На море в Турция - тема 14

  • 97 854
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 605
Аз разчитах на Таня да изнамери нещо за тази цена,Тез не ми го предлагат.от 9.7 или средатана септември,да има забавления за децата люлки и тн

Ива от немски ТО ли имаш предвид да намеря нещо?  newsm78

# 391
  • София
  • Мнения: 2 439
Посмях се искрено с вас да знаете Laughing
Ива я пусни търсачката с параметрите ти в Тез тур, пейстни тук хотелите и ще ги бистрим заедно! Ще се намери нещо подходящо.

Галактик аз не ща в Риксос, но пък искам 14-дневна почивка в Турция ама ако може на същата цена Wink

Татянка не знам какво да кажа - не е лошо нов проект да се почва, значи има работа, но пък така чаканата почивка може да пропадне. З№атова т пожелавам нещата да се наредят така както вие ги искате Hug Пък и август в Турция поне ще стоплите кокалите, че виж какъв дъжд си имате в Немско Laughing

# 392
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, а можете ли да ми препоръчате някой хотел в Гюмбет - Бодрум? Разбрах, че това е най-добрата част в Бодрум и че има много барове, дискотеки....Че не ни се нравят особено закътаните и прекалено спокойни курорти, а повечето, които гледах са все по-далече от центъра и са някак си откъснати Rolling Eyes  

# 393
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
мама МОНИ, тя Ива вече наизуст ги знае хотелите. Търсачка не й трябва  Wink

Tatjana, дано се наредят нещата по най-добрия начин.

Иначе за Армонията в трипадвайзора отзивите на англичание от тази година са абсолютно обратните на тези на немците  newsm78 Всички са доволни - хвалят храната, чистотата и анимацията.

# 394
  • София
  • Мнения: 2 439
Какво значи DBL+EXB в цените на Тез?

# 395
  • Мнения: 1 732
Иначе за Армонията в трипадвайзора отзивите на англичание от тази година са абсолютно обратните на тези на немците  newsm78 Всички са доволни - хвалят храната, чистотата и анимацията.
Именно. Аз и казах на Татяна за мненията. Ох, едно време на бунгалцето на леля ми на Златни пясъци беше лесно. Друго няма. И в склада няма. Mr. Green

# 396
  • София
  • Мнения: 3 414
Двойна стая с възможност за походно,за мен спалня,от врата скок в леглото.
Прибира се мъж ми и решаваме че от телефони сметката ще стане като за хотел 2 зв

# 397
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Какво значи DBL+EXB в цените на Тез?
Двама възрастни и трети възрастен на допълнително легло. Peace

# 398
  • Мнения: 7 605
Мерси момичета  Hug Мама Мони, работа има, не се оплакваме от липса на такава, криза не усетихме (пу пу!) - но и много работа не е на хубаво като не може човек да си почива  Laughing

Иначе за Армонията в трипадвайзора отзивите на англичание от тази година са абсолютно обратните на тези на немците  newsm78 Всички са доволни - хвалят храната, чистотата и анимацията.

Част от оплакванията на немските туристи са именно англичаните  Mr. Green  Шегата на страни, има 3 положителни мнения в трипадвайзор и 3 отрицателни в холидейчек (за 2011г. говоря)....лично аз не бих рискувала ако мога за същите пари да получа нещо с по-висок рейтинг.  Thinking

# 399
  • София
  • Мнения: 2 439
SUENO HOTELS BEACH SIDE  - не ми изглежда никак лош. Признавам не съм гледала рейтинги Simple Smile

# 400
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 788
Аз прочетох последните 2 страници и за юни и края на май бяха само положителни... Въпреки това смятам, че хотелът е добър в сравнение с други в тази ценова категория. Не е някакъв свръх лукс, но е приятен светъл хотел, с добра кухня.

# 401
  • София
  • Мнения: 3 414
SUENO HOTELS BEACH SIDE  - не ми изглежда никак лош. Признавам не съм гледала рейтинги Simple Smile
хубаво е устройва ме от към изисквания,ама цената е 2500 за 2 плюс 2 деца.АКО въобще за мен се отнася.

# 402
  • Русе
  • Мнения: 1 867
За пореден път установих,като завърнала се вече от Турция,че 7 дни са си мнооого малко.За 2 седмици не знам,но поне 10 дни трябва да бъдат пакетите.Докато отидеш и станало време да се връщаш.
За протокола - Миракъл - много сме доволни!Чудесно време,вкусна и разнообразна храна!
Чудих се дали да не поздравя Сабина с една снимка на пиленцата от аватара и  Wink

# 403
  • Мнения: 1 732
За протокола - Миракъл - много сме доволни!Чудесно време,вкусна и разнообразна храна!
Чудих се дали да не поздравя Сабина с една снимка на пиленцата от аватара и  Wink
*sve*, веднага си ме разконспирирала! Mr. Green
Радвам се, че ви е харесало и на вас. Плажът е фантастичен, нали? Heart Eyes

# 404
  • Русе
  • Мнения: 1 867
Да,фантастичен е.Много широка пясъчна плажна ивица.В самолета разговаряхме с младо  семейство почивало в Делфин ботаник и си разглеждахме снимките от фотоапаратите.Като стигнаха до снимки от плажа ахнаха на ивицата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт