Стъклен дом - Изкушението - тема 18

  • 49 428
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз пък не знам защо имам чувството, че Димитър ще си замине... Ще се опита да ги спаси от водата и нещо ще стане. Ще видим де.
Според мен ще стане много интересно ако Камен умре. За Чарли ми е все тая, ама като гледам колко много фенки има ако сценаристите четат скъпият ни форум ще се опитат да угодят на зрителките си  Peace
Забравих преди малко да напиша, че ми хареса и сцената между Чарли и Албена. Как я влачеше за косата... истинско си беше Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 408
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
И друго каза (цитирам по памет): "Страховете се появяват, за да ги преодоляваме" - съвсем ясна препратка към преборването на Камен с хидрофобията му
Да обаче на снимката на сезона зад Камен има крила. Аз го интерпретирам като ангел. Може Камен да умре.

# 32
  • Мнения: 43
С тези духове и крилата в огледалото ще се уплаша за Камен. : )
Освен да се обърна към сценаристите, които знам, че четат тук и да ги помоля най-възпитано да не са посмели да пипат Камен, защото ще ме загубят като зрител.  Laughing А аз съм горе-долу ценен кадър, защото непрекъснато опявам на хора около мен, които не  гледат сериала, да поправят мигновено грешката. Та един вид се грижа за рейтинга.  Laughing

Крилата в огледалото за мен символизират изкушението на Камен - винаги да  играе ролята на спасител, на ангел. : )

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Цитат
Да обаче на снимката на сезона зад Камен има крила
Еееееее - недейте и вие се самонавива - ми то зад всеки от героите има огледало и то отразява разни неща - зад Димитър се отразяват Камен и Дани, зад Боряна друга жена - може би майка им и т.н

# 34
  • Мнения: X
А къде са тия огледала? newsm78

# 35
  • Мнения: 1 408
Ето на тази снимка

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428

ама сега като го гледам - ми то и зад Чарли има - гола жена - това явно са им изкушенията.....

# 37
  • Мнения: 156
има голям интерес към Чарли и няма смисъл да го свалят от екран. Сигурно Камен, може да получи амнезия и да не го намерят до края на следващия сезон. накрая да се появи и да си спомни и т.н. Simple Smile Надявам се следващия сезон да бъде по-силен от този, че този нещо не ме зарадва особено Simple Smile Заприлича на поредната сапунка.

# 38
  • Мнения: 2 028
и каква стана тя... може ли така да завършат сезона... че и прочетох по-напред, че чак пролетта ще пускат следващия... ако въобще, егати  Crossing Arms

сцената в язовира и на мен ми беше смешна  Laughing Боряна беше толкова досадна в цялата серия, че и да не е психар Албена, пак би й се приискало да я убие...

Алекс си мислех до последно, че ще я оставят да умре...

Чарли едва ли ще сдаде богу дух... особено след като Алекс и Кърджилова (все не запомням името на героинята й) си повериха "тайната"... ама знам ли, за повече драма може и да го споминат...

каква ли ще е съдбата на Албена?

# 39
  • Мнения: 18
И кога ще е новия сезон

# 40
  • Мнения: 2 265
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
И друго каза (цитирам по памет): "Страховете се появяват, за да ги преодоляваме" - съвсем ясна препратка към преборването на Камен с хидрофобията му
Да обаче на снимката на сезона зад Камен има крила. Аз го интерпретирам като ангел. Може Камен да умре.

Ако Камен се спомине, спирам да гледам сериала Crossing Arms . За Чарли бях подготвена...ама за Камен, не. При всички положения ако един от тях умре, рейтинга на сериала ще спадне драстично. Какво им става на тия сценаристи, махат Вергов, вкарват Блатечки, вкарват Вергов пак ли да махат някой друг  ooooh!
Данаилов няма да мре поне за сега, в Тази сутрин каза, че ако се отегли от сериала ще иска да е по някакъв по-интелигентен начин, примерно героя му да емигрира.

anelche - то и към двамата има интерес, но Камен ако получи амнезия и остъства цял сезон, ще е ебаси бозата. Хайде, нагледохме се на амнезии, няма нужда от повече...

# 41
  • София
  • Мнения: 2 925
Много ми харесва играта на Чарли и на Диляна . Диляна играе в пъти по-добре от Боряна  ooooh!
Много ме ядоса това, че и Чарли и Камен трябва да чакаме цяло лято, та да видим дали ще са живи  Crossing Arms Адски тъпо и изнервящо. И от голямото чакане  после си разочарован, каквото и да стане  Crossing Arms
Не може ли да свърши мирно и тихо и да си чакаме новите сериики  Crossing Arms

# 42
  • Мнения: X
Как може това да е краят на сезона?! Само загатнаха тук-там по нещо и това беше. Разочарована съм.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 25 327
А Чарли врял и кипял в срещи с всякаква измет няма дори да я претърси за оръжие тази психопатка и ще се остави да го наръга толкова тъпо, това реално ли ви се вижда? На мен щото не Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 2 592
На мен сцената с Чарли, влачещ за косата Албена, най-ми хареса. Много беше реалистична. Диляна наистина играе по-добре от Елена. Тази Боряна такова мърморене и намилане .... няма такава досадница в реалния живот  Grinning
И на мен качулката на Албена ми дойде в повече, както и с сцената, в която ядеше и беше набучила яденето с ножа  ooooh!

Като цяло серията беше мудна, горе-долу за два часа се случи това, което видяхме в трейлъра (който е минута  Laughing)

Общи условия

Активация на акаунт