Индукционни котлони - убедете ме, че са ми нужни!

  • 132 941
  • 772
  •   1
Отговори
# 360
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Моля ви дайте ликове към тези клипчета !!!

И аз този котлон съм избрала но малко се плаша дали управлението му няма да е сложно. На мен ми го препоръчват защото  поддържа определена температура която му задаваш.... Но може би трябва да знаеш на каква точно температура искаш да готвиш предварително

# 361
  • Мнения: 2 708
Тук има няколко такива клипчета, но и в ютюб като напишеш flex induction също излизат.

# 362
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Тук има няколко такива клипчета, но и в ютюб като напишеш flex induction също излизат.

Многоооо благодаря !!!

Благодарение на споделената информация от Вас мисля че направих моя избор за котлони.

Исках да Ви питам дали някой избира в момента фурна  Wink защото събирам впечатления за комбинираните фурни на пара на Сименс и ще са спризнателна ако някой сподели мнение

# 363
  • Мнения: 2 708
Исках да Ви питам дали някой избира в момента фурна  Wink защото събирам впечатления за комбинираните фурни на пара на Сименс и ще са спризнателна ако някой сподели мнение

Аз съм си избрала друга, така като четох, няма печене на пара. Слагам 2 клипчета, които ме зарибиха, както и какви функции има.
клипче 1...клипче 2...характеристики

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Исках да Ви питам дали някой избира в момента фурна  Wink защото събирам впечатления за комбинираните фурни на пара на Сименс и ще са спризнателна ако някой сподели мнение

Аз съм си избрала друга, така като четох, няма печене на пара. Слагам 2 клипчета, които ме зарибиха, както и какви функции има.
клипче 1...клипче 2...характеристики



Много благодаря за клипчетата!!! Дали ти се споделя как направи избора си?
На Сименс фурната също е с много програми за готвене.
Относно парата има много положителни отзиви, че печенето в комбинация с пара прави месото по-сочно, а също и тестените неща по-пухкави ....

Исках да попитам мнението Ви за
-  сименс само с правоъгълни разширяеми зони
и
- сименс с една правоъгълна разширяема зона и два кръгли, като на снимката от миналата страница

# 365
  • София
  • Мнения: 2 521

Исках да попитам мнението Ви за
сименс само с правоъгълни разширяеми зони
и
- сименс с една правоъгълна разширяема зона и два кръгли, като на снимката от миналата страница
Силно положително ми е мнението, по-нагоре вече писах, че съм с такъв модел!

# 366
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
на 60 или 90 см !?  Heart Eyes

има ли според теб предимства пред другия вариант ...

# 367
  • София
  • Мнения: 2 521
на 60 или 90 см !?  Heart Eyes

има ли според теб предимства пред другия вариант ...
60 см. е моят.
По-красив е, напълно симетричен...  Mr. Green

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Имаш ли функция да задаваш температурата, която искаш да се поддържа в съда, който си поставила... и ползваш ли я? Всъщност как да се информирам на каква температура е добре да варя мляко, спагети без да изкипи нищо или пък да пържа нещо си там .....  Wink

# 369
  • София
  • Мнения: 2 521
Имаш ли функция да задаваш температурата, която искаш да се поддържа в съда, който си поставила... и ползваш ли я? Всъщност как да се информирам на каква температура е добре да варя мляко, спагети без да изкипи нищо или пък да пържа нещо си там .....  Wink
На всеки котлон можеш много прецизно да регулираш мощността, на степени, а не температура, от 0 до 9 с половинки, общо 19 степени. Има и boost - за бързо загряване, не съм го ползвала, то си е достатъчно бързо и на 9-та степен. Всеки 2 квадратни четвъртинки от ляво и от дясно можеш да обединяваш в 1 правоъгълна плоча - за съд с правоъгълна или елипсовидна форма ако имаш.

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
На мен ми рекламират модел на който можеш да зададеш постоянна температура и се чудя Как функционира това и как следва да се информирам за градуси те на които готвиш различните храни....

# 371
  • Мнения: 1 597
alegra, има едни единични котлони , най-често са китайски, но работят добре. Някои от тях са и с обозначени мощности и съответсващите им температури. На повечето от тях има и готови менюта за супи, мляко бавно готвене и т.н.

# 372
  • Мнения: 10 068
alegra, има едни единични котлони , най-често са китайски, но работят добре. Някои от тях са и с обозначени мощности и съответсващите им температури. На повечето от тях има и готови менюта за супи, мляко бавно готвене и т.н.
Кои по-точно имаш предвид? Спомняш ли си марка на тези китайски котлони?

Преди две години исках само котлон да си взема за терасата, но продавачката ми беше позната и ми сподели, че клиентите не били доволни от модела, който се предлага в в момента.
Повече не съм ходила, но и не си спомням какъв точно беше.

# 373
  • Мнения: 17 987
В Кауфланд имаше по скоро- 30 лв май беше, не помня марка, но са доволни мои познати  Peace

# 374
  • Мнения: 1 597
Някакъв  "Star" е, прибрала съм го и не ми се рови да го търся. Пазя го за всеки случай ако се азвали основния , докато го поправят или купя нов. Но страхотна работа вършеше. Колко пъти съм го заливала докато се науча какви степени на мощност да ползувам и какво изключва се за да се защити и като изсъхне пак работеше. Абе куче марка - грижа не иска.

Общи условия

Активация на акаунт