Подсъзнанието може всичко 41 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 38 050
  • 710
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 265
Гледаме... аз съм на таванчето си .... красиво е! Помолих се от сърце и го пускам да лети Simple Smile

Надуй балона, напиши желанието или проблем и го отпусни да лети!

# 661
  • Мнения: 1
Гледаме... аз съм на таванчето си .... красиво е! Помолих се от сърце и го пускам да лети Simple Smile

Надуй балона, напиши желанието или проблем и го отпусни да лети!

Да бъде! Wink пуснах го и искам да избяга надалеч от мен Simple Smile!

# 662
  • София
  • Мнения: 2 265

Гледаме, ама не виждаме Shocked. Отивам да лягам!

Видях я - почти залезе зад блока, но успях да я мерна. Wink

# 663
# 664
  • София
  • Мнения: 642
Добро утрооооооо!

Тази сутрин съм станала рано-рано въпреки, че снощи сновах по терасите да дебна Луната.
Не стига, че комшиите ме помислиха за клюкарка (празнуваха си нещо на терасата), ами и грам нищо не видях. Не само, че не видях затъмнението, ами и Луна нямаше  Crossing Arms

Да споделя нещо налудничаво.
Имам си едно любимо портмоне. Вече е на 10-тина години и все не го хвърлям - внушила съм си, че ми е късметлийско. Купувам си непрекъснато нови и нови, ама това не го хвърлям. Обаче новите нещо не ми носят късмет, някакво такова вътрешно усещане... Хем им слагам по едно камъче за пари, дори китайските монети си купих и тях сложих, ама ей на - не им върви.
Та вчера пак си изрових старото (аз периодично си го взимам) и пак ще го използвам. И да ви се похваля, че 1 час след това ми дойде SMS от банката за превод на парички...
Та така - внушение ли е някакво или друго нещо, ама пак ще си нося извехтяващото портмоне, а новите ще трупам в шкафчето.

Имаше ли някъде напред нещо за това какво се слага в портмонето за късмет или бъркам темите?
Изключвам зареждането с зарядно Laughing
Аз си нося камъчета от авантюрин и кехлибарче, също и китайските монети както ви казах.

Приятен и усмихнат ден от мен, отивам да чистя, че нали съм работник от известно време и трябва да излизам.  Heart Eyes

# 665
  • Мнения: 385
rainbow, мисля че добре си подплатила късмета с тези камъчета Simple Smile Като парични камъни ми се въртят още цитрин и тигрово око Peace

# 666
  • Шумен
  • Мнения: 156
И аз гледах и си пожелах, а щерката пита "махат ли ти от горе " Joy

# 667
  • Мнения: 10
Вие така ме забавлявате момичета.... newsm62
Какви са тези ритуали-какви са тези чудесии.

# 668
  • София
  • Мнения: 4 349
И аз снощи не можах да видя луната - заради облаците ли или друго, но нямаше никаква луна! Така че следващият път! А сега само на картинка!



Приятен и усмихнат ден на всички!

# 669
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Не се притеснявай-след 7 години пак ще има!! Peace

# 670
  • Мнения: 1
И аз гледах и си пожелах, а щерката пита "махат ли ти от горе " Joy

 hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Ха ха ха добре, че не ти говорят Simple Smile Simple Smile Simple Smile А може би трябва да се замислиш, че детето ти все пак вижда неща невидими за възрастните Wink

Щастлив ден на всички ви!

# 671
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Гледах, красиво беше. Не можах да снимам. но нета ще услужи Wink
Добре, че нямам съседи от лунната страна Simple Smile

Много късметлийски дни се събраха и някакси вчера /снощи/ ми стигаше да си пожелая. Чудех се дали да не пиша, но през ден-два... стори ми се прекалено някак... С толкова подвижни празници и стандартните юнски тази година месеца наистина е вълшебен Simple Smile

Чуден ден на всички!

# 672
  • София
  • Мнения: 2 265
Вие така ме забавлявате момичета.... newsm62
Какви са тези ритуали-какви са тези чудесии.



Забавляваме се, смеем се, правиме се на феите, изпълняваме желанията си! Mr. Green

# 673
  • Мнения: 0
Да споделя нещо налудничаво.
Имаше ли някъде напред нещо за това какво се слага в портмонето за късмет или бъркам темите?

Не бъркаш слагат се няколко капки бадемово масло,а също така има и ритуал с кашу.

И аз снощи не можах да видя луната - заради облаците ли или друго, но нямаше никаква луна! Така че следващият път! А сега само на картинка!
Приятен и усмихнат ден на всички!

Ние с моята принцеска в 23.20 часа снощи излизахме да търсим луната  Grinning,е ,намерихме я на около 300 м от нас,беше невероятно,и малката беше много въодушевена от това че вижда така "скрита" луната.А по-късно,вече след 12 е било, когато се вдигна се виждаше и от нас между дърветата.Но не успях да направя хубава снимка.

# 674
  • Мнения: 958
Добро утро,
аз нищо не видях, защото съм на партера  Confused ама изведнъж притъмня, значи е било затъмнението, казах си молитвата, почувствах се много добре и заспах, по едно време се събудих, и беше доста по светло. Като цяло добре си спах, за разлика от другите пълнолуния. За разлика от малките, които вампирясват по пълнолуние....
Този път нищо не писах, всичко беше устно  Mr. Green

Клонкааа, пак да помоля да погледнеш и за мен в кристалното си кълбо (особено след рекламата от Рози  Twisted Evil )

Общи условия

Активация на акаунт