Пари от интернет

  • 203 849
  • 206
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 113
А можеш ли да продаваш продукти от БГ, впредвид пощенските разходи, има ли смисъл или само продукти от Амазон ?

# 151
  • Мнения: 67
хващайте се на работа ей...стига с тия пари от интернет... Joy

# 152
  • Мнения: 113
Е аз си работя, никой не ми плаща сметките, но да не казвам за каква заплата Laughing

# 153
  • Мнения: 8
А можеш ли да продаваш продукти от БГ, впредвид пощенските разходи, има ли смисъл или само продукти от Амазон ?

Здравей отново,
Можеш да продаваш и продукти от БГ това също можеш, но замисли се кой в Америка би си купил нещо от тук при положение че ще пристигне при него в рамките на 25-30 дни. Това нещо трябва да е доста уникално по рода си не мислиш ли? Така и за доставката от тук чак до там също клиента трябва да плати т.е. цената набъбва драстично. Та мисълта ми е ,че няма да имаш много голям приток на хора, които да си купуват от теб. Така когато нямаш много продажби какво става? Няма да отговарям на този въпрос може би всеки знае отговорът.Ти можеш да намериш този продукт, който искаш да продаваш в Амазон.com Там има милиони продукти каквото се сетиш Simple Smile Така след това да го пуснеш в eBay и да сложиш доставка до 3-4 работни дни и безплатна доставка до дома. Помисли малко ако ти си клиент и оглеждаш тези предмети ти лично от кой би си купила? Несъмнено ще имат продажби и двата артикула, но този който ще има в пъти повече е този с бързата и безплатна доставка пред този с платена( скъпа ) доставка до 30 работни дни. Мисля ,че няма спор тук. Така другото което е и което също е голям фактор е ,че ти не се занимаваш с опаковане на артикула си и не се занимаваш да ходиш и да търсиш с кой куриер точно да изпратиш стоката си което е ключово тук се губи доста време... Също не на последно място да се притесняваш дали ще пристигне артикула ти до клиента невредим и дали изобщо ще пристигне....Само, който е пазарувал от eBay от Америка до България знае за какво става дума. Понякога предмети се губят по летищата или крадат никой не знае къде потъват.. Днес реализирах 50-тата си продажба да се похваля. Хубав ден на всички!

# 154
  • Мнения: 8
Здравейте! Скоро не съм писал. Един бърз пост с резултатите ми от последния месец: Продажби 103 Броя оборот в онлайн магазина точно 4584.84 $ !
Вече продавам в Google също от скоро имам 3 продажби и там. Това е начина по който се развива кариерата ми в онлайн търговията на Американския пазар момчета и момичета Може би има много хора, който наблюдават постовете ми от месец на месец... Това което искам да кажа е, че магазините ми започват да се развиват все по бързо и по бързо и скоро може и да нямам време да споделям с вас. Бизнесът е сериозен и всеки може да го прави от спалнята на своя дом. Винаги са ни казвали, че България няма добри възможности, че е страна ограбена от правителства и от " мафиотите". Родителите на ден минимум по един път ни казват бягайте от тази дупка и ни учат как да мразим собствената си родина. Ето това е една възможност която може да докаже на тези хора от старото поколение без мечти и убит стимул за живот от ежедневието, че и в България може да се живее един живот без притеснения за утрешния ден дали ще имаш работа или не... Работа това е в което са се вкопчили нашите родители и ни учат на това, но дали това е правилното за нас самите? Погледнете живота, който водят те... Харесва ли ви? Ако ви харесва значи вашите родители са едни от малкото тук в България и ви поздравявам за това и ви насърчавам да се учите от тях, но ако не сте от тези хора и слушате родителите си, че България е едва ли не последната дупка на кавала осъзнайте се и потърсете друг поглед на нещата. От това ще зависи и следващото поколение от вас! Замислете се и ако искате и вие така да говорите на собствените си деца  не се надявайте да бъдат покрай вас в старините ви... Малко се отметнах, но просто имах нужда да изкажа гледната си точка като истински Българин! Аз ще докажа на всички тези хора, че благодарение на новите технологии и ерата в която живеем това къде си роден не те ограничава да имаш хубав изпълнен с радост и приключения живот! Хубава вечер на всички желая.

