена разчита и иска да сподели с него живота си....Извинете ме за лошото качество на снимките,направих ги набързо ,за да споделя с вас. Hug  Хубав ,слънчев ден ви пожелавам!

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 09:30 от nezito

# 33
  • София
  • Мнения: 1 762
Нези, разплака ме сутринта рано  Hug Прекрасни, прекрасни деца. Дано Господ им даде любов и разбирателство.  Hug
МарияЧ, вълнувам се и с теб. Но вече написах, ще изпратим заедно Ивето и Ицо и пак заедно ще ги посрещнем. На тях само им остава да си изкарат чудесно и да съберат страхотни спомени от това пътуване.
Госпожо, миличка, знам как ти действат тия земни подмятания и много те прегръщам.
Оставям ви, че имам работа и ви пожелавам усмихнат ден на всички до една в хубавата ни темичка   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 3 717
Здравейте, момичета!
Много вълнуващи преживявания споделяте! Нези, мисля че не греша, но това е първата сватба в темата! Да са много влюбени и щастливи младите гълъбчета!
Мария, Мерло, и вашите изживявания са на макс, дано всичко да е наред с децата!
Земетресението не съм го усетила. Майка ми на 10 етаж винаги ги усеща, но тази седмица са на почивка и се надявам да не го е усетила, че и тя се страхува като някои наши съфорумки! Дано да не друсне пак!
Хайде, весели почивни дни, аз чак на 26 се връшам от отпуск, понеже на 25 съм на бал и сме канени още от 14 часа! На зрелосниците на добър път!
Аз ще си бъда в София и ще преглеждам темичката...

# 35
  • Мнения: 3 371
Нези ,  Hug как ме разрева , жено !  Hug Представям си ти какъв рев си му дръпнала ! Толкова е вълнуващо , благодаря ти ,че го сподели с нас ! Пожелавам им да се държат цял един прекрасен живот за ръка , да се държат здраво един за друг и все така да са щастливи заедно ! Бог им е свидетел , че си го заслужиха и се пребориха за щастието си !  bouquet
На мен от вчера ми върви да рева на покани -  получих една невероятно мила покана за абитуриентски бал и цял следобед подсмърчах и ревах като си я гледах ! От нея ме гледаха две прекрасни лица - на едно малко , сладко бебче със сияещи ококорени очички , готови да поемат целият свят , и лицето на една прекрасна млада дама - красива и стилна ! Но , очичките са същите - сияещи и готови да обичат целият свят ! Моля се , децата ни завинаги да запазят този блясък в очите си , това усещане , че светът им принадлежи , жаждата си живот и щастие ! Дано ! Praynig Praynig Praynig

# 36
  • Мнения: 3 540
Нези, мила, и аз си поплаках на щастието на младите. Това е живота и неговия кръговрат. Летят годините.
Да са живи и здрави, обичани и обичащи и много, много щастливи, завинаги! Hug Heart Eyes

И ние си имаме абитуриент, племеника ми, но и колежката си има син абитуриент та й давам дни да се подготвят, а ние нашия младеж, ще го поздравим предварително.

Прекрасни, майски дни! Party Flutter  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 252
Ех , Незииии! Страхотно! Така се почуствах , все едно , че моя син ми е изпратил , което не никак далечно, де.  Да животът, като че ли премина през разперените ми пръсти на дланите....

Хубава петъчна вечер , сладкиииииииии Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 16 146
Нези, много мило са постъпили младоженците и са помислили за всичко. Браво на тях.
Цял ден си мислех, за написаното от тебе.
Времето върви, децата растат, ние също.
Сега и Роса очаква покана.
Аз сигурно ще съм на опашката в това отношение.
Каквото си решат децата - там ред няма.
Ани си е в къщи/чак не ми се вярва/ и след сериала ми ще се пробваме да изкъпем кучо.
Отдавна не е къпан и вече понамирисва, а сама не мога.
Приятно изкарване на празниците.
Ние ще сме си тук.  Sad
ПП - кучо е изкъпан и ароматизиран. Много беше кротичък, хареса му банята.
Ани се навечеря, поприказва на комп. и май ще спи.
Лека нощ от нас.

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 23:53 от Aisha

# 39
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Nezi, миличка, оставам безмълвна  Hug, със сълзи на очи  Hug Hug Hug
Благодаря ви за подкрепата, мили дружки  Peace

# 40
  • Мнения: 6 908
Благодаря ви,мили приятелки!  Heart Eyes Знаех си ,че тук ще срещна разбиране . Hug Hug Hug Мария,не се тревожи с Ивка всичко,ще е наред. Ние днес заминаваме за Анталия. Дано всичко мине добре със сватовете и да се харесаме. Praynig На всички пожелавам хубави почивни дни! Честито на тези,които днес празнуват !  bouquet Айде да бягам,че имам още багаж за приготвяне. ooooh!Ако мога ,ще се включвам от там да ви преслушвам. Sunglasses Госпожо,моля те ,имай ме предвид за концерта ако купуваш билети,мисля,че и Бени искаше също . Peace

# 41
  • Мнения: 3 410
Нези златни деца, не мога да им се нарадвам . И добре възпитани и обичливи.
Да прекарате незабравимо в Анталия Hug

# 42
  • Мнения: 3 410
Пак съм аз, ама да питам Госпожата нейното дете няма ли днес имен ден? Чета тука че освен Елените и Константиновците и Динко имал имен ден?
Хайде ако е тъй да ти е жив и здрав и да те разплаква само от умиление и щастие Hug

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Честит празник на всички празнуващи днес!
Госпожо бе, специални поздрави на твоят младеж!


Да помрънкам малко тук, другаде не ми минава номера вече  ooooh! Уж е болна моята прекрасна дъщеря, а тази сутрин замина на Боженци! Господ да ги пази децата ни, да са здрави само!!

# 44
  • Мнения: 3 371
Да почерпя - днес синът ми и брат ми имат имен ден !  bouquet







Тиниииии ,  Heart Eyes благодаря ти за хубавите пожелания !Изпреварила си ме ! Wink
Цунем ви по домова книга и отивам на бал ! Party
Да е на добръ час на Алекс - дъщеричката на Мина !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт