SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 463
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Деска, бон апети  Laughing

За малко да забравя Изито, да я забрави злото! Изи, Ч.И.Д!     Пращам ти го малко загрижен, да го развеселиш качествено, че много му се събра на това вашето момче. Както и на нашето, де.  Tired

# 46
  • Мнения: 630
Леле, колко съм зле, забравих, че е "Константин и Елена" днес, а познавам толкова много Елени. Честит имен ден на всички именици, живи и здрави.

# 47
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
Пак не съм разбрала нещо, има ли днес конвенция, започнаха да излизат снимки и коментари.

# 48
  • Мнения: 1
И аз се записвам. Снощи гледах сериите на живо, и много ми харесаха. Особено финалът и особено Джаред. Аз съм си градинарка от самото начало, така че финалът ми е любимия епизод засега.

# 49
  • Мнения: 3
 Изи, името много късмет да ти носи  Hug  Желая ти много поводи за радост, здраве и любов!   Братята изглежда, че са поляли именния ти ден  Hug  

# 50
  • Мнения: 201
Пак не съм разбрала нещо, има ли днес конвенция, започнаха да излизат снимки и коментари.

Я, има, и то в Германия... ех, толкова близо, а толкова далеч, мрън.

Изи, честит имен ден!  Hug

# 51
  • Мнения: 0
Ч.И.Д Изи  newsm51



Я, има, и то в Германия... ех, толкова близо, а толкова далеч, мрън.
Импалка в коя държава е  newsm78 Сутринта каза че ще пътува 200км до някъде  Thinking Да не ни изненада  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 775
Богиньо, честит имен ден ви желая  bouquet Бъдете все така лъчезарна и красива Hug

(цък)

# 53
  • Мнения: 0
Къде се загубихте ейй

Приканвам ви  Joy

# 54
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382

Импалка в коя държава е  newsm78 Сутринта каза че ще пътува 200км до някъде  Thinking Да не ни изненада  Laughing

Утре да слушаме фнимателно, ако се чуе от публиката мощно "Я, гууд, вундабаар" с италиански акцент (не че имам представа как би звучало), значи е послъгала за километрите  Laughing

Ама не може да се оплаче от последната серия. В съзнанието на Сам си е негова, два пъти го каза, едно самодоволно, такова. Освен това, въпреки, че се озова с вирнати...гуми преди това спаси Дийн и Боби, а след това...отново я чака изчукване  Rolling Eyes

А сега - сериозно, доколкото мога. Малко ми се сляха двете серии, та ще говоря общо. Дженсън направи отново много силна роля. В началото като говореше с Краули по телефона, направо изтръпнах, така мъжки се държеше и така кипеше...много нерви съсипа покрай Лиса, добре, че я разкараха вече. Не ми харесва, когато така силно страда за някой, който не е Сам  Crossing Arms Сам  Heart Eyes ми какво да кажа, в 21 ролята беше да подкрепя брат си и въпреки, че той на два пъти беше доста рязък с него, прояви разбиране и  показа мълчалива, мъжка подкрепа. Като цяло нищо не ми се видя чак толкова изненадващо, колкото очаквах. Така и така съсипаха репутацията на Кас, можеше поне да го изкарат, че от самото начало е кроил планове да става Бог, че е знаел за възможността да прилапа душите и затова е спрял апокалипсиса и е помагал на братята. Нещо толкова разтърсващо очаквах. Не ми стана ясно как от добър се превърна в лош, по-логично щеше да е бил лош и хитро да се е прикривал. А може би мина на тъмната страна в момента в който погълна душите от ада, които Краули му даде. Още по-голяма гад стана след поемането и на душите от чистилището. Моята теория е, че Бог е добър, защото му дават сили душите от рая. Дяволът (или краля на Ада) е лош, заради "лошите" души, които владее. До този момент никой не е владял душите от чистилището, но и те са лоши, даже май най-много. Сега Кас ще е Бог по сила и мощ, но зло, по-голямо от всичко видяно ли?
Извинявам се, че стана толкова дълго  Blush

Вижте какво прочетох току що  Shocked  Close

A fan kissed Jared and another grabbed his ass?

Ама и той понякога си го проси


Шегувам се, това не е хубаво, никак не е хубаво ...

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 11:20 от Г. Краули

# 55
  • Мнения: 0
Сега Кас ще е Бог по сила и мощ, но зло, по-голямо от всичко видяно ли?
На мен ми се стува,че ще е така.Нещо като следващия Луци  newsm78
Ами сега като е гад,кой ще спаси Сами  Rolling Eyes И как само премахна Балти  Crossing Arms
Само Дженсън похвалихте като актьор,ми Джаред  Crossing Arms

ПП:
Вижте какво прочетох току що  Shocked  Close
A fan kissed Jared and another grabbed his ass?
Shocked Безсрамници  Naughty


 smile3508


# 56
  • Мнения: 3
И Джаред, Дес, и Джаред - за 6 е от всякъде  Grinning  Обаче Дженсън беше много силен. Намерих гиф с плачеш Дженсън, страхотен просто.
Аууу, направо извинението на Галка е Извинение  с главна буква  Heart Eyes   И аз над това предимно разсъждавам - кога Кас стана толкова лош и се взе толкова на сериозно? Стори ми се, че когато глътна енергията от чистилището се зазвездя, но Галка е права, може би още в момента, когато е  поел адското гориво и се разправи временно с Рафаел. И къде я намери вратата Чистилището, за да я отвори, след като уж Краули беше на точното място?  Rolling Eyes  И слабост ли има към Сам и Дийн или е толкова лош, че ги пощади с практична цел. Това по линия на Кас. А относно Сам, преградата падна и той се справи със ситуацията, нали? Обаче аз си представях някак по друг начин да се развие тук, повече страдание, повече лутане. Всъщност Кас направо махна стената, за да го обезвреди, а дали щеше да го поправи накрая? Вече се съмнявам. И дали без да иска го извади бездушен от клетката - отново ми е съмнително вече. Просто не съм наясно за момента, в който стана лош. Крайно време е Бог да раздаде шамарите!  Grinning

# 57
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382

Само Дженсън похвалихте като актьор,ми Джаред  Crossing Arms


Ами аз щях, ама нали  Blush че стана дълго. Пък и не знам откъде да започна. От сълзите в очите, като гледаше как Дийн се тормози или от тримата Сам, изиграни така перфектно различни, на баздушевния направо му беше каменно лицето.  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 0
Аз защо си мисля,че тепърва трябва някой да му помогне на Сам?Нали едвам стигна при Дийн и Боби  newsm78 Нещо не съм разбвала ли?

# 59
  • Мнения: 630
Идвам и аз като Бела да оспамя с много материал. Който не е гледал, да не гледа и тук Laughing

















И един Джаред спешъли за Галчето



Приятни сънища в лилаво...

Общи условия

Активация на акаунт