MAC & Sephora - 3 тема

  • 59 190
  • 634
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 13 627
Сетовете с червило и глос са 90лв.
От целите сетчета единствено ми харесва чантичката...но няма как да дам за нея 110лв Rolling Eyes
Голям зор беше и за тази чантичка от Wonder Woman, a сега само ми стои на едно рафтче и си я гледам Crazy луда работа

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 13:17 от Жаки°

# 631
  • София
  • Мнения: 74
Мерси много! Hug
Уау доста сериозна цена. Всички сетове ли са над 100 лв?

Ами мисля, че да... или поне повечето. Този червения, с червилата Lady Gaga е 90лв, сетовете с четките са и те по 110лв...

По принцип са си изгодни, ако обаче всички включени продукти ще ти влязат в употреба... Моят сет ми дойде чудесно, защото така или иначе ми трябваха черна спирала и черен молив. Бях влюбена в синия цвят от дуото сенки и много го исках, тази четка от сета я нямам, така че като изключим светлия нюанс от сенките, всичко друго ще си го ползвам... А и чантичката е страхотна... Heart Eyes

# 632
  • Мнения: 31 337
Ох ще има разорение пак. Crazy
Не се сещам коя е червената чантичка с червилата на Лейди Гага. Тях ги обожавам. Моля покажете я. Hug

# 633
  • Мнения: 13 627
http://www.maccosmetics.de/whats_new/7553/whatsnewcollectiontmpl/index.tmpl GAGA
даже не знаех, че и такова сетче има Blush
Daphne Guinnes Collection

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 13:25 от Жаки°

# 634
  • Мнения: 31 337
Някой виждал ли ги е в нашата Сефора или да има инфо дали ще пристигнат? Пожелах ги още когато ги видях преди време, но сега мира не ми дават. Crazy Whistling


Жаки мерси! Hug  bouquet

Новата тема.

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 16:47 от densi

Общи условия

Активация на акаунт