SUPERNATURAL – It’s gonna be a long summer hellatus

  • 27 465
  • 727
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 292
...
- В този каменен кръг ще се появи Локи, когато го призовем – обясни тя. – Ако го притиснем както трябва ще ни каже кой може да е откраднал копието или поне кой стои в дъното на кражбата. Тази нощ ще е много важна.
Когато денят отмина и се стъмни Бьорн запали малък огън в близост до каменния кръг. Пълната луна светеше силно от небето, окъпвайки смълчаната гора в сребърната си светлина. Из тревата пееха щурци.
 


Бухал прелетя ниско над огъня и кацна на близкото дърво. В далечината се чу плача на кукумявка и грозното грачене на гаргите. Гората изведнъж се изпълни с живот. Някъде там се гонеха сърни, заек бягаше от гонещата го лисица, чакали си запреправяха път между дърветата приготвяйки се за лов.
Хербьорг бе приседнала до кръга, очите и бяха затворени, а лицето и издаваше дълбока концентрация. Бе се отдалечила от заобикалящият я свят в мълчаливо приканване на Локи. Бьорн, Сам и Дийн стояха от страни и смирено наблюдаваха жената, която в този момент не приличаше на човешко същество. Валкирията в нея започна да се събужда.
Бавно се изправи на босите си крака, повдигна ръцете  си нагоре и започна леко да се поклашта в ритъма на вятъра.
Наблюдаващите я мъже усетиха как вятъра се засили. Придошлите облаци скриха небето което бе обсипано със звезди. Задуха още по силно и накара Сам и Дийн да приклекнат. Хербьорг и Бьорн стояха като недосегаеми. Той застанал на разстояние зад нея, приличащ на стража, а тя изправена пред огъня като богиня.
Изведнъж всички звуци в гората утихнаха, вятъра спря. Имаха чувството, че времето е спряло. Когато се огледаха, Сам и Дийн установиха, че това е действителността. Падащите листа бяха замръзнали във въздуха, птиците бяха спрели своя полет, всичко живо бе спряло като на кадър, само огънят бавно гореше, докато накрая не утихна. Димът му се извисяваше бавно и после като на магия падаше отново, в кръга от билки и гъби. От него лека по лека започна да се образува тяло, ... огромно и величествено, то бе покрито с меча кожа преметната през едното му рамо и обгръщаща силните му бедра. На главата си имаше шлем с огромни роги, които се извиваха като бивни на мамут. В едната си ръка държеше меч в чиито отблясъци се виждаха ужасените лица на хилядите войни които бяха загинали в битки срещу Локи. Брадата му де къса и гъста, а чертите на лицето студени и твърди. Но най страшни бяха очите. Черни, малки и озлобени. Той се изправи с цялото си величие пред Валкирията и хвана с двата си пръста нежното й лице. Бьорн скочи напред, виждайки как лицето и се губи в ръката му, но тя само протегна ръка в жест да спре. Локи погледна към Бьорн, и издаде лек гърлен звук, който бе по силен и от рева на лъв.
Сам почувства как сърцето му се свива, гледайки болката която и причиняваше това нищожество Локи, а Дийн гледаше с изумление. Вече нищо не можеше да го изненада или учуди. Живота му бе поднесъл гледки всякакви, но не всеки ден можеше да се види скандинавски бог. И то не кой да е, а техния дявол.
- Защо твоята малка и непокорна душа на валкирия смее да нарушава спокойствието ми?- попита Локи, а гласа му се извиси до небесата.
- Защо имаш наглостта да ме привикваш? - той приклекна опитвайки се да се изравни със нея, а Хербьорг гордо се изправи, докосна ръката му и нежно отстрани пръстите му, които бяха оставили следи по нежното й лице.
- Защото ти си единствения който може да ми помогне. Откраднаха копието на Один ... откраднаха Гунгнир .... и трябва на всяка цена да го открием.- гласът и бе уверен, трепетът заровен на дълбоко. Не искаше да издава това което изпитва, защото знаеше, че това ще му донесе наслада. Страхът и слабостта бяха като наркотик за Локи.
- Затова те привиках и се извинявам, че обезпокоих твоя милост.- Хербьорг го погледна право в очите, стиснала силно зъби, показвайки непоколебимост.
- Тогава скъпа ми валкирия .... най напред трябва да погледнеш при този който най малко очакваш.- каза това, изправи се в целия  си ръст и се разпръсна като дим.
Хербьорг стоеше с широко отворени очи в които се четеше изненадата и изведнъж се свлече на земята. Бьорн се присегна бърз като стрела, за изненада на огромния си ръст и я вдигна на ръце. Принесе я в колибата и я положи на леглото. На излизане затвори врата и даде знак на момчетата да се приближат.
- Концентрацията я изтощава, за това сега трябва да си почива. - каза Бьорн с притеснен глас.
- Може ли да я видя- Сам се запъти към врата и без да дочака отговор влезна.
Приближи се до леглото, Хербьорг му се струваше толкова крехка. По двете й страни имаше черни следи, синини оставени от пръстите на Локи. Сам посегна към лицето и нежно, едва, едва я докосна. Хербьорг отвори леко очи и повдигна ръката си хващайки неговата.
- Мисля, че знам кой е взел копието ...


И ето жокера ....


Ей докато си изпиша писането и вие сте изписали света  Mr. Green

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 17:11 от bichito

# 526
  • Мнения: 6 390
Никога нямаше да се сетя без подсказванка ooooh! ooooh! ooooh! . Бичи Heart Eyes, браво - страхотна загадка.

Страхотно описание на ритуала и Локи - поздравления   bouquet .

# 527
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Хммммммммм,човек да не ви похвали човек и туп 15 стр  Shocked #Crazy Shocked,е прочетох ги де,няма да се дам лесно,най ми харесват постовете на Бела,че само красоти и не се налага да чета Mr. Green

Ще видя и тийновете какво са сътворили,там бях писала между другото,като ни изненадах с новината за  матурите Whistling Whistling Whistling


Стиче ти си по шерифите  Wink

Четеш ти ма по 2 реда се включваш,виж ме мен избухвам мощно и пълно с глупости постче Blush

Ами като си безсрамница  hahaha  Hug

  Blush newsm56 newsm56 newsm56

Оооообаче, мога да организирам залагания - кой ще познае най-бързо дадена снимка от кой епизод е. Насам с парите, мооооля!!!  Laughing

И аз мога да се включа в събиране на средства,щото и аз съм гледала по веднъж и дори с подсказки не става  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed,после като прочета описанията,чак тогава се сещам Thinking А уж като Импалка имам доста добра фотографска памет newsm78

Розе продължавай все така  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet,никой не отегчаваш  Naughty

Дес как да не обичаш Йо като те изненадва така неочаквано с тлитъра на любимия нали,нали Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,с Джаред не се получи както при Пол,от което следва,че съм по-залитна на там,то си и личи де Blush

# 528
  • Мнения: 0
Розе що за глупости пишеш  Rolling Eyes да чуя че на някого му е досадно,няма да го повярвам  Hug  newsm20

Аз пак не се сещам за загадката  Tiredа тоя анурак сигурно е слаган един път  smile3538

# 529
  • Мнения: 1 775
Това да не е епизода, където си смениха телата с онова тийнче?
От него си спомням най-вече: I would love to have the sex with you Mr. Green

# 530
  • Мнения: 292
Това да не е епизода, където си смениха телата с онова тийнче?
От него си спомням най-вече: I would love to have the sex with you Mr. Green

 Peace

# 531
  • Мнения: 630
Стиче, и аз това си спомням най-добре Grinning

# 532
  • Мнения: 116
и аз мисля ,че това е от епизода, дето си смениха телата
5*12 Размяна на тела


най ми харесват постовете на Бела,че само красоти и не се налага да чета Mr. Green

Плами, мерси!

# 533
  • Мнения: 1 775
Това да не е епизода, където си смениха телата с онова тийнче?
От него си спомням най-вече: I would love to have the sex with you Mr. Green

 Peace

Бичи, не знам как ги реализира тия йероглифи, но приемам, че съм отговорила вярно Simple Smile

Ето една лесничка загадка Hug

# 534
  • Мнения: 0
От 8 епизод на пети сезон, Changing Channels.

# 535
  • Мнения: 1 775
От 8 епизод на пети сезон, Changing Channels.
Наистина лесна се оказа, от там е Peace Ти си, Солти Hug

# 536
  • Мнения: 0


Ето ви едно пребито Сами, хем да познаете от кой епизод е, хем да се намерят доброволки да му помогнат да се изправи.  Hug

# 537
  • Мнения: 292
Аз съм сред първите помощнички  Blush , ще го изправя, ще го изтупкам, ще го изчистя ...  Rolling Eyes, но няма да кажа кой епизод е, че много ми се насъбра ....  Mr. Green

Стичинце, сега като видях, чак за мен е тъмна Индия как съм ги направила тези йероглифи.

# 538
  • Мнения: 2 040
Това от оная серия с вещиците ли е? Malleus Maleficarum 9х3

# 539
  • Мнения: 6 390
[...] ще го изправя, ще го изтупкам, ще го изчистя ...  Rolling Eyes
Даммм Whistling ...

Още една нова снимка на Слънчо:

Последна редакция: ср, 08 юни 2011, 22:17 от Impala

Общи условия

Активация на акаунт