MAC & Sephora - 3 тема

  • 59 210
  • 634
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1
Аз си купих това червило, когато излезе на пазара, от Beauty zone на Витошка. Те тогава имаха още Chanel.

# 616
  • София
  • Мнения: 988
благодаря момичета  bouquet  другата седмица като намеря време ще го потърся
много ми харесва, но незнам дали ще ми седи добре

# 617
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
За ходенето на място вече ще прецениш ако носиш по принцип червено червило бързо ще прецениш, ако не сложи си( знам от тестер е малко опасно, но ако си спазват изискванията) и се разходи и след това купувай.Цветът е страхотен мисля и аз да се сдобия с него в крайна сметка Simple Smile само не знам като трайност как е, разтича ли се.

# 618
  • Мнения: 31 394
момичета имате ли идея дали има тук това червило Chanel Dragon Rouge Allure Laque
http://www.temptalia.com/an-ode-to-chanel-dragon-rouge-allure-la … a+%28Temptalia%29
Имаше го, но цветя е страшно, плашещо ярък. Става само за вечер и за определени поводи. Според мен не случайно ги спират. Коромандел също е много ярко. Пробвайте ги внимателно, защото на уста стоят различно. Аз лично никога обаче не бих пробвала тестер. Задължително трябва да се носят с молив защото се набиват и разтичат в малките бръчици покрай устните. Лаковете за устни на Шанел са много специфични и малко хора ги носят. Аз нося няколко цвята и винаги ме гледат леко странно и питат с какво съм. Абсолютно неносими са  вежедневие и на работно място различно от сцена примерно. Трайността им е добра, но трябват поправки при ядене и пиене, защото цвета е толкова наситен и привличащ погледа, че му личи всяка следа от дори минимално изтриване.

# 619
  • Мнения: 13 627
Получих известие, че Glitter & Ice e вече в Тhe Mall Peace

# 620
  • София
  • Мнения: 988
аз на устните никога не бих пробвала , даже дрехи като пробвам винаги си нося потник в чантата ( преди няколко години бях пипнала лишей при проба )
Денси   bouquet мерси за пояснението ,като чели ме отказа , но все пак ще го погледна  Mr. Green

# 621
  • Мнения: 15
Какво ще си взимате/сте си харесали от Glitter & Ice? Grinning

# 622
  • Мнения: 13 627
Какво ще си взимате/сте си харесали от Glitter & Ice? Grinning
Абсолютно нищо Party Изобщо не ми харесва тази колекция. И съм сигурна, че месеците след това ще пуснат много по-хубави неща.

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Денси ти си Човека Wink от отговора ти определено щях да остана разочарована, от качеството от цвета не понеже го знам.Добре че съм си взела друго, от серията Rouge Allure . А лак за устни ползвам на Lancome и много ми харесва.

# 624
  • Мнения: 3
Много съм си харесала една палитра сенки от празничната колекция, но съм се затрупала и нямам нужда, но определено си струват Crazy Peace. Тяхната такава от миналогодишната им колекция ми абсолютен фаворит, най-любима!
Друго, което мисля, че е страхотно е комплекта гланцове - в комплект винаги излизат по-изгодно и цветовете са добре подбрани. Това важи за всичките им комплекти!
Миналата година обаче беше много лошо зареждането - комплектите ги извадиха по някое време, и изчезнаха много бързо.. Също поетапно си извадиха нещата и не можеш да видиш всичко накуп като отидеш .. Иначе други неща от колекцията доста време ги продаваха!
Някой ходил да каже какво има?!

# 625
  • Мнения: 31 394
Денси ти си Човека Wink от отговора ти определено щях да остана разочарована, от качеството от цвета не понеже го знам.Добре че съм си взела друго, от серията Rouge Allure . А лак за устни ползвам на Lancome и много ми харесва.
О не не е за разочарование въобще, просто е много смел и специфичен цвят. Малко хора са ексцентрични като мен понякога, за да носят супер набиващи се на очи продукти. Аз си падам по изчанчотини и харесвам страшно лаковете за устни. Слагам си по устните и от пигментите на Мас. Тези продукти винаги обаче изискват допълнителна грижа за поддържката им точно поради яркостта си и това са магнити за погледа. Преди дни начервих сестра ми за нощен клуб с Коромандел и тя беше просто потресена. Mr. Green Харесва семпли и класически неща. Whistling То още като се сложи на ръката и се вижда че е много гъсто и страшно ярко.

Харесвам няколко комплекта от коледната колекция на Мас и ще отида да ги видя наживо.


# 626
  • София
  • Мнения: 74
Не можах да издържа и си взех това:



Страхотен е сета, много му се радвам...

Има и още интересни неща, обаче минах набързо и нямах време за подробно проучване....

# 627
  • Мнения: 31 394
Честито! Hug  bouquet Ноарче, колко струва, че и аз съм го набелязала?

# 628
  • София
  • Мнения: 74
Честито! Hug  bouquet Ноарче, колко струва, че и аз съм го набелязала?

Мерси!  Hug

110лв.  Peace

# 629
  • Мнения: 31 394
Мерси много! Hug
Уау доста сериозна цена. Всички сетове ли са над 100 лв?

Общи условия

Активация на акаунт