MAC & Sephora - 3 тема

  • 59 215
  • 634
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 31 413
Не съм пробвала всичките цветове, защото 15 цвята са наистина много, но нямат едри брокати. Матализиран е завършека, а ако се мокри четката блестят силно. За през деня не мокря и съчетавам примерно два цвята. Получава се чудесно. Имах притеснения, че светлите цветове в първата редица ще са много жълти, защото аз не нося жълт подтон, а розов, но не е така, стоят хубаво. Ванил е хубава и се различава от пигмента Ванил на Мас. Тюркоаза например, аз не заменям моя любим на Мас, но този е чудесен и също различен. Матовото черно е хубаво, както и розовите. Мисля, че като юбилейна палитра някак са се постарали и са подбрали добри цветове. Сенките са много силно пигментирани.
Ако човек има много сенки не са му нужни, но ако иска да си направи подарък, палитрата е добра не само като външна красота и изящност, а и отвътре като умело подбрани цветове и пигментация.
 Смятам че е добър избор обаче само за хора, които се гримират силно, изразително и експериментират често. Толкова много и разнообразни цветове ще застоят много бързо, ако човек се гримира класически или има някакви ограничения в грима като цяло.

# 601
  • София
  • Мнения: 768
 hug Благодаря ти ! Много изчерпателно и точно обяснение, знаех си ,че мога да разчитам на теб!    Flowers Rose Ценя много Твоите съвети! Heart Eyes


Още не съм скрила картитее..ужас.

# 602
  • Мнения: 31 413
hug Благодаря ти ! Много изчерпателно и точно обяснение, знаех си ,че мога да разчитам на теб!    Flowers Rose Ценя много Твоите съвети! Heart Eyes
Още не съм скрила картитее..ужас.
Аз също твоите. Heart Eyes Hug  bouquet
Не ги скривай предколедно, но ако имаш достатъчно пропусни, за сметка на нещо супер готино. Crazy

# 603
  • Мнения: 2 414
В Sephora са упснали и палитри на Too Faced,които са много хубави ,в момента ползвам една и съм доста доволна.Има и много хубави празнични лосиони за тяло,аз си взех   Heart Eyes

# 604
  • София
  • Мнения: 768
Аз също твоите. Heart Eyes Hug  bouquet
Не ги скривай предколедно, но ако имаш достатъчно пропусни, за сметка на нещо супер готино. Crazy
Hug

Докато си говорехме,попаднах на този урок за "тюркоазен грим" от въпросната палитра и реших да го споделя.Очната линия ми идва малко в повече, но като цяло ми харесва много.На френски е, но се разбира.В началото прави ревю, урока започва от 9-тата минута.

# 605
  • Мнения: 31 413
Благодаря много, сега ще го видя, защото обожавам тюркоазен грим. Heart Eyes Hug
Забравих да кажа, че в Дъглас са пуснали коледен куфар с гримове на Ести Лаудер в червено, който е много хубав.

# 606
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Страхотна ви е темичката и много полезна. Вчера се сдобих с юбилейната палитра на UD след половинчасово колебание между нея и Naked. Цветовете са страшно красиви, но се чудя как да ги съчетавам, че не съм много веща в гримирането Blush. Клипчето за тюркоазения грим ми беше много полезно, но ако Densi ми сподели кои други комбинации са и харесали, ще съм й много благодарна  Hug
 

# 607
  • Мнения: 31 413
Аз правя много смел и дори екстравагантен понякога вечер грим и едва ли ще ти бъда полезна. Съчетавай светъл цвят в ъгъла на окото и под веждата и един основен или най-много два за подвижния клепач.

# 608
  • Мнения: 1
Мерси Densi  bouquet, така и ще пробвам.
Ох олекна ми, направо се бях паникьосала какво да ги правя тези цветове Grinning

# 609
  • Мнения: 1
Lea 83 можеш да потърсиш и клипчета в youtube за грим с тази палитра, тя е доста популярна и има доста.

# 610
  • Мнения: 0

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 20:33 от lucresiq83

# 611
  • Мнения: 1
Blair1234 мерси, наистина има много за гледане, че и за четене. Сега остана само да успея и аз да приложа видяното върху себе си, че съществува и риска да заприличам на клоун  Laughing

# 612
  • София
  • Мнения: 988
момичета имате ли идея дали има тук това червило Chanel Dragon Rouge Allure Laque
http://www.temptalia.com/an-ode-to-chanel-dragon-rouge-allure-la … a+%28Temptalia%29

# 613
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
lepidopteria не съм от София, но в Бургас го имаше със сигурност, още като го бяха пусна ли миналата година бях се запътила за същия цвят, но взех друго червило от друга серия и още се чудя защо.Та предполагам, че и в София ще го има където се предлага Шанел Wink

# 614
  • Мнения: 0
момичета имате ли идея дали има тук това червило Chanel Dragon Rouge Allure Laque
http://www.temptalia.com/an-ode-to-chanel-dragon-rouge-allure-la … a+%28Temptalia%29

Според същата статия го спират от производство през 2011, но пък може някъде да е останало. Сега и аз го искам  Laughing Ще пиша ако го мерна някъде  Peace

Общи условия

Активация на акаунт