MAC & Sephora - 3 тема

  • 59 212
  • 634
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 31 396
Струва 47 лв. и лаковете изглеждат чудесно в шишенцата. Аз обаче имам подобни цветове вече и не ми харесаха на ревютата.

# 586
  • Мнения: 1
Добрах се и аз до палитра. Останали са няколко. Хиляди благодарности за информацията, без вас нямаше и да разбера,че са ги докарали. Какви други марки ще има и дали ще ги изкарат или пак ще ги продават така.

# 587
  • Мнения: 1
Сега се зачетох в съставките на сенките и открих предимство на тези на МАК пред тях. На UD съдържат парабени. Даже и в праимера има.

# 588
# 589
  • София
  • Мнения: 768
Честито на всички, придобили желаните палитри!  Grinning
Аз още онзи ден разгледах новата палитра на UD , но като изключим опаковката не  се впечатлих и дори и през ум не ми мина да си я купя. След "Женствената палитра" им вдигнах мерника и освен база и моливи, едва ли ще си купя нещо от тях. Палитрите им ми се виждат еднообразни.Заслужават си , ако нямаш друго от бранда и искаш да ги тестваш.Имаш ли обаче една или две (както е в моят случай) ,вече не виждам смисъл .  Thinking
Колко "каубойски" сянки имат и защо ги бутат навсякъде ?!??

И да не е само мрънкане..  Blush Да се похваля,  че си купих разтвор за четки, Opulash  и четка 217 от Мак. Четката наистина е страхотна.Тествам я вече 4-ти пореден ден и съм много доволна от покупката.Благодаря ви, много за съветите, в тази и в другите теми, където изразявах колебание относно качеството и!   bouquet

# 590
  • Мнения: 3
E, MAC отново с уникална зимна колекция Crazy Crazy! Традиционно залагат на по-универсални цветове, комбинирани страхотно. Ей това е страшна красота:
Просто е някакъв разкош!  Crazy
http://4.bp.blogspot.com/-NQJFnqCp6Lw/TqoWDgptkFI/AAAAAAAAJPQ/nd … 1600/MAC+eyes.jpg

Имам това бижу от миналата коледна колекция и ми е много любимо, и супер използвано:
http://1.bp.blogspot.com/_XjGaocPBhEs/TOZ_GDYr6LI/AAAAAAAABkc/3T … 1600/CIMG5558.jpg
2 от цветовете от миналогодишната палитра се повтарят в тази по-горе от предстоящата колекция - http://1.bp.blogspot.com/_XjGaocPBhEs/TOZ_JaWH9iI/AAAAAAAABko/_c … 1600/CIMG5561.jpg Единият цвят (третото пръстче), който го повтарят е най-любимият ми цвят изобщо - Magical Mist Crazy Crazy, който го няма в постоянната им колекция.. Сивкаво с бляскави частички!
Който се чуди да не го прави, а да си я взима Laughing Peace.

Друго, което ми харесва е сета с 4 гланца - неутралния Crazy. Цветовете са невероятни!
http://www.temptalia.com/mac-neutral-lip-dazzlesphere-review-photos-swatches

Вчера пробвах Нейкид и нямам търпение да използвам всички цветове Party.. Формулата, консистенцията на сенките на УД е по-кремообразна някак..

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 22:57 от elhi4ka

# 591
  • Мнения: 630
Здравейте. Бихте ли ми препоръчали някои фон дио тен на  Mac за нормална кожа, средно покритие, също така и ориентировъчна цена, ако може Simple Smile

# 592
  • Мнения: 2 414
За спиралите на Mac какво ще кажете? Някоя постига ли ефекта "изкуствени мигли"?

# 593
  • София
  • Мнения: 5 547
За спиралите на Mac какво ще кажете? Някоя постига ли ефекта "изкуствени мигли"?
Opulash  Peace Дават я за извиване,но при мен издължаваше и обем придаваше,а имам много смотани мигли  Laughing Четката е малко големичка и ако не си свикнала в началото ще ти е странно

Здравейте. Бихте ли ми препоръчали някои фон дио тен на  Mac за нормална кожа, средно покритие, също така и ориентировъчна цена, ако може Simple Smile
SsSa,Pro longwear на мен ми допада и смятам че отговаря на описанието ти,около 60 лева му беше цената

