Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 11

  • 38 240
  • 709
  •   1
Отговори
# 675
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде и аз малко да се отчета...

По офертата: Поръчай 100 бр. пълноцветни едностранни визитки с включен дизайн от Рекламна Агенция Desire, само за 5.90 лв вместо за 15.50лв. от Грабо - оценка 9/10. Единствената ми забележка е, че са по-тънки от обикновено, а аз винаги поръчвам картон 300гр.... Може и да греша де, но определено на пипане е по-тънък.... Бих повторила само с ваучер - 15.50 е висока цена за този вид визитки според мен!  Peace

По офертата: ФОТОЕПИЛАЦИЯ PTF на ЦЯЛ ИНТИМ за 19.90лв, вместо за 110лв.
от Има сделка - оценка 9/10 засега.  Wink Като отношение - перфектно! След около месец ще видя какъв е ефекта....затова леко се въздържам от оценка 10/10....  Peace Но мисля, че ще си заслужат пълната десятка!!!   bouquet

# 676
  • София
  • Мнения: 588
Имаше доволни от салон Атина.
А някой ходил ли е на боя или почистване на лице в Клеопатра? Имам още малко време да помисля... newsm78

За боядисването в Клеопатра се объждаше доста подробно вчера - тоест преди няколко страници Peace

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Момичета, някоя от вас да е ходила на колариум в Савана , да даде отзиви и дали изобщо има някакъв ефект? Помня, че се обсъждаше, но не мога да открия Rolling Eyes А също и за този салон отзиви: http://www.happydeal.bg/Podari-na-kozhata-si-luksa-na-mladostta- … sto-za-50-lv.html . Звучи добре... newsm78

за Савана - при мен никакъв ефект - направих 10 процедури - в 10 поредни дни на колагеновата лампа (лице и шия)

аз нямам и особени проблеми, ноочаквах все пак да има ефект

# 678
  • Мнения: 160
Хайде и аз малко да се отчета...

ък.... Бих повторила само с ваучер - 15.50 е висока цена за този вид визитки според мен!  Peace

По офертата: ФОТОЕПИЛАЦИЯ PTF на ЦЯЛ ИНТИМ за 19.90лв, вместо за 110лв.
от Има сделка - оценка 9/10 засега.  Wink Като отношение - перфектно! След около месец ще видя какъв е ефекта....затова леко се въздържам от оценка 10/10....  Peace Но мисля, че ще си заслужат пълната десятка!!!   bouquet

Абе важното е да не ти изгорят кожата Simple Smile Щом си доволна на тоя етап значи направо давай 10  newsm10

# 679
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хайде и аз малко да се отчета...

ък.... Бих повторила само с ваучер - 15.50 е висока цена за този вид визитки според мен!  Peace

По офертата: ФОТОЕПИЛАЦИЯ PTF на ЦЯЛ ИНТИМ за 19.90лв, вместо за 110лв.
от Има сделка - оценка 9/10 засега.  Wink Като отношение - перфектно! След около месец ще видя какъв е ефекта....затова леко се въздържам от оценка 10/10....  Peace Но мисля, че ще си заслужат пълната десятка!!!   bouquet

Абе важното е да не ти изгорят кожата Simple Smile Щом си доволна на тоя етап значи направо давай 10  newsm10
Ооооо, значи пълно 10. Нямам дори зачервявания... И ме хваща яд, че не си взех и за подмишници...  Sad

# 680
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
По офертата: Поръчай 100 бр. пълноцветни едностранни визитки с включен дизайн от Рекламна Агенция Desire, само за 5.90 лв вместо за 15.50лв. от Грабо - оценка 9/10. Единствената ми забележка е, че са по-тънки от обикновено, а аз винаги поръчвам картон 300гр.... Може и да греша де, но определено на пипане е по-тънък.... Бих повторила само с ваучер - 15.50 е висока цена за този вид визитки според мен!  Peace
Ааа, къде съм бляла, та не съм я видяла тая оферта!  Sad

# 681
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Бу, тъкмо за теб си мислех... Бях прочела, че не ти трябват хиляда еднакви визитки за 25 лева примерно, а искаш само 100... И аз съм така, поръчвам по 100-200 наведнъж, 1000 ще ги раздавам 2-3 години....  Mr. Green
Скоро гледах оферта за 120 броя за 8 лева, но трябваше да се вземат от някъде от Дружба...  Rolling Eyes и се отказах.

# 682
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
По спешност ми се наложи да поръчам скоро визитки, вярно, на хубав плътен кремав картон, но 100 бр. ми струваха 15 лв Rolling Eyes Има и по-евтини варианти, разбира се, но тази оферта е била добра. Дано я повторят (въпреки че в този сайт категорично нито влизам с Грабо регистрацията си, нито успявам да си направя друга, нещо им куцука).

