SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 480
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Инче, връщам жеста. И ако вече си си легнала до карето и върху райето (или обратно) целувай до събуждане  Grinning

# 61
  • Мнения: 201
Всички направиха супер силни роли, аз цял ден ходя като тресната, чудя се дали не съм халюцинирала от недоспиване и чесно казано нямам сили да гледам повторно, ще поизчакам мaлко.

Относно Лиса-никога не съм харесвала идеята, че години след последната им среща Дийн изведнъж и цъфва на вратата да и обяснява как винаги се е представял щастлив с нея и детето, много закърпено ми е стояло винаги, и се радвам че тази история приключи. Дженсън изнесе ситуацията страхотно, всеки път когато мисля че не може по-добре, той надминава себе си.

Джаред също изкърти, и трите му "фрагмента" бяха гениално изиграни.  Heart Eyes

За Кастиел... уфф, откъде да почна. Да погледнем от неговата субективна гледна точка: (не ме бийте, опитвам се да му вляза в главата)
Миналия сезон разбра, че Бог ги е отсвирил да се спасяват сами; след това уж Бог го възкреси, обаче се оказа в още по-дълбока кал. Междувременно единствените му близки хора, тъй да се каже, го ползват като момче за поръчки и отказват да вдянат колко точно е сериозна работата с Рафаил и войната. След като няколко пъти се опита да убеди Дийн че няма друг избор освен да се нагълта с душите от чистилището, Дийн му размаха под носа моркова с "ти си ми като семейство" а след това си го прибра обратно, а накрая и Балтазар го предаде. Остана абсолютно сам, и според мен това е нещото което го пречупи съвсем. Не мога да кажа точно че стана лош... по-скоро превъртя малко.

А след като отвори чистилището, все едно не беше той... особено след всичките приказки за Лъвкрафт тръпки ме побиха, все едно заедно с душите в него се е промъкнал и някой от Древните богове. Оф, не знам... а последната му реплика ме разсмя, честно казано, сетих се за Властелина на пръстените и Галадриел, "All shall love me and despair..."  Laughing  

Иначе до последно се надявах че се е отказал от ритуала и ще извади някакво друго асо от ръкава. Не исках да го превръщат в новата гад и сега ми е страшно тегаво;  Sad честно казано, предпочитам да го бяха очистили... с други думи:




Поздрав с едно парче дето си го въртя цял ден, щото ми е тематично: Depeche Mode-Walking in My Shoes

# 62
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
И мен ме е яд, че превърнаха един положителен герой в отрицателен. Но, Еми, дори погледнато от негова гледна точка няма как да се оправдаят действията. Правя аналогия с момента, когато Сам беше пристрастен към демонската кръв, и се оправдаваше, че го прави с добри намерения. Сега положението е горе- долу същото - Кас носи нещо лошо в себе си, което го прави силен, но и го променя към лошо. И двамата загубиха трезва преценка, бяха прекалено самоуверени, и да, имаха причини да се чувстват от отблъснати, но и двамата преминаха опасна граница. Мисля си, че сега Сам и Дийн ще трябва да спасяват Кас, както Дийн и Боби спасяваха Сам. Не ми се вярва така лесно да се откажат от него, а и не ми се иска.

# 63
  • Мнения: 201
Паралела между Сам и Кас се вижда още от миналия епизод, обаче нещо много бързо се отказаха от Кас... честно казано, в момента не ги виждам да хукнат да го спасяват.  Sad

Не се опитвам да оправдавам, ясно е че цялата история с Краули от самото начало е грешка, първата стъпка по наклонената плоскост. Все пак до определен момент виждах надежда да се обърнат нещата; за мен това, което циментира изхода беше това, че не му остана никой. Все едно нямаше за кого да се опитва вече, знам ли.... Както и да е, няма да съм адвокат на дявола  Laughing Това не променя факта, че не ми харесва какво направиха с Кас. Най-вероятно ще ми мине до есента, но в момента съм направо бясна...

# 64
  • Мнения: 630
Добро утро   bouquet
Снимки от вчерашното събитие - Дженсън и Джаред

# 65
  • Мнения: 116
zdraveite
sorry za latinicata... no tuk niamam kirilica
az tuk niama kak da gledam seriite ama se naspolirah dobre ot vashite pisania..
haide puskaite gifcheta ot epizoda che az dokato si doida shte e minalo prekaleno mnogo vreme. vrashtam se v petak i togava shte gledam
celuvkiiiiii
mnogo mi lipsvateeeeeee

ot tova deto pishete mai triabva da si smenia avatara i podpisa... no i tova niama kak da svarsha ot tuk

daje tumbrl-to ne se zarejda...

haide

 Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 200
НЕ съм ви чела, за да не се спойлирам, дръпнах hd сериите, за да виждам синеокото ми Каси. Сега отивам да  ги пускам, направо ми се свива стомаха от нетърпение!!! 

