На море в Турция - тема 14

  • 97 814
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 605
Татянка, аз гледам и не виждам явно. newsm78
Къде чете коментари за ARMONIA от тази година в Холидейчека?
http://www.holidaycheck.de/hotel-Hotelbewertungen_Hotel+Armonia+ … hb-hid_36941.html  ето тук - има 3 мнения на немски от 2011год. и все отрицателни.

Crystal Green Bay има по-добри мнения, рейтнига му не е много висок защото през 2009год е имало недоволни (но по-добре през 2009год. отколкото през 2011год.  Crazy)

Delta Beach Resort е с лош рейтинг и мнения, даже го водят като 4звезди в холидейчек.

# 376
  • Мнения: 7 605
Сабина,
Royal Asarlik Beach
Ersan Resort & Spa
имат висок рейтинг, виж тях ако искаш  Hug

# 377
# 378
  • София
  • Мнения: 2 438
Аз май нещо се обърках - Ива е за Сиде, а Сабина за Бодрум правилно ли разбрах, защото в един момент реших, че са заедно newsm78

# 379
  • София
  • Мнения: 3 414
Ива е за навсякъде,без дюни албена и шабла Joy Joy

# 380
  • Мнения: 1 732
Сабина,
Royal Asarlik Beach
Ersan Resort & Spa
имат висок рейтинг, виж тях ако искаш  Hug
Много благодаря! Сядам да чета Hug
Тя и Галактик сигурно ще ги разгледа. Wink
Малееей, аз баща на детето си не избирах толкова. hahaha

Ива е за навсякъде,без дюни албена и шабла Joy Joy
Умрях от смях, девойки! Mr. Green

# 381
  • София
  • Мнения: 3 414
А трябваше да избираш,сега ще ше да ти е по лесно в избора,холидей чек 90%рейтинг виличка 14-20дни....шегувам се.
отивам до тото-то

# 382
  • Мнения: 7 605
Ми да ти предложим нещо в Китен тогава?  Mr. Green

Шегата настрани, виж, аз не знам какво искаш, нито се ориентирам добре в ценовите списъци на Тез, признавам, свикнала съм с друга система. Нито знам къде и кога искате да пътувате. Но ако погледнеш ти в офертите на Тез Тур и казваш кои хотели са в бюджета ви, ще е по-лесно да ви се помогне   bouquet

# 383
  • Мнения: 1 732
Шегата настрани, виж, аз не знам какво искаш, нито се ориентирам добре в ценовите списъци на Тез, признавам, свикнала съм с друга система. Нито знам къде и кога искате да пътувате. Но ако погледнеш ти в офертите на Тез Тур и казваш кои хотели са в бюджета ви, ще е по-лесно да ви се помогне   bouquet
Аз точно това направих! Ти си ме разбрала. Heart Eyes

# 384
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Да ви кажа с удоволствие ще ви пратя всички в Риксос Премиум Белек например, ама....Пък ако може и във виличките. Praynig

Ей, сега ми писаха от Кушадасъ, Аква фентъзи - морската вода е 26-28 градуса, и е много топло.  Mr. Green

# 385
  • Мнения: 7 605
Шегата настрани, виж, аз не знам какво искаш, нито се ориентирам добре в ценовите списъци на Тез, признавам, свикнала съм с друга система. Нито знам къде и кога искате да пътувате. Но ако погледнеш ти в офертите на Тез Тур и казваш кои хотели са в бюджета ви, ще е по-лесно да ви се помогне   bouquet
Аз точно това направих! Ти си ме разбрала. Heart Eyes

Как няма да те разбера, от вчера ли се познаваме?   Heart Eyes  Wink

# 386
  • Мнения: 7 605
Ей, сега ми писаха от Кушадасъ, Аква фентъзи - морската вода е 26-28 градуса, и е много топло.  Mr. Green

Аз пък си писах с почиващи в Турбан преди малко  Mr. Green

# 387
  • Мнения: 1 732
Ей, сега ми писаха от Кушадасъ, Аква фентъзи - морската вода е 26-28 градуса, и е много топло.  Mr. Green
Ох, беееее, жено, нямаш ли си друга работа... Mr. Green Hug
Направо ми идва да си тръгна от офиса без да казвам и дума. Тук е 19 градуса. Климатикът на макс. Аз - сополива.  Confused

# 388
  • София
  • Мнения: 3 414
Хич не ми казвай какви градуси е водата Mr. Green махни първата или втората цифра от цената Flutter
китен ще ми дойде в повече,до 12г ходих по два-пъти на сезон Wink
Аз разчитах на Таня да изнамери нещо за тази цена,Тез не ми го предлагат.от 9.7 или средатана септември,да има забавления за децата люлки и тн

# 389
  • Мнения: 7 605
Ние нямаме 19 градуса дори и от 1 седмица валииииии  ooooh!

Най-гадното е - аз не съм се оплаквала още, че има вероятност мъжът ми от септември да ръководи нов проект, с други думи, да забравим за почивката през септември (резервирана през януари, ама нейсе)  Cry  Та стояхме пред дилемата какво да правим - ако ходим сега, ще платим 1500евро повече  Money  пък и ще има повече народ (в нашата провинция утре е последния учебен ден) и ще е жега, което искахме да избегнем.... Чак към края на юли ще разберем дали ще се бачка през септември или не, та накрая решихме да си оставяме резервацията за сега и в краен случай имаме целия август за да идем някъде (а как не искам баш през август в Турция!)  Tired 

Общи условия

Активация на акаунт