# 683
  • София
  • Мнения: 941
Момичета, някоя от вас да е ходила на колариум в Савана , да даде отзиви и дали изобщо има някакъв ефект? Помня, че се обсъждаше, но не мога да открия Rolling Eyes А също и за този салон отзиви: http://www.happydeal.bg/Podari-na-kozhata-si-luksa-na-mladostta- … sto-za-50-lv.html . Звучи добре... newsm78

за Савана - при мен никакъв ефект - направих 10 процедури - в 10 поредни дни на колагеновата лампа (лице и шия)

аз нямам и особени проблеми, ноочаквах все пак да има ефект

Благодаря ти! Значи няма смисъл.То и без това съм малко скиптично настроена към подобни процедури след моето фотоподмладяване с RF  Tired  Ефект нула...

# 684
  • София
  • Мнения: 19 398
5-10%?
Може би в един добър, идеален свят. Питах на две-три места, където станах редовен клиент. Направо се втрещих като ме увериха едно и също нещо: Грабовци прибират по едни 50%, както и Колектива, по-малките сайтове от 20% до 40%. При това плащат на търговеца едва когато се извърши услугата. Защо мислите се нароиха по толкова? Защото от тях се печели много, много добре.

Добре де, след като търговците участват въпреки високата комисионна, какво излиза - че тях ги устройват дори и тези цени. Само не ми казвайте, че го правят единствено за зарибяване - всеки си прави сметката и ако е взел нещо за 10 лв., колкото и да му хареса, може би за 30 няма да го вземе пак. Мисълта ми е - какво нередно има един търговец да си слага безумна надценка, а един сайт - не?

# 685
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Cuckoo, това освен продажба е и реклама. Сериозна реклама за сравнително малко пари.

# 686
  • Мнения: 84
Здравейте,
Пиша за офертата Боядисване с боя Paul Mitchell или Bed Head + подстригване + сешоар за 20лв. вместо 76лв. в Stefanel Fashion Studio

Посетих вчера салона. След чакане един час и гледане как забъркват боята в една задна стаичка, а не пред клиентите, както е редно дойде и моят ред. Уточнихме боята и отново се запътиха към тайната стаичка. Помолих фризьорката да ми покаже боята, с която ще ме боядисва. И какво мислите?! Това я разгневи страхотно, започна да нервничи, да пелтечи за какво ми било да виждам боята и т.н. ...Както се досещате - пълна мошенничка, решила да изкара някой лев за сметка на хората. Изобщо не боядисва с Paul Mitchell, нито с Bed Head, а кой знае с какво...В крайна сметка изобщо нямаше боята налична, каза ми да съм дойдела друг ден или да ми върнела парите. Разбира се, взех си парите.
Много моля сайта да контролира по някакъв начин какво продава, защото това е пълно безобразие.
А към момичетата, които са си купили ваучери - Задължително искайте да видите боята, иначе рискувате да ви намажат кой знае с какво...

Ужас, от кой сайт си го купи това?

http://www.napolovina.com
Ох, незнам как да изкажа възмущението си..и аз бях там, но изобщо не ми мина през ума, че може да не е Paul Mitchell.Че не е цветът от каталога- не е, ама мислех, че просто е некадърна фризьорката..
В крайна сметка с какво съм сега на главата ooooh!
Добре сега какво- да притисна ли Клеопатра (имам час за др.седмица)да ми покажат боята или изобщо да не ходя newsm78. Да не се получи после отмъщението на фризьора Mr. Green

# 687
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Момичета, някоя от вас да е ходила на колариум в Савана , да даде отзиви и дали изобщо има някакъв ефект? Помня, че се обсъждаше, но не мога да открия Rolling Eyes А също и за този салон отзиви: http://www.happydeal.bg/Podari-na-kozhata-si-luksa-na-mladostta- … sto-za-50-lv.html . Звучи добре... newsm78

за Савана - при мен никакъв ефект - направих 10 процедури - в 10 поредни дни на колагеновата лампа (лице и шия)

аз нямам и особени проблеми, ноочаквах все пак да има ефект

Благодаря ти! Значи няма смисъл.То и без това съм малко скиптично настроена към подобни процедури след моето фотоподмладяване с RF  Tired  Ефект нула...

 newsm78къде го прави

супер чудодеен ефект съм имала само с 1 процедура в 1 студио ....след раждането и безсънните нощи - за първи път в живота си имах тъмни кръгове, сива кожа ..... - е просто нямаше такова чудо - с 1 процедура - бях с ново и свежо лице, но и жената там е уникална, знае .... не искам да пиша повече - да не звучи рекламно, защото не е Hug но не съм срещала толкова ерудиран и деликатен, възпитан професионалист, не натрапчив ...и т.н. ....  Peace

# 688
  • София
  • Мнения: 4 066
Дами, това суши от Колектива само за обяд ли е?
http://bg.kolektiva.net/sushi-objad-za-dvama-goljamo-maki-menju. … mp;a_bid=5da60ad4

В адрес бара чета "обяд", в условията пише след 11.30...Кой ходи на суши преди 11.30?Офертата звучи добре, но ако е за обед не ме устройва.  Thinking

# 689
  • Мнения: 685
За визитки видях тук оферта http://sklasa.com/view_offer.php?offer_id=2 200бр пълноцветни за 11.40лв. Тази цена добре ли е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт