MAC & Sephora - 3 тема

  • 59 189
  • 634
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Здравейте, значи не съм много запозната с цялата тази работа във форума, затова ако питам разни глупости ми простете  Grinning хихи Вчера ходих до МАК и просто се влюбих в един от моливите , та понеже момичето беше заето да гримира и не можах да я разпитам щателно, затова да ви питам вас каква им е цената на моливчетата Surf baby, а обикновените колко са ?   Mr. Green   bouquet

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 11:15 от Cherry_

# 31
  • Мнения: 31 335
Видях че са 33 лв. моливите от лятната колекция, другите не знам точно, но и те са там. Тюркоазения молив е страхотен и е супер издръжлив. Не ми се изтри от ръката след няколко миения.

# 32
  • Мнения: 1
Благодаря много Simple Smile А относно сенките - кои препоръчваш? И каква е тяхната цена?

# 33
  • Мнения: 31 335
Сенките не видях, но сигурно са си стандартната цена. Допада ми сивото, защото е интересно и може много да се комбинира. Жълтото и оранжевото не ми допаднаха, тюркоаза е хубав. Хареса ми светлия цвят.

# 34
  • Мнения: 1
Сенките не видях, но сигурно са си стандартната цена. Допада ми сивото, защото е интересно и може много да се комбинира. Жълтото и оранжевото не ми допаднаха, тюркоаза е хубав. Хареса ми светлия цвят.
Благодаря ти много! Simple Smile)

# 35
  • Мнения: 776
Имам ружове на Сефора, цветовете ми харесват, но сколо след като ги сложа, остава неравномерно като на петна. След около час няма и следа от руж.  Rolling Eyes

Подкрепям, иначе имат страхотни цветове Peace

Може ли за мнения за хайлайтер-а (в бледорозово) на Сефора, който продават в БГ? Не мога да го намеря на официалната страница, за дам линк Blush Струва 19.90 лв и е в опаковка "писалка". Интересува ме дали "бляска" Mr. Green ненатрапчиво и може ли да се използва за дневен грим?

# 36
  • Мнения: 15
Сенките от Сърф Бейби са 35 лв. Peace

# 37
  • Мнения: 846
Момичета, препоръчайте ми някаква пудра, има ли тип безцветна предлагана от тези марки?

# 38
  • Мнения: 2 414
Момиета,тази пудра ли  емного оранжева http://www.maccosmetics.co.uk/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT31 … UCT_ID=PROD100121э и на каква цена е?

# 39
  • Мнения: 31 335
Момиета,тази пудра ли  емного оранжева http://www.maccosmetics.co.uk/product/spp.tmpl?CATEGORY_ID=CAT31 … UCT_ID=PROD100121э и на каква цена е?
Да много. То не е пудра, а е руж. Просто обаче не знам как ще се намаже толкова оранжево на скулите. Дамата там беше с него, но смесена с други цветове ружове и и стоеше много хубаво.

# 40
  • Мнения: 2 414
Мерси,супре добре изглежда опаквката ,но яно само това.  bouquet

# 41
  • Мнения: 1
Мерси,супре добре изглежда опаквката ,но яно само това.  bouquet

Една приятелка и я подариха и ми я показа като си я сложи е като Oompa Loompa   Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 5 504
Още един плюс за

Вчера си я взех и днес за пръв път я ползвах
Чудесна е,поне засега ще видим с времето,че някои се променят.
Не се напластява,разделя миглите чудесно,досега никоя друга спирала не ми ги е разделяла така добре,седи много естествено и не ми дразни очите.
  Единствения минус може да се окаже четчицата за тези,които не са свикнали да боравят с по-големи

# 43
  • София
  • Мнения: 1 210
Моля, дайте ми съвет за продукт на МАС, който е за контуриране на лицето?
И струва ли си да е МАС или има по-добри на други марки newsm78

# 44
  • Мнения: 13 627
Моля, дайте ми съвет за продукт на МАС, който е за контуриране на лицето?
И струва ли си да е МАС или има по-добри на други марки newsm78
Aз лично използвам руж Harmony http://acimg.auctivacommerce.com/imgdata/0/0/0/2/8/6/webimg/661171.jpg
Седи страхотно и много естествено (особено на по-светли кожи)
Но честно казано понякога като се наложи използвам за контуриране и тъмно кафяви матови сенки- ефекта е същият Peace

Сега мисля да си взема и един бронзант за контуриране от Сърф Бейби....но още не съм ходила да ги видя на живо какво представляват

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт