СТЪКЛЕН ДОМ (сезон 3) - ИЗКУШЕНИЕТО - тема 17

  • 36 085
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
Не знам колко ги четат, бг мамма, но знам, че кадрите на преследването на Тома при влака от миналия епизод ги показваха преди да почне изобщо сезона. Така че нещо не ми се вярва освен ако не снимат отделни сцени, не зная, да се водят от прочетено:)
Въпреки, че откак писах, че ми се иска да ги видя тия младежи извън бара на баскет, например взеха да ги дават на игрището  Laughing И това е точно от 1-2 епизода, преди смучеха алкохол в бара и нямаха друго място за среща:–)

# 31
  • Мнения: 11 576
Албена се издаде вече Party Добре че се напи. Не разбрах на кого е била съседка newsm78



Била е съседка на Камен и Боряна.
Започна да се разплита историята около Албена. Какво ли са ни приготвили още сценаристите? Дано да измислят сериозен мотив за отмъщение, защото това, че Боряна и Камен я изоставили не ми звучи сериозно.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 275
Това, че Димитър пробута Дани за преговорите беше много глупаво и недомислено. От къде на къде той, Камен е живял там, знае езика,много по-навътре е в сделките. Много ме подразниха,но набързо ни дадоха жокер защо ще си поеме пътя към Америка,освен заради подновената връзка на Чарси и Сияна. Татко ще го прати да си ходи,че се излага и е недорасъл още за бизнеса.

# 33
  • Мнения: 366
Много хубав епизод / с изключение на тъщата  Rolling Eyes /.

# 34
  • Мнения: 2 265
Ако Жеков купи мола това би било края на самия сериал ! Мисля, че ще е доста глупаво ! Жеков собственик на мола, а всички други абсолютно прецакани ?! Пък и не виждам с какви пари действа той ?

А Албена най-сетне си показа рогата, мръсницата !
"Що пипаш чужди телефони ма, кучко Twisted Evil ?!"  Grinning

# 35
  • Мнения: 4 521
Много хубав епизод / с изключение на тъщата  Rolling Eyes /.

И тя ще изчезне от пейзажа,струва ми се.Кучето ще спаси положението. Joy Joy

# 36
  • Мнения: 31 371
Не знам колко ги четат, бг мамма, но знам, че кадрите на преследването на Тома при влака от миналия епизод ги показваха преди да почне изобщо сезона. Така че нещо не ми се вярва освен ако не снимат отделни сцени, не зная, да се водят от прочетено:)
Въпреки, че откак писах, че ми се иска да ги видя тия младежи извън бара на баскет, например взеха да ги дават на игрището  Laughing И това е точно от 1-2 епизода, преди смучеха алкохол в бара и нямаха друго място за среща:–)
Всичко се снима предварително. Хората участващи в сериала вк. и статистите имат железни договори и никой не смее да си отвори устата да сподели дори кога и какво точно снима. Непрекъснато снимат и хората виждат кой е на снимките и какво точно се снима.
Четат тук сигурна съм, но не вземат под внимание всяко написано нещо това е сигурно. Peace

# 37
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 173
Оф тая тъща е отвратителна- наду ми главата! Голямо мрънкало!
Пък Коки кво се праи ? нали и той имаше куче  вимналите сезони - как така изведнъж стана алегричен?

Камен си го бива в разседванията дори когато е пиян, евала! Laughing

# 38
  • Мнения: 5 710
Уж си любознателна, а не четеш няколко постинга пред твоя:)
Припомниха откъде има пари Жеков.

Иначе и аз мисля, че ако са решили да спрат сериала, това е логичния край.
Не ги мисля прецакани с двойни цени за акциите си, може пък да се обединят за 3тия МОЛ;-)
Така хем ще разберем защо така се роят мол след мол в София hahaha

# 39
  • Мнения: 690
Здравейте! Hug
И аз вече се обърках. Албена, като е живяла 6 месеца там (последните 2 не се знае), няма как да е следяла Камен и Боряна, защото те живеят от 2 месеца в новата къща? Нали откакто ожениха?

# 40
  • Мнения: 6 555
Интересно как е изтекла тази информация в Монитор?  newsm78

# 41
  • Мнения: 135

Обаче ти упорито си му казваш "Кандурин".
 Laughing Laughing Laughing

# 42
  • Мнения: 31 371
Интересно как е изтекла тази информация в Монитор?  newsm78
Дали е изтекла?
Утре от 21 часа по Канал 1 ще дават филма с участието на Асен Блатечки "Маймуни през зимата".

# 43
  • Мнения: 179
Не ми харесва как се развиват нещата,много предсказуеми станаха.Очаквам нещо по-различно,особено около тази Албена.Ама с нетърпение чакам момента когато Боряна ще прогледне

# 44
  • Мнения: 6 417
Здравейте! Hug
И аз вече се обърках. Албена, като е живяла 6 месеца там (последните 2 не се знае), няма как да е следяла Камен и Боряна, защото те живеят от 2 месеца в новата къща? Нали откакто ожениха?
Последните 2 вероятно са при Боряна и Камен.

Общи условия

Активация на акаунт