А Вие казахте ли "Сбогом, мамо"?!

  • 6 163
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 150
Какви мили думи се леят от авторката след тази констатация...
Не можеш да виниш огледалото, че отразява грозотата, застанала насреща му!
Ти си ненормална, аз лично спирам да се занимавам с теб ooooh!
Аз тоже!  Peace

# 106
  • Мнения: 0
Интересно защо обаче пресата и форумните агенти подминават този факт в удобно незабелязване!? Sick

Аз не знам роля на Татяна Лолова, която да не е достайна за Оскар. Не мисля, че някой я подминава или не забелязва. Но понякога и най - добрите актьори не могат да спасят филм, че да го направят и забележителен.
Не знам как от толкова страници не разбра едно просто нещо - тук никой не плюе нито по филма, нито по актьорите... по нищо различно от твоите поучения!

Радвам се, да чуя от теб, че тук никой не плюе нито по този забележително творчески филм, нито по неговите забележителни творци!  bouquet

# 107
  • София
  • Мнения: 6 219
А аз ще се радвам да го разбереш и да престанеш да обиждаш останалите потребителки с постовете си, само защото ме споделят твоето очарование от тези забележителности!


Освен това с ушите си чух кака Вергов не харесва филма... което говори доста за забележителността му!

# 108
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ване, и мен това изказване на Вергов ме хвърли в размисъл, той е актьор с опит и добра преценка Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 6 219
Именно... и аз мислех, че е грешка някаква, но си го пуснах. Аз много го харесвам.

# 110
  • Мнения: 150
Информирах модератор за отправена лична обида, което вече смятам за неприемливо.

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
От самото начало на тази тема е ясно, че авторката има проблеми с форумната комуникация.
Надявах се да се ориентира поне за предназначението на форума и да коригира курса си.
Не би.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт