Стъклен дом - Изкушението - тема 18

  • 49 426
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 389
На Албена какъв и беше замисъла за сестра й, преди да види по телевизията, че вече се знае къде са. Да я държи месец два вързана там ли.  newsm78
Поне откуп да беше искала, че да има смисъл това отвличане.  Thinking
Държи я по заповед на кмета докато минат президентските избори, за да не проговори. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 749
Успокоихте ме за Бичмо, благодаря за което   bouquet Мога да ходя да си лягам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 405
Хайде и аз тук с впечатления. Серията като че изглеждаше по-динамична на трейлърите - с тези ретроспекции с Албена направо ме убиха. И откъде тези глупости с подобна травма от дестството - то тогава половината деца трябва да са психари - малко измислено  Naughty
Боряна трагична - викаше като предрана коза и не спря да говори. И накрая - топна се 2 пъти и толкоз.
Камен - страхотен както винаги - само дано ми е жив и здрав, че лино ще отида да удавя всички сценаристи, ако нещо му има на момчето  #2gunfire
И Чарли също - не ми е любимец, ама много беше сладък като влачеше Албенчето - дано не сте прави, че ще го убият. Не се е изчерпал образа - има още накъде - кой ще бие лошите.
Вергов като че ли не е съвсем лошия - много отчаян го даваше.  
Елена и Христо май отидоха да купуват пак стария мол - не е фалирал - работеше си и аз схванах, че ще започват те сами бизнес.
А може би 4 сезон ще е посветен не на Касабови, а на Атанасови  newsm78 Елена едва л ще остави президента да си президентства спокойно без нея.
И аз пак да си кажа - Колев къде изчезна в този момент? И каква услуга му направи Димитър?

# 18
  • Мнения: 4 784
Че имаше тъпи моменти в серията имаше, но в никакъв случай не съм разочарована от сериала, ще чакам следващия сезон.

# 19
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 303
На Албена какъв и беше замисъла за сестра й, преди да види по телевизията, че вече се знае къде са. Да я държи месец два вързана там ли.  newsm78
Поне откуп да беше искала, че да има смисъл това отвличане.  Thinking

Замисълът беше да я държи,докато Дани продаде акциите. Но след като Бубчето разбра за кмета и компания, Албена искаше да я държи, докато приключат изборите.

# 20
  • Мнения: 60
Скучна серия общо взето.
Много ми беше смешно как Камен и Боряна си подвикваха Sunglasses
И аз се чудя дали Чарли ще оцелее Thinking Така както ни оставиха да се чудим дали ще оживеят 2-ма, вероятно само единият ще се спаси.

# 21
  • Мнения: 342
И да минеха изборите, на мен хич не ми се вярва Албенка да каже на сестра си, хайде сега отивай си вкъщи да се гушкаш с Камен. Все пак си имаше и личен мотив, не бяха само изборите и кмета.  Thinking

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
И друго каза (цитирам по памет): "Страховете се появяват, за да ги преодоляваме" - съвсем ясна препратка към преборването на Камен с хидрофобията му



А Чарли... като видях конвулсиите му... тая гадина Албена явно много добре знае къде и как да ръга  Sick
Но и на мен ми се струва, че не бива да го убиват. Не може да ни отнемат Асен, пък!  #Cussing out

# 23
  • Мнения: X
Mхм, гледам че всички сме разочаровани от края на сезона. Такъв добър и динамичен сериал, а да свърши сезона с такава мудна серия. Цял епизод търсят Бубето, накрая я намериха, крещяха си от тая лодка като луди имената и това е  ooooh!
Пък Бубето такова досадно същество, че както някой каза ако беше мой заложник направо да съм я гръмнала, тя толкова дразни с това бърборене, че аз дето съм доста спокоен човечец излязох извън кожата си  Laughing
Албена гледам че я харесвате, ама на мен ми дойде в повече черната й качулка, малко на Смъртта ли го раздаваше или?  Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 485
Хайде и аз тук с впечатления. Серията като че изглеждаше по-динамична на трейлърите - с тези ретроспекции с Албена направо ме убиха. И откъде тези глупости с подобна травма от дестството - то тогава половината деца трябва да са психари - малко измислено  Naughty

Не е така. Българите не сме най-психически стабилните.

Серията ми беше мудна, предишната беше по-интересна. Дано Чарли оживее, аз заради Асен Блатечки гледам вече втори епизод  Mr. Green, иначе сериалът не ми привличаше вниманието.

# 25
  • Мнения: 2
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
Не обърнах много внимание на шамана,но сега като прочетох това и след този край на епизода започва да ме втриса.Дано това да има друго тълкуване и Камен да е жив.

А иначе си представям началото на 4-ти сезон:
Нечие погребение.Всички в черно.Боряна,Ставрев,Ваня...Естествено Камен и Чарли не ги дават.И след като ни оставят да ни се изправят косите,да се окаже,че погребват...тъщата на Ставрев(или котката на комшийте). Laughing

# 26
  • Мнения: X
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
Не обърнах много внимание на шамана,но сега като прочетох това и след този край на епизода започва да ме втриса.Дано това да има друго тълкуване и Камен да е жив.

А иначе си представям началото на 4-ти сезон:
Нечие погребение.Всички в черно.Боряна,Ставрев,Ваня...Естествено Камен и Чарли не ги дават.И след като ни оставят да ни се изправят косите,да се окаже,че погребват...тъщата на Ставрев(или котката на комшийте). Laughing

  202uu  202uu

Точно това си мислех, че другия епизод ще почне с погребение, но си мисля че ще е на един от тях двамата, по веротно Чарли за съжаление  Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 2 265
Айде в този сериал всички се изредиха да мрат, най-вече Касабови, то не беше Димитър, не беше Боряна, сега и Камен. Направо да изкарат и Калин и Асен от сериала и да оставим Бубето да шепне на Бенито "Ние сме сестри, аз те обичам" , блаааа Sick !

Оф, дано Камен и Чарли са живи Praynig ще видят те един дух, дрънки #2gunfire въпреки, че и аз мисля, че Чарли ще е този който няма да оцелее... Sad

# 28
  • Мнения: 0
Абе този шаман, защо първо каза "Водата е начало, но и край", а после викаше след Камен "Дух, дух" , нещо не ми звучат добре тия работи Rolling Eyes ?!
Не обърнах много внимание на шамана,но сега като прочетох това и след този край на епизода започва да ме втриса.Дано това да има друго тълкуване и Камен да е жив.

А иначе си представям началото на 4-ти сезон:
Нечие погребение.Всички в черно.Боряна,Ставрев,Ваня...Естествено Камен и Чарли не ги дават.И след като ни оставят да ни се изправят косите,да се окаже,че погребват...тъщата на Ставрев(или котката на комшийте). Laughing

Нямаме толкова добри актьори,за да пресъздадът такъв комичен момент  Mr. Green това може да се случи само и единстено в американските сериали  Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
А някой забеляза ли, че Елена каза на кмета - още нищо не си видял, и че Николай каза - за тъпи хора не гласувам. И в края на предишния сезон, когато Елена седна зад волана на джипа се обади на някого и попита - Е, започваме ли???
Та ми се въртят едни идеи, а може и да позная, аз често се майтапя с домашните ми, че аз съм го писала сценария, но ми се струва, че тук има една нишка, която може да се експлоатира. Много по- вероятно е Елена да е в комбина с Николай, все пак да не забравяме за онези....колко бяха милиони, пък и да си избереш президент, който да те "помилва" със сигурност не е евтино....И е възможно Елена да вършеше услуга на Николай, като ги задигна от щерка му. При произнесена присъда, колкото и пари да имаш, ке чакаш помилването, друг изход няма.
Колкото до Чарли - много ще ми липсва тоя пич, и чаровната му усмивка също.

Общи условия

Активация на акаунт