90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 839
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 70

 отхапах малко от една наденица да видя къв вкус има  Laughing

Това ми хареса  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Аз днес плодувам Simple Smile Досега един банан, една ябълка, 2 кафета и малко повече от литър вода....

# 706
  • Мнения: 0

 отхапах малко от една наденица да видя къв вкус има  Laughing

Това ми хареса  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Аз днес плодувам Simple Smile Досега един банан, една ябълка, 2 кафета и малко повече от литър вода....

 Crazy ми така деее не сам и се нахварлила колкото едно бобче отхапах  Joy

# 707
  • Мнения: 4
З 6-7 ягоди
О Варени картофи
В Варени картофи

# 708
  • Мнения: 1
Зузита, честит рожден ден!Бъди здрава и много щастлива!
Днес варива
З- 1/2 манго
О- печени картофи, салата домати и краставици.
В- вероятно боб и пак домати и краставици
Водата до сега 1,5л

# 709
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Днес съм на варива, ето и какъв е планът:
з- ягоди
о- печени картофи, голяма салата(домати, краставици, печени чушки)
сл- отново ягоди
в- печени картофи, салата

Вкъщи има изобилие от ягоди, и то направо от градината, затова днес присъстват два пъти в менюто. Желая ви усмихнат и ползотворен ден!

# 710
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет
Днес съм на плодове аз Peace
з-кафе и ябълка
о- 45 гр. сурови лешници и салатка от половин краставица и един домат  неовкусени, даже може и така да си ги гриза, мързи ме да ги режа Joy.
в- някаква лека салата ще е може и плодова - ще ходим на пицария. Добре че, ще е днес, а не утре, щото утре ще плувам и щеше да е много кофти Sick
Иначе вече 28 ден и пълен циклаж - както се казва само си се въртя на + - 1 кило Rolling Eyes, само едно имам твърдо свалено, защо толкова трудно става.  newsm78 Надявам се след водния утре и след  МЦ ,който го чакам и него днес, утре, после да съм минус 3 кг. ИИИИ каква мечта а Joy Joy Joy.

# 711
  • Мнения: 160
Здравейте!
Оплесках вчерашния плодов ден с малко фъстъци, та чак ми стана тежко! дНЕС БЕЛТЪЧЕН ОТСУТРИНТА:
З 1бр круша
О 3бр кебапчета + зелева салат
В ако останат кебапчета, ако не сиренце ми се яде...
Не се меря всяка сутрин, но днес се чувствам по-свободно в дрехите си и ще се премеря, та вече да отчитам и тегло.
Между другото, дъщеря ми вчера не издържа на плодовия и си позволи да хапне една филийка, нали може, все пак е на 14г...

# 712
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета! Поздравявам всички за упоритостта и хубавите резултати. Прекрасни сте   bouquet
Аз натрупах известен опит с тази диета, но явно съм твърде безволева и не мога да спазвам почивката. С две думи - пак съм на стартова позиция...От личен опит: ако не спазвате някакви правила след диета всичко свалено си се връща.
От понеделник се присъединявам към вас(дано този път по-успешно). Стартово тегло: 67 кг, цел: 55кг.
Хубав ден!

# 713
  • Мнения: 11 422
И аз да дам отчет  Grinning

з: банан
о: ориз с домати + зелена салата
в: може би картофи на фурна или бял ориз

# 714
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте, момичета! Поздравявам всички за упоритостта и хубавите резултати. Прекрасни сте   bouquet
Аз натрупах известен опит с тази диета, но явно съм твърде безволева и не мога да спазвам почивката. С две думи - пак съм на стартова позиция...От личен опит: ако не спазвате някакви правила след диета всичко свалено си се връща.
От понеделник се присъединявам към вас(дано този път по-успешно). Стартово тегло: 67 кг, цел: 55кг.
Хубав ден!
Ох, Новембърче Hug. Ти всичко ли си върна, защото си спомням, че добре ти беше подействала диетата (т.е. доста беше свалила).

Роник, 160 съм висока / ниска Mr. Green.

# 715
  • Мнения: 10
Здравейте, мадамки-фиданки!  Simple Smile Реших и аз да се присъединя към вас, че имам за сваляне 20-25 кг. Бях започнала друга диета и свалих 2-3 кг с нея, но се оказа неподходяща за моето Хашимото и реших да опитам тази! От понеделник се присъединявам към вас. Искрено се надявам с ваша помощ да успея!
Поздрави и успех от мен: Гергана

# 716
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен  Grinning днес плодов,по скоро зеленчуков,че плодове днес нямам.До сега
з:кафе
о:половин домат с половин краставичка
в:мисля една краставица да хапна.
Много минуси и днес ви пожелавам

# 717
  • Мнения: 44
Здравейте, включвам се и аз след няколко дни отсъствие,
Нана   bouquet възхищавам ти се,
Зузита, Честит празник и много настроение,
Аз искам да споделя, че откакто времето се стопли ми поомина вълчият глад и даже има моменти в които нямам апетит  Crazy определено летният период е по лесен за диети - започнах да се движа повече, когато намирам време де и пия повече вода така. За целулита искам да споделя, че намалява постепенно, но въпреки контрастни душове и мазила за тяло - само кожата става по мека за сега; И отчет за днес 9ти ден - белтъци:
з банан
о 3 кюфтенца с филийка Вита
в кисело мляко
Съжалявам за дългия пост  Tired Hug

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Добър ден и от мен  Grinning днес плодов,по скоро зеленчуков,че плодове днес нямам.До сега
з:кафе
о:половин домат с половин краставичка
в:мисля една краставица да хапна.
Много минуси и днес ви пожелавам

Нека някой ме поправи, ако греша, но как е възможно цял ден да се кара на краставица и половина и половин домат? Това за мен не е хранителен режим, а чист глад.
Мини, нали целта на режима не е да умираш от глад, а да се храниш балансирано.
аз вчера бях на плодов - 3 ягоди и кафе, о краставица, домат и ябълка СЗ банан В домат, ягоди и сурови бадеми
днес - белтъчен З пъпеш и кафе, О омлет с кашкавал, кисело мляко, краставица, домат В зелена салата с риба тон, краставица, домат

# 719
  • София
  • Мнения: 193
Здравейте! Днес отново кантара не се помръдна Close   Tired
Плодов: сутринта киви ,на обяд 1 и половина ябълка и шепа бадеми

Общи условия

Активация на акаунт