Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 118

  • 47 769
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 095
Тук е отражение в огледалото...



# 736
  • Мнения: 14 507


    Мили момичета,съжелявам ,че ви се натрапих с  чая  в темата. newsm12Беше за последно. Извинете.
     Иначе ,в темата не е безинтересно.Когато е спокойно и интелигентно е мното приятно. Човек ,има чувство ,че контактува  със себеподобни.

# 737
  • София
  • Мнения: 30 208
riminiii, според мен ще има бой на негри в тъмна нощ при това трио. Явно Yiğit Özşener ще го играе добрия, нашият хубавец ще е лошият, а момата ще се чуди кого да избере  Laughing

Цитат
Мили момичета,съжелявам ,че ви се натрапих с  чая  в темата. Беше за последно. Извинете.

 Shocked това пък сега защо, ни в клин, ни в ръкав. Аз доколкото знам твоят чай го очакваме с интерес към 17ч. Май пак съм пропуснала нещо  Thinking Нейсе...

# 738
# 739
  • Мнения: 0
Себи,и аз не разбирам.Чаят си беше супер,а и твоето присъствие не е безлично.Вярно и аз не винаги реагирам на време и адекватно,но това не значи,че трябва да ни отрежеш от твоето присъствие. Надявам се това да е било шега,която аз не съм разбрала.Приемете всички,че с всяка една от вас темата ни е богата,защото всяко ваше мнение е скъпоценно камъче в тиарата на нашия филм.

# 740
  • София
  • Мнения: 30 208
Себи,и аз не разбирам.Чаят си беше супер,а и твоето присъствие не е безлично.Вярно и аз не винаги реагирам на време и адекватно,но това не значи,че трябва да ни отрежеш от твоето присъствие. Надявам се това да е било шега,която аз не съм разбрала.Приемете всички,че с всяка една от вас темата ни е богата,защото всяко ваше мнение е скъпоценно камъче в тиарата на нашия филм.

явно наистина има някакъв пробем с общуването в темата и мине не мине време някой вика, че съжалява, че е писал и че е останал с впечатление, че не е желан  Thinking Странна работа  newsm78 Както и да е. Точно от Себи не го очаквам ама може да има неща, които аз не знам и не трябва да знам всичко де  Peace

# 741
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 742
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 743
  • София
  • Мнения: 30 208
Ваня, Джансел с детето е пак супер  Heart Eyes

# 744
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 745
# 746
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 747
  • София
  • Мнения: 7 893
Плаче милия  Joy Joy Joyама няма защо пак лошо изиграно де ама е сериал това не е Джони Деп , а е Джансел Елчин  Joy Joy Joy Joy Joy

# 748
  • Мнения: 15
Shatzi  Hug Hug Hug не мисля,  че и Джони Деп  Hug Hug Hug ще се справи с нашите изисквания за актьорска игра, да не говоря за рейтинговите им системи. все пак той снима филми, а не безкрайни сериали с капризни фенове  Wink Wink Wink. Не харесах Джансел/ Мурат в т.н. тъжни  сцени, донякъде с резерви приех тази с едната сълза, но само дотам, всичко след това - страдания,  чупене и кършене на пръсти, страдания и сълзи като потоци или ручеи  не искам да гледам, някой беше постнал една гротеска с плачеща емотикона, отвратително. И в други сериали се котират сълзите на мъжете, никой досега не можа да ме убеди по този начин за силата на страданието си.

Общи условия

Активация на акаунт