# 594
  • Мнения: 616
Аха, благодаря Мис Нели. Ми че то в тоя ибей е пълно с ментета. Аз сега за пръв път поръчах от там едни четки на екотулс и едни реплики на чанта и на едно пончо, за които знам , че са ментета, но просто да видя за какво иде реч. И NYX, Bobby Brown, Urban Decay и те ли са ментета, Мис Нели? От къде да си поръчам тогава не ментета.ю? Че се запалих по ружовете на NYX и разни други дреболийки. Има ли американски сайт да може да си поръча човек? Скоро път на там не ми се очертава или поне така си мисля. Често ходя в Сефора, но сега като започнах да Ви чета и обърнах внимание на тези марки . Все съм ги подминавала и си ходя при познатите ми такива Simple Smile

Амии и да, и не, има много ментета, има и редовни неща, затова трябва да се внимава, да се чете внимателно.Чести издайници са дестинация Азия, липсват реални снимки на продукта, ако има реални снимки, на тях се виждат малки разлики с оригинала, подозрително ниска цена, понякога във фиидбека има коментари че са фейк. Примерно четки на МАС  и Боби Браун в %99 от случаите в ибей са ментета. Въобще неща на МАС конретно от ибей - само от проверен и много сигурен препоръчан продавач например, защото като цяло марката има много ментета.
 Но пък Екотуулс са си редовни, на тях нормалната  им цена е достатъчно ниска за да обезмисля правенето на ментета, същото важи за Никс, спокойно може да си ги пазаруваш тях.

За Никс сайт тук , има и международна доставка. За другите обсъждани, долните сайтове имат някой неща. Аз поне не знам за американски сайт, който да доставя голям асортимент международно. Този  сайт има малко неща, но са обикновено от лимитирани колекции изостанали бройки и никога не се знае на какво ще попаднеш, но пък са гаранция оригинални и понякога на доста добри цени.

1     2   3

# 595
# 596
  • Мнения: 31 396
В Сефора са пуснати всички коледни палитри и има достатъчно бройки. Който иска сега е момента да си купи. Hug
След едноседмично ползване искам да похваля много сенките от новата юбилейна палитра на UD. Купих ги защото ми хареса бижуто без да съм ги пробвала, защото нямат тестер. Очарована съм от качеството,  нанасянето и пигментацията на сенките. Цветовете също са подбрани страхотни.
Имам една от предишните палитри, който бяха три различни и от нея не съм много доволна, защото в единия красив светъл, розов цвят има големи частици брокат, който се ронят по бузите.
Тази обаче си струва парите и е наистина много хубава. Двете с Naked ги ползвам непрекъснато.

# 597
  • Мнения: 0
В Сефора са пуснати всички коледни палитри и има достатъчно бройки. Който иска сега е момента да си купи. Hug
След едноседмично ползване искам да похваля много сенките от новата юбилейна палитра на UD. Купих ги защото ми хареса бижуто без да съм ги пробвала, защото нямат тестер. Очарована съм от качеството,  нанасянето и пигментацията на сенките. Цветовете също са подбрани страхотни.
Имам една от предишните палитри, който бяха три различни и от нея не съм много доволна, защото в единия красив светъл, розов цвят има големи частици брокат, който се ронят по бузите.
Тази обаче си струва парите и е наистина много хубава. Двете с Naked ги ползвам непрекъснато.

Палитри включващи тези на UD или по принцип ? Извинявай просто нещо се обърках  ooooh!

# 598
  • Мнения: 31 396
Да двете палитри на UD, лаковия им коледен комплект, както и комплектите на Сефора, две огромни техни палитри, две на Benefit и още много други. Всичко е изкарано и му се поставяха цени. Има вече и от лимитираните колекционерски патета, плюшени мечета, ключодържатели и други страхотни глезотии.

# 599
  • София
  • Мнения: 768
Денси, благодаря за полезната информация! Аз също не харесах предишната си покупка от UD, точно по същите причини, изброени от теб.  Thinking
Сега ме вкара в размисъл..Още един въпрос имам, понеже снимките в нета лъжат..Колко блестящи са ?Явно, щом ги одобряваш ,нямат много глитери и са по скоро със сатенен завършек?

Общи условия

Активация на акаунт