# 155
  • Мнения: 4 618
Aбе що не се хванете да работите нещо а се занимавате с глупости!!!

Заболя ме езика да ви повтарям че всички такива сайтове (необуксове, меобуксове) за измамнически и мошенически... newsm78
Досега не съм срещала вариант в нета от който да  се изкарват пари като основен доход, виж за дребно подпомагане към бюджета може и да става. Но пък направо се чудя как им се навиват хората примерно скоро срещнах оферта за платените постове по форуми- еми 50 регистрации +50 публикации за 20лв newsm78

# 156
  • Мнения: 3
Здравейте на всички Simple Smile Аз също си направих регистрация в http://paidviewpoint.com и ми е ок, в смисъл такъв, че отговаряш на някакви анкети и после ти плащат. Да както някой спомена по-горе по 0.03 USD, но при условие, че отнема по 1-2 минутки, не виждам защо да не го правя. Доколко разбрах, когато събера 15 USD, тогава мога да тегля . На мен ми беше инересно след всичко, което прочетох да видя дали наистина стоят така нещата и дали може да изкараш било то и 15 долара без никаква инвестиция Simple Smile Ясно е,че няма да забогатея  Laughing Laughing Laughing Laughing
Хубав денн

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 12:44 от Tatti

# 157
  • Мнения: 10
Здравейте на всички Simple Smile Аз също си направих регистрация в http://paidviewpoint.com и ми е ок, в смисъл такъв, че отговаряш на някакви анкети и после ти плащат. Да както някой спомена по-горе по 0.03 USD, но при условие, че отнема по 1-2 минутки, не виждам защо да не го правя. Доколко разбрах, когато събера 15 USD, тогава мога да тегля . На мен ми беше инересно след всичко, което прочетох да видя дали наистина стоят така нещата и дали може да изкараш било то и 15 долара без никаква инвестиция Simple Smile Ясно е,че няма да забогатея  Laughing Laughing Laughing Laughing
Хубав денн
И аз си "цъкам" там за упражнение на езика, както го писах и по-горе, ноооо наистина много, много бавно се трупа тая сума от 15$...  Laughing Laughing Laughing Някой има ли повече опит да сподели дали офертата с 15-те $ при регистрация чрез твой линк върши работа?  Grinning

# 158
  • Мнения: 79
Здравейте,предложиха ми регистрация в един сайт finsurf.net много бързо и лесно се трупат пари,но ме съмнява,че ще плащат.Някой има ли регистрация там и получил ли е плащане?

# 159
  • Мнения: 2 407
Здравейте,предложиха ми регистрация в един сайт finsurf.net много бързо и лесно се трупат пари,но ме съмнява,че ще плащат.Някой има ли регистрация там и получил ли е плащане?

Не съм проверявала този сайт, но щом ти искат пари за регистрация за да вадиш пари, не ти ли намирисва на някаква измама

# 160
  • Мнения: 79
Не съм проверявала този сайт, но щом ти искат пари за регистрация за да вадиш пари, не ти ли намирисва на някаква измама

не сте ме разбрали,регистрацията е безплатна,не влагаш нищо,а срещу 2 минути на ден печелиш по 10-15 долара дневно,това ме усъмни,че може би няма да плащат,защото никой не дава така лесно пари

# 161
  • Мнения: 11
Мне ,не стават,прекалено хубаво за да е вярно.Имам две заявени плащания от преди 3 месеца и още нищо Simple Smile.Ама и аз си пробвам тук там Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1
Здравейте,
аз искам да науча нещо повече пък за http://finsurf.net/login/#content но никъде не намирам информация. Моля ако някой знае нещо по въпроса да ми пише.
Simple Smile

# 163
  • Мнения: 11
Не си губи времето с тях,не плащат !!!

# 164
  • Мнения: 79
Наистина не плащат,поредната измама

Общи условия

Активация на акаунт