90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №139

  • 31 810
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 943
Отчет за плодов ден:

З: Ябълка
О: 3-4 боцкания с вилицата зелева салата
В: Салата домати, краставици, чушки, лук, магданоз.

Не издържах до понеделник и сутринта се премерих. Прегрешението във вторник ми се е отразило и си задържам 80.4.  #Cussing out

п.п. Умирам за сирене!

# 736
  • София
  • Мнения: 12 554
Вечерята ми - 100 грама свински врат, 2 малки домата и парче сирене

Време е май за нова тема  Grinning

# 737
  • Мнения: 0
donbonbon, аз когато се претеглих първият път беше на 5-я ми ден от диетата и на 17-я ден. Може и аз утре да се похваля с още едно килограмче. Значи сме започнали по едно и също време режима. Ще си плуваме заедно на 06.юни   Simple Smile 
Ти от какви килограми стартира? Колко си висока и колко имаш за цел да свалиш?

# 738
  • Мнения: 118
Висока съм 168, стартирах от 73кг, два свалени малко преди това с друг режим, целта ми е 65-67кг. През повечето време съм  68-72кг, затова ако спра на 65 и ги задържа ще е супер.

# 739
  • Мнения: 0
donbonbon , aз малко преди да започна този режим правех портокаловата диета/ миналият месец / отслабнах 3 кг и бях 67 кг. но после се разболях от грип и я спрях , защото бях няколко дена на легло и много изтощена. Лятото винаги си достигам до 65 кг и без диети, но замръзвам на тези кг. и нито грам надолу. Мисля си , че ако достигна до 64 кг по-надолу ще е по- лесно отслабването. Успех на теб в борбата с килограмите и на всички останали във форума .

# 740
# 741
  • Мнения: 5 435
Днес въглехидратен, и направо преядох и ми е тежко, макар и всичко режимно!
З: кафе
О: пица с домати и маслини
В: пица и бисквитена торта
Ще видя какво ще покаже кантара на сутринта!

Лека вечер на всички!

# 742
# 743
  • Мнения: 23
Извинете:)сега видях новата тема.

# 744
  • Мнения: 50
Вчера плодов: З-банан; О-сурови бадеми, стафиди и ябълка; В-ябълка
Сутринта кантара ме зарадва с още -1кг.

И за пореден път до края на деня ме заболя главата.  Това ми е четвърти плодов и вече съм сигурна, че е от режима. Вода пия колкото трябва. Къде ли е проблема? Rolling Eyes

Иначе съм доволна, с лекота спазвам режима, чувствам се по-лека. Досега за 13 дни съм  -4кг. Simple Smile

За целулита бях писала, че от скоро взимам хомеопатични л-ва. Когато имам резултат ще дам и отзиви Peace

   Успешен ден и много минуси, момичета!

# 745

Общи условия

Активация на акаунт