Темичката е супер, както винаги  Hug

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте, милички
Епизодите изгледани - с малко закъснение. Много силен финал, страшно съм доволна. 21-ви епизод също ми хареса. Дженсън игра безупречно. Имаше нужната доза драма, никога не съм харесвала Лиса, но сега някак ми стана мъчно. Възхитена съм от Джаред в 22-ри епизод - невероятна роля направи. Аз имах някакво лошо предчувствие за това в какво ще се превърне Кас още в началото. Превръщаше се отново в безчувствения ангел какъвто беше в 4-ти сезон. Опитах се да оправдая по някакъв начин действията му, но не успявам. Харесаха ми размислите на Еми, но продължавам да си мисля, че винаги има друг начин. Факта, че изостави семейството си беше ужасяващ. Може би не са го третирали много като нормално живо същество в последно време, но всички минаваха през разни не особено леки времена, така че можеше да ги разбере както и те да се опитат да го изслушат. Кас просто избра лесния път на омразата, реванша и се поддаде на жаждата за власт и неистовото желание за победа. Но все пак това е сценарий и навярно това беше най - правилното решение за край на сезона.

Честито на Изи (късно, но нямах възможност). Подарък, който си проси да го излекуваш и след това да го изтощиш отново

# 68
  • Мнения: 200
Готова съм! Изгледах го! Тайно се надявах нещата да не отидат в тази посока, вярвах в Кас! Мислех си, че след като убие Рафаил ще "оправи" всичко! Но това!?!? За съжеление мисля, че Кас няма да доживее и края на 7ми. Ясно е, че Господ ще го унищожи или в най-добрият случай ще го накаже и ще го направи човек.  newsm78 Незнам, трябва да гледам пак, още ми е леко объркано. Дийн беше перфектен в 21-и, просто невероятен! Сигурна съм, че след много мъки, Сам ще се оправи.

 Но Кас Sad Направо ми е супер криво. Това не беше той, а някакво ново,гадно чудовище  Cry Cry Cry  Заслужаваше ли го ? Sad Sad Sad Незнам дали не беше по-добре да го убият, но да си остане винаги нашият Кастиел Sad  Връщам се да ви чета и пак ще коментирам.

Не мислех, че може да ми стане по-криво и скапано - http://www.tvline.com/2011/05/supernatural-misha-collins-season-7/  cry Гембъл ти ще излезеш на някой конвент и горко ти тогава!  #2gunfire

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 15:45 от Aquariel

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
ЧИД, Изи!  bouquet  bouquet  bouquet

Най-накрая свърши. Чувствам се облекчена. Най-доброто за мен беше началото с "Преди" и страхотната музика. Сам и събирането на душите беше интересно, но беше половинчата работа. Очаквах малко повече от Ада, нещо, което не съм виждала от Дийн, но нищо не показаха. После стана ясно, че Сам си е Сам, а помощта на Кас не беше необходима. Т.е. нищо му няма.

Кас до толкова е перкулясъл, че и отгоре. Бил Господ! Супер. Очаквах да каже нещо като Архангел, но той се цели на високо. Не вярвам Господ да се намеси. Ще е като сапунена опера. Мисля, че ще освободят Луцито и Михаил от клетката. Краули е на линия.

# 70
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
И на мен ще ми липсва Кас такъв, какъвто беше. Все си мисля, че дори и да не остане главен герой в 7 - ми сезон (може би той няма възможност заради нови проекти) ще намерят начин да го ...очовечат. Дали като го превърнат в човек или като Сам и Дийн го детоксикират - не знам, но не ми се иска да е лошият за винаги.
Мирка, не страдай повече, ами слагай булото, че младоженецът е пред вас и всеки момет ще писнат гайдите (и шаферките) Laughing

# 71
  • Мнения: 0

 smile3532 Щом младоженеца е с това,представям си кумовете с какво ще се появят  Joy

# 72
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Снощи, докато им танцувах лап денс, ми подшушнаха, че ще заложат на класиката и традицията.

# 73
  • Мнения: 201
Мирка, слънце, и аз общо всето съм на същото дередже... много ми е криво от цялата история. Уж се бях заканила че няма да се впрягам чак толкова, ама още не мога да го преглътна. Относно новината че Мишата няма да е regular, и аз се вбесих отначало, но след това се замислих, че и той може да е поискал така. Все пак може би иска да си прекарва повече време с хлапето и да има повече свобода за други проекти. Той и Джим Бийвър не е regular, но не знам кой имаше повече екранно време този сезон, така че не се отчайвай.

Ето ви едно клипченце със слаш предупреждение, въпреки че според мен зависи с каква нагласа го гледаш, може да бъде просто едно много прекрасно приятелство, което май загина окончателно оня ден... ако си прецените-гледайте, мен поне ме разрева най-искрено. Но пък аз лесно рева...

# 74
  • Мнения: 3
Еми, много е хубав клипът и добре барнат на места  Hug Аз като си знам за какво става въпрос  Grinning   и го възприемам като силно добро приятелство, много красиво. Имаше го, какво ще стане с него ще видим. Дори Кас да се освести, направи много грешна стъпка и трудно ще спечели Дийн отново. Дийно е праволинеен и братски прощава само на Сам.

И да разплача съвсем положението с един невероятен Дийн
 Галка се опита да разведри настроението и да открием купона, обаче аз още съм затънала в сълзи и сополи. Колкото повече го гледам, толкова повече ме избива на сълзи.  Сега ако ви кажа, че ми изглежда и много секси, нали няма да ми се смеете. Отивам да търся гиф и на плачещо Сами, утешителката в мен се събуди  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт