Стъклен дом - Изкушението - тема 18

  • 49 427
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
А аз да питам...нали Алекс загуби кучето newsm78 После как се появи изведнъж у тях Хари като дойде...пълни измишльотини! ooooh!

И на най-сюблимния момент тая Боряна за какво се дереше така...Каменеееее,та Каменеееее... LaughingИ той от горе Брорянаааа!Ужас...колко снимачно време отиде за безцелни викове!

И как Чарли и Ставрев отидоха точно пък в тая вила,а???Е...като на филм,нали? Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 17 387
Леле колко тъпа серия  ooooh!

# 47
  • Мнения: 37
О това много ме изкефи
Алекс:И аз си мислех , че сме велики,,АМА не сме

# 48
  • при него
  • Мнения: 1 261
Много разочароваща серия, изобщо не беше като финална серия на сезон, напротив, целта беше да ни набалбукат с реклами, между които минава някаква боза имаща претенции за сериал.... Ало сценаристите - не всичко е пари бе хора!!! Вижте колко разочаровахте феновете на сериала! Трябваше поне една от сюжетните линии да има хепиенд, например: Боряна спасена, или Албена арестувана, или Кмета разобличен, а то всичко оставихте да виси във въздуха.... Много Тъпо!

Следващ сезон, ако изобщо го гледам, ще го тегля от нета, изобщо няма да се занимавам да се облъчвам с реклами, чакайки и надявайки се нещо интересно да се случи...
Иначе - Асен Блатечки и Диляна Поповав - чудесна сцена, браво и на двамата, много добра игра! Сцената в язовира вече сте я разнищили, присъединявам се към общото мнение.
И да добавя, много ми хареса Ваня Ставрева как защити мъжО си - беше много сладко!!!

Колкото до кучето, Лабрадорите, а и всички кучета по принцип са много умни, и нищо чудно ако го загубиш в кварталната градинка, то само да се прибере и да чака пред вратата.

# 49
  • Мнения: 681
Такаа и аз по въпроса да се изкажа  Mr. Green
Казах Ви аз и пак Ви казвам, Николайчо ще мине от добрите  Peace
Кметчето тъкмо ще се успокои, че е спечелил и ще бъде жестоко разобличен, нали Борянка все пак знае за него, мисля си , че и Ленчето може да му готви нещичко, като подарък за новия президент  Rolling Eyes
Албенка според мен ще изчезне и дълго ще я издирват.Но ми е интересно и това с Камен, дали ще оцелее  Rolling Eyes Може Ставрев да го е спасил, нали скочи и той във водата  Rolling Eyes Обаче да видим кога ще се сетят за Чарли, дано не му е сериозна раната.
И между другото, абе защо ми се струва, че в миналия сезон Алекс беше казала, че Чарли  и е баща и тогава Сиана за това не каза от кого е бременна  Rolling Eyes Ще трябва да се поровя малко назад в епизодите да проверя, но съм останала с такова впечатление  Rolling Eyes
Еххх, да видим кога ще започне новият сезон, нямам търпение  Party

# 50
  • Мнения: 1
Здравейте,

за съжаление и аз съм съгласна с Вас - безумно тъпа серия - подвикващите си Камен и Боряна, Диляна с качулката и ножа, Сияна си пишеше домашно от 10 страници, вместо да е опора на Дани и куп други недомислици....

Колкото се отнася до сцената, в която Сиана и Алекс си разкриха тайните...във втори сезон, една от последните серии не завърши ли как Алекс сподели на Дани и Сиана, че Христо не йе баща, а Чарли и даже Дани се застъпи за Христо и я окуражи да не го изоставя...?

# 51
  • Мнения: 803
Алекс сподели само на Дани. Точно тогава Сиана беше някъде другаде в апартамента.
Дани и Алекс седяха сами на масата в апартамента на Сиана.

# 52
  • Мнения: 266
Явно след всичките реклами и коментари за последната серия очаквах супер действие и емоции , а се получи общо взето скучна серия като в треторазряден американски филм  Sad дано запазят ролята на Асен  Praynig

# 53
  • София
  • Мнения: 2 113
На мен пък ми хареса серията. Явно разочарованяита идват от очакванията  Mr. Green, а аз просто си гледам  hahaha
Нали имаше коментари още в началото, че на Асен Блатечки му идвал много "бозав" сериала и искал да убият героя му, може и така да се случи. Жалко, тъкмо започна да ми харесва, не се държи като леке, започна да изгражда и по-пълен образ.
Калин не вярвам да го махнат, ще опустее сериала...пък и колко фенки ще изгуби... Joy
За Елена и аз си имам едно наум. Никак не и е чиста работата, много изкуствена ми идва в тая преродена любов с Христо. Не играта на Яна, просто не на място ми идва развитието на героинята.

Тази Боряна такова мърморене и намилане .... няма такава досадница в реалния живот  Grinning

 Joy hahaha Joy
Подкрепям напълно, голяма досада и наивница ми иде тая Боряна, не е лошо да претърпи малко развитие образа и.

Нека има поне още един сезон, този ми е недовършен. Не "загатнат", не "отворен финал", а направо недовършен. Но ако стигнат до 10 сезона със сигурност ще изпростее и ще се изчерпа. Мисля, че 5 са му достатъчно  Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 1 020
Определено и аз очаквах доста по напрегната серия, но останах разочарована.
Това което ми се стори супер тъпо как Чарли легна в несвяст след пробождане с такова ножле. Той голям мъж та изведнъж без някво влачене без мъки - в безсъзнание Rolling Eyes.
Интересно ми е какви ще бъдат отношенията между Алекс и Сияна след признанията им. В предишния сезон Алекс не искаше и да чуе някой да се закача с чичо й Чарли (мацката от компанията на която не й помня името нали имаше някакви мераци).
А аз съм против Чарли да умре, искам си го във филма пък  Crossing Arms.

# 55
  • Мнения: 31 389
Абсолютно сигурна съм че Камен няма да го махнат от сериала. Кой убива главния си герой обожаван от фенките? Защо? На какво ще се крепи този прогресивно затъпяващ от сезон на сезон сериал ? Българските сериали на убиват главните си герои. Това е характерно за едни съседи и е още една причина да не се повтаря тяхна схема. Калин няма някакви големи ангажименти в театъра и в други филми, та да се налага махането му.
За Чарли не знам. Асен играе страшно много всяка вечер е на сцена, но пък е най-обичания герой от феновете и голяма част от рейтинга са дължи именно на него. Става все по известен и хората се интересуват от театралните му постановки и филмите, в които участва както никога досега, а от това печелят всички.
При непрекъснато тръбене, че конкурентен сериал бие СД по рейтинг и се излъчва в същата телевизия е абсурдно серила да затрие най-любимите си главни герои, около които се върти цялата интрига. Не случайно на финала раненени са те точно. Защото за Боряна, или за Албена, или за Алекс на никой не му пука.
Това е бизнес и се гледа как точно да се угоди на всички на звезди, на публика, на рекламодатели.

# 56
  • Враца
  • Мнения: 2 729
Камен ще бъде спасен от Ставрев  Peace

А Сиана болна ли е ? Защо гласът и звучеше, като на екзорсист ..

# 57
  • Мнения: 324
Е, ножлето все пак го прободе в бъбречето  Wink На мен ми се стори леко мудна финалната серия. И лекинко не завършена - Димитър пристигна ли на езерото  newsm78 Ставрев се хвърли във водата, но къде отиде? Камен кога потъна бе? Нали се държеше за главата на Боряна...
Алекс като на магия беше излязла от ада и така наивно се върна отново - загуби си кучето, моля ви, що да не се надруса...
И а сега да видим как Николай Жеков ще се сближава с дъщеря си и ще я закриля  Grinning

Дайте рееееед за публикацияяя  Laughing

# 58
  • Мнения: 19
Най-глупавия начин да свърши този сезон. smile3515
Изобщо много от сцените бяха безмислени, вие сте ги казали
...обаче най-дразнещата е накрая с хеликоптера. Голямо викане за нищо.  smile3514
Да се замислят малко сценаристите, като правят другия сезон. Уж са много добри, а някои неща все им убягват. В целта си да са перфектни в работата си правят куп грешки, които мнимия зрител няма как да не забележи.
search

# 59
  • София
  • Мнения: 1 262
Камен ще го бъде, но много се притеснявам за Чарли  Confused Дано да оцелее, той ми е най-колоритния образ  Peace За Албена мисля, че ще се измъкне и ще продължи терора  Crazy

Кадрите с "Борянаааааа" "Каменееее" бяха буземни, мъжо чак се изнерви много  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт