Какво ще подарите на децата?

  • 32 715
  • 251
  •   1
Отговори
# 210
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз най-накрая успях да напазарувам за Коледа.
Подаръците за Боби са най-много. Laughing
Акордеон,плюшена котка с малко мишле,плюшен Мики Маус,Пеещ телефон,Кола с дистанционно,и плочка на която се пише и след това се трие.
Бабите са приготвили музикална йоника и музикален лаптоп. Laughing
За половинката купих страхотен костюм(дано да му е по мярка)и парфюм.
Аз също се оборудвах с парфюм,и чакам да видя дали половиката няма да ме зарадва с още нещо. newsm78

# 211
  • Мнения: 219
Момичета, сега да ви питам къде в София мога да намеря играчки на SES, защото обърнах всичко магазини на Комсед и не мога да намеря една конкретна игра... Вече в чудо се видях, а съм си навила на пръста, че Александра ще я има за Коледа.... Става дума за това


Помагайте!! Склонна съм да е на друга фирма, но да е с тази идея...


Аз всъщност взех на Марина и тази,
която е подобна на тази която търсиш. В Русе тези играчки се намират в Бонжур.  Хубавото и е че от другата страна се рисува с тебешир или фулмастер.

# 212
  • ново
  • Мнения: 6 014
При нас Дядо Коледа вече се отчете в ДГ с комплект за рисуване - куфарче с флумастри, моливи, пастели, боички...
Под елхата ще е някаква дрешка, на едното село часовник с Барби, на другото златни обички Hug

Къщата на Анда е страхотна. Ние имаме такава
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6184&AlbumId=34154
само че Стели вече не я иска и май ще я качвам на тавана, за да не ми заема място.

# 213
  • Варна
  • Мнения: 6 880

Аз всъщност взех на Марина и тази,
която е подобна на тази която търсиш. В Русе тези играчки се намират в Бонжур.  Хубавото и е че от другата страна се рисува с тебешир или фулмастер.


Ау, това е хубаво? Колко струва, извинявай за въпроса ама ... Бих купила на Сиси нищо, че е стара вече - умира да пише с тебеширите си и ни изподра хладилника с магнитните си букви и цифри Rolling Eyes С какъв размер е дъската?

# 214
  • Мнения: 2 282
ооох, много мнения, дано не повторя някое.
Около нас имаше момченца на 2-3 години, и двете страшно много си падаха по разглобяеми камиони, трактори и др. от сорта, комплектовани с ключове и отверки.
А иначе на 5 годишната кака ще подарим кухничка. другото, което искаше, беше легло за кукли, ама напоследък сама си строи от морска пяна, така по-ми харесва  Mr. Green хем и библиотека, и диванчета стават от тях Simple Smile
Големия подарък беше за рождения ден - двд Нео с вход за микрофони и микрофон, свири мп3, а можем да гледаме и дестките филмчета от нета Simple Smile многократно по-добро от пластмасово караоке за 80лв... и истинско!  Mr. Green

# 215
  • Мнения: 219

Ау, това е хубаво? Колко струва, извинявай за въпроса ама ... Бих купила на Сиси нищо, че е стара вече - умира да пише с тебеширите си и ни изподра хладилника с магнитните си букви и цифри Rolling Eyes С какъв размер е дъската?

Мисля че беше около 25лв, а за размер   newsm78  около 20см/15см, с моето инженерно образование дано съм преценила правилно.  Няма как да я премеря, че е опакована вече  Embarassed

# 216
  • София
  • Мнения: 13 215

Ау, това е хубаво? Колко струва, извинявай за въпроса ама ... Бих купила на Сиси нищо, че е стара вече - умира да пише с тебеширите си и ни изподра хладилника с магнитните си букви и цифри Rolling Eyes С какъв размер е дъската?

Мисля че беше около 25лв, а за размер   newsm78  около 20см/15см, с моето инженерно образование дано съм преценила правилно.  Няма как да я премеря, че е опакована вече  Embarassed

Ееееее, страшна си!!! И това ни върши работа!! Ще тичам до Бонжур да видя.... Благодаря ти много...

# 217
  • Мнения: 668
В Бонжур на Славейков има магнитни дъски, но само с азбука Sad

# 218
  • София
  • Мнения: 7 242
ооох, много мнения, дано не повторя някое.
Около нас имаше момченца на 2-3 години, и двете страшно много си падаха по разглобяеми камиони, трактори и др. от сорта, комплектовани с ключове и отверки.
А иначе на 5 годишната кака ще подарим кухничка. другото, което искаше, беше легло за кукли, ама напоследък сама си строи от морска пяна, така по-ми харесва  Mr. Green хем и библиотека, и диванчета стават от тях Simple Smile
Големия подарък беше за рождения ден - двд Нео с вход за микрофони и микрофон, свири мп3, а можем да гледаме и дестките филмчета от нета Simple Smile многократно по-добро от пластмасово караоке за 80лв... и истинско!  Mr. Green

# 219
  • Мнения: 1 383
Горещо препоръчвам играчките Quercetti - intelligent toys. Магнитната дъска по-горе е от тях. Имат чудесни конструктори и мозайки. А скоро открих, че на сайта им има същите игри он-лайн.
www.quercetti.com

# 220
  • Мнения: 3 161
А аз препоръчвам Happy Land  на Хладилника (дозавод Витоша) - днес ходих и останах очарована от разнообразието и качеството, вярно че са скъпички, но си струват, имах желание да изкупя повечето неща. Е, купих само 3 неща и един подарък.

# 221
  • Мнения: 240
Аз почти съм готова с подаръците. На каката купих 2 принцеси на "ДИСНИ' /тя ги колекционира/ , розаво дискменче,голяма книжка с приказки , розаво кожухче и ботушки "БАРБИ'. На малкия - конструктор от 117 части и бебешки лаптоп.Ще му взема днес кола с дистанционно и люлеещо се конче/слонче/. По въпроса със кончето с мъжа ми много спорим .Според него е глупост и малкия няма да си играе с него .Аз пък съм на друго мнение , мисля че ще му се радва, ще се люшка , а може и да се вози.Вие какво ще ме посъветвате? Да закупя ли днес въпросното конче?

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 3 566

Аз всъщност взех на Марина и тази,
която е подобна на тази която търсиш. В Русе тези играчки се намират в Бонжур.  Хубавото и е че от другата страна се рисува с тебешир или фулмастер.

Ние имаме такава дъска само че е с цифри и картинки на английски. Магнитчетата са малко калпави и падат, а там където се рисува с фулмастер трябва да се изтрие почти веднага със специалната гъбичка, защото после засъхва и стои като мръсна самата дъска. Незнам аз не съм много впечатлена от тази придобивка, а и детето се изнервя като почне да си реди цифрите и те се обръщат непрекъснато.

# 223
  • Мнения: 219
Ние имаме такава дъска само че е с цифри и картинки на английски. Магнитчетата са малко калпави и падат, а там където се рисува с фулмастер трябва да се изтрие почти веднага със специалната гъбичка, защото после засъхва и стои като мръсна самата дъска. Незнам аз не съм много впечатлена от тази придобивка, а и детето се изнервя като почне да си реди цифрите и те се обръщат непрекъснато.
Жалко ако е така, но вече сме я купили...
Може би затова ми казаха да рисуваме с тебешири  newsm78 

# 224
  • София
  • Мнения: 13 215
Е, вие окончателно ме разбихте  Confused Confused Confused
Днес ще ида до Бонжур да гледам....
а тези на Quercetti - intelligent toys къде могат да се намерят???

Общи условия

Активация на акаунт