На море в Турция - тема 14

  • 97 899
  • 735
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 605
http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Pemar+ … rt-hid_72422.html  този Пемар ли? Много лош рейтинг има  Confused

# 361
  • Мнения: 1 732
Татяна, какъв рейтинг се приема за добър? Над 80% ли? Питам като лаик, ще извиняваш ако въпросът ми е тъп... Embarassed
Ние с Галактик се спряхме на този:
http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Hotel+Armoni … pa-hid_36941.html
Отзиви? Hug

# 362
  • Мнения: 7 605
Лично аз не гледам хотели с рейтинг под 90% дори  Embarassed но да, над 80% според мен трябва да има.  Peace

Сабинка, този хотел лично аз не бих го резервирала - всички мнения от тази година са отрицателни и единодушно се оплакват от хигиената в хотела, било много мръсно. Освен това било пълно със шумни руснаци и англичани, които много се наливали до посред нощите  Confused  След Миракъл миналото лято едва ли ще останете доволни от такъв хотел...  Confused

# 363
  • Мнения: 1 732
Лично аз не гледам хотели с рейтинг под 90% дори  Embarassed но да, над 80% според мен трябва да има.  Peace
Сабинка, този хотел лично аз не бих го резервирала - всички мнения от тази година са отрицателни и единодушно се оплакват от хигиената в хотела, било много мръсно. Освен това било пълно със шумни руснаци и англичани, които много се наливали до посред нощите  Confused  След Миракъл миналото лято едва ли ще останете доволни от такъв хотел...  Confused
Мхм...е сега вече не знам. Честно. Confused

# 364
  • Мнения: 327
ndimitrova благодаря за отговора! Hug Температурите са високи - това вече е ясно, щом юли казваш, че са такива, август ще са нагоре. Влажността висока ли е? Защото в Анталия влажността ни мореше и то най- вече вечер. Слагаш фланелка - и до 1 мин е мокра все едно я изкарвам от пералнята.
Сабина, понеже виждам, че хотела който си показала е в Бодрум, на нас от Алфатур ни препоръчаха Кефалука, Байа и Войадж. Мой познат тази седмица е в Кефалука, като се върне ще питам как е.
Аз също като Tatjana хотели с рейтинг под 90% избягвам да гледам.

# 365
  • Мнения: 7 605
Сабина, съжалявам  Hug  Дано намерите нещо друго, по-добро  Praynig

# 366
  • Мнения: 7 605
Ето един пример, че няма връзка между брой звезди и рейтинг:
http://www.holidaycheck.de/hotel-Reiseinformationen_Skys+Hotel-hid_278920.html - хотелът е 3звезден, но с много висок рейтинг!
http://skyshotel.com/

# 367
  • София
  • Мнения: 3 414
Гаранции никога няма,дали съседнто семейство не са простаци,за да ти се развали почивката.
Хубавите хотели с висок рейтиг отиват над 2500евро,аз лично немога да си позволя,имам две деца.
Примера който е дал Таня,ако ще и 350 рейтинг да е,на мен не ми върши работа,трябава да има нещо за децата,ако са кротки да играят с ай под-ите да ама искат забава и тичане

# 368
  • Мнения: 1 732
Точно това е проблема, иначе хотели много. Но за мен е важен бюджета. Confused

# 369
  • Мнения: 242
ndimitrova благодаря за отговора! Hug Температурите са високи - това вече е ясно, щом юли казваш, че са такива, август ще са нагоре. Влажността висока ли е? Защото в Анталия влажността ни мореше и то най- вече вечер. Слагаш фланелка - и до 1 мин е мокра все едно я изкарвам от пералнята.
Сабина, понеже виждам, че хотела който си показала е в Бодрум, на нас от Алфатур ни препоръчаха Кефалука, Байа и Войадж. Мой познат тази седмица е в Кефалука, като се върне ще питам как е.
Аз също като Tatjana хотели с рейтинг под 90% избягвам да гледам.
По времето, когато бяхме ние нямаше висока влажност, но все пак това беше в началото на лятото. Не знам какво става в истински горещите месеци.

# 370
  • Мнения: 7 605
Ако искате кажете кои хотели са ок за бюджета ви и да видим кой от тях е най-добрия  Wink

# 371
  • София
  • Мнения: 3 414
1500 с летищни такси

# 372
  • Мнения: 7 605

Кажи кои хотели влизат в този бюджет, Иве  Wink

# 373
  • София
  • Мнения: 3 414
Незнам ти кажи,само да не е Кушад.Мармарис бодрум трансферите няма да ги издържат децата Sick

# 374
  • Мнения: 1 732
Ако искате кажете кои хотели са ок за бюджета ви и да видим кой от тях е най-добрия  Wink
Такааа. Полетът ни е до Бодрум, така че държа на по-кратък трансфер.
ARMONIA HOLIDAY VILLAGE&SPA 5*
CRYSTAL GREEN BAY RESORT & SPA 5*
DELTA BEACH RESORT 5*
Нещо в този ценови клас. Хотелите съм ги изровила на прима виста, не ги познавам, само за първият съм чела коментари в Трипадвайзъра, които ми се сториха добри.
Татянка, аз гледам и не виждам явно. newsm78
Къде чете коментари за ARMONIA от тази година в Холидейчека?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт