СТЪКЛЕН ДОМ (сезон 3) - ИЗКУШЕНИЕТО - тема 17

  • 36 074
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Не знам колко ги четат, бг мамма, но знам, че кадрите на преследването на Тома при влака от миналия епизод ги показваха преди да почне изобщо сезона. Така че нещо не ми се вярва освен ако не снимат отделни сцени, не зная, да се водят от прочетено:)
Въпреки, че откак писах, че ми се иска да ги видя тия младежи извън бара на баскет, например взеха да ги дават на игрището  Laughing И това е точно от 1-2 епизода, преди смучеха алкохол в бара и нямаха друго място за среща:–)
Всичко се снима предварително. Хората участващи в сериала вк. и статистите имат железни договори и никой не смее да си отвори устата да сподели дори кога и какво точно снима. Непрекъснато снимат и хората виждат кой е на снимките и какво точно се снима.
Четат тук сигурна съм, но не вземат под внимание всяко написано нещо това е сигурно. Peace
Вече започвам да се чудя дали някой от екипа не подхвърля тук информация като предположения.Или има много екстрасенси и врачки,които виждат какво ще се случва в сериала.Много познават бе.  Shocked hahaha

# 46
  • Мнения: 2 265
А Жеков след като има пари в Швейцария, защо искаше чистачката да намери 10-те милиона ?! Всички останаха с впечатлението, че той няма други пари !

# 47
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Очаквах и Елена и Христо да се съберат, след като гледах едно интервю с Яна,където каза,че след като Елена ги напуснала семейството й пропаднало и без нея не могат да се оправят Mr. Green

Харесва ми и новото място за среща-на игрището,на открито навън.

# 48
  • Мнения: 5 710

Обаче ти упорито си му казваш "Кандурин".
 Laughing Laughing Laughing

Ох, боже аз сега прочетох, че е Кадурин, не Кандурин Joy
Ми какво е това Кадурин.. егати, много по-звучно е Кандурин  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 803
Тази серия като цяло ми хареса. Взе да става интересно накрая Simple Smile
Боряна ме дразни все повече и повече.
Наистина много бързо Сияна склони на молбите на Чарли. Пък и чак толкова да му се усмихва и да пърха с мигли насреща му... Малко го претупаха този момент, наистина трябваше повече вътрешна борба да има в нея. Интересно ми е дали ще каже на Дани, че е водила Емо при Чарли.
Колкото до Дани - той сам си взе решенията. Сам реши да се откаже от стажа, сам реши да припознае детето, аз не виждам вина на Сияна в този случай.

И да попитам (тъй като не съм гледала 1ви сезон). В промото май има нов герой - този който казва на Касабов, че мола затваря. Някой знае ли кой е, и какъв е? Дали той е зад Тома и е някой тотално неизвестен, или е поредното подставено лице?

И макар разкриетието на Камен, че Албена е в Сф от доста по-дълго време, и ги е шпионирала, за мен пак остава загадка как се засякоха точно в деня на сватбата. Дали ще си остане просто съвпадение? Просто стечение на обстоятелствата, което е накарало Албена да действа по-бързо от предварително плануваното?

# 50
  • Мнения: 5 710
А Жеков след като има пари в Швейцария, защо искаше чистачката да намери 10-те милиона ?! Всички останаха с впечатлението, че той няма други пари !

Е как да ги изтегли от Швейцария и да си наеме адвокат... разчиташе на скътания кеш.

# 51
  • Мнения: 198
И аз го изтървах това промо...Утре вероятно ще го има. Еленчето нещо ме съмнява, много бяла и добра стана изведнъж.

# 52
  • Мнения: 31 322
А Жеков след като има пари в Швейцария, защо искаше чистачката да намери 10-те милиона ?! Всички останаха с впечатлението, че той няма други пари !

Е как да ги изтегли от Швейцария и да си наеме адвокат... разчиташе на скътания кеш.
И на Сияна също.
Дано Жеков се върне.

# 53
  • Мнения: 5 710
а може и да ми припомните тоой от къде има толкова пари?
С Елена крадоха, но толкова ли са откраднали, че да плати двойно всички акции?

# 54
  • Мнения: 2
И аз го изтървах това промо...Утре вероятно ще го има. Еленчето нещо ме съмнява, много бяла и добра стана изведнъж.
Вече го има  http://www.youtube.com/watch?v=GGSUCGU19PI

# 55
  • Мнения: 3 988
Много хубав епизод / с изключение на тъщата  Rolling Eyes /.

И тя ще изчезне от пейзажа,струва ми се.Кучето ще спаси положението. Joy Joy

Надявам се, иначе сериала ще заприлича на Столичани-селяни.  Rolling Eyes

Не можах да гледам изцяло епизода и не разбрах как и защо се събраха Христо и Елена. Имаше ли врътка или просто ей така от нищото ги събраха?

# 56
  • Мнения: 31 322
От нищото. Обичат се те. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 6 417
На промото се вижда как Боряна тръгвада излиза с някаква чанта с багаж. Явно нещо е разбрала и тогава Албена й казва: "Защо пипаш чужди телефони, кучко?"

# 58
  • Мнения: 690
Здравейте! Hug
И аз вече се обърках. Албена, като е живяла 6 месеца там (последните 2 не се знае), няма как да е следяла Камен и Боряна, защото те живеят от 2 месеца в новата къща? Нали откакто ожениха?
Последните 2 вероятно са при Боряна и Камен.
Ясно, но няма как да ги е следяла онези 6 месеца, защото са живели другаде, нали? От 2 месеца са в новата къща заедно с Албена.

# 59
  • Мнения: 2 265
Жеков преди не е можел да се докапа до парите си в Швейцария, пък сега ли ?! Вярно, Албена може да го е намерила и да му е помогнала, а сега двамата да дърпат конците заедно. До тук добре, но парите на Николай не бяха ли фалшиви ? А ако са фалшиви много ясно, че ще има достатъчно Rolling Eyes .

Общи условия

Активация на акаунт