Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 12

  • 44 780
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 802
Ех, Misslili, колко е тъжно това... какво става сега - търговците гонят редовните си клиенти като им предлагат бесни отстъпки срещу гнусно отношение... и аз харесвам Тадж Махал, ама... нали се сещате, че тя, рекламата си остава в подсъзнанието  Confused

Вкусни супички и сандвичи в Soupateria   chef  chef  chef  за 1,99лв.  Grinning Hug
http://www.-spam173-/index.php?p=offer&id=184
Сега идвам от там за без ваучер, ходих за първи път. Много ми харесаха супичките и боднах 4 ваучера  bowuu.

vanirka, за мен тази оферта си е баш завишена  Sad Еми, колкото и да са хубави супичките, гаси и 'реалната' цена - 4 лева! Не и в такова място! В Тадж Махал - да,ама това ресторантче е фаст фуд, при това видях, че е съвсем прясно отворено. Добър ход да пуснеш ваучери, без да 'покажеш' реалните си цени. Във фб страницата им меню няма  Naughty

Трябва да ти кажа (аз съм огрооомен любител на супичките!), че си хапвам чудни френски и средиземноморски супи за под и малко над 2 лева, без ваучери, без на крак, в страхотна обстановка с климатик и супер музика. На Попа. Баш под зъб. кабинет е входа. Можеш да минеш от там без ваучер, само ще спечелиш от обстановката  Peace

Да се отчета за Випоферта. Не стана рабУтата де  Laughing Аз си проверих в нета хотела предварително - отстъпката беше реална  Peace  Звъннах и говорих, да, ама нямаха свободни стаи за толкова дни, колкото исках и в моя си период  Sad Дори съжалих. Женичката беше много лъчезарна,отзивчива, 5 пъти проверяваше по разни други букинг-листи, и пак не успя да ме уреди. Жалко, щото пакетчето отговаряше точно на изискванията ми за идеална почивка... Ще дебна нещо друго...

# 721
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Аз да се оплача с малко закъснение Sad Бях купила ваучер за "Тадж Махал" от Grabo.bg и решихме да отидем, защото това ни е много любимо място.В офертата беше казано че имаме право да ползваме консумация на стойност 56.92, а самия ваучер го купих за 28 лв.Направих резевация и отидохме в петък.
Тази оферта точно си я спомням, даже сега я изрових от сайта им...има меню за съжаление и е написано
http://grabo.bg/sofia/meniu-za-dvama-v-indiiski-restorant-tadj-m … al-za-28lv-053q96
Там където пише : Разгледайте ястията oт менюто на Ресторант Тадж Махал.
И във въпросии отговори има подобни въпроси...
Иначе за отношението просто нямам думи...защо се получава такова разделение ... бих се оплакала.
Явно аз не съм гледала добре, за което се извинявам че само ви занимавах, но въпреки всичко отношението беше жалко.Мерси много за помощта  Peace

# 722
  • Viena
  • Мнения: 3 603
Привет   bouquet
Някой да е ползвал нещо такова? Много изгодно ми се вижда....

http://www.lapni.bg/offer/370/75-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A% … 4.90-%D0%BB%D0%B2
Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд

# 723
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.........Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд
Момичета, в чуденка съм от известно време - как обработвате горната устна преди фотоепилацията?  Thinking
Само не ми казвайте, че я бръснете......  Naughty

# 724
  • Мнения: 27
Момичета, виждам, че има сред вас недоволни от обслужването на Травелборса...

Искам да ви питам, има ли подобни лоши впечатления някоя от вас от Випоферта?
Не съм пазарувала и от двата сайта, пък си харесах една почивка във Випоферта... Малко се стряскам вече, след като чета във ваши коментари за грубо отношение И от страна на сайтовете  Confused

Ние този уикенд бяхме в комплекс Кабеи с.Усойка с ваучери от Випоферта-понеже стана проблем и комплекса не си изпълниха условията по ваучерите и се държаха арогантно сега сезирах сайта посредник-обещаха до утре да имат резултат от хотела.Аз съм твърдо решена да се разправям докрай и затова утре пак ще ви пиша момичета дали сайта ми е помогнал да си търся правата.

# 725
  • Мнения: 27
От Вип Оферта ние сме ходили в Троян /к-с Острова/. По-рано бях писала... Като цяло ОК.
Изпратихме приятели на медени 3 дни във Велинград х-л Рич пак с ВипО. Не са се оплакали, но не са се и похвалили... така че най-вероятно и там е било ОК.

Бих ползвала отново този сайт, с особено мнение обаче... Поради масовите отзиви за валшиво големи отстъпки.

Нашата отстъпка беше точна:)


Нашата отстъпка не само че я нямаше,а и от хотела ни казаха да сме щастливи че изобщо сме там.Такава арогантност не заслужава да я подминем.Пак ще пиша,че ако има и други разочаровани от Кабеи да пишат

# 726
  • Мнения: 499
.........Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд
Момичета, в чуденка съм от известно време - как обработвате горната устна преди фотоепилацията?  Thinking
Само не ми казвайте, че я бръснете......  Naughty

Ами  и за мен беше немислим вариант бръсненето, но след като няколко пъти си изгорих кожата с кремовете депилатоар..се минавам с машинка(води се тример за тяло) Philips,подобна на тази с която действат в салона!
И си слагам слънцезащитен крем  с фактор 50.

# 727
  • Viena
  • Мнения: 3 603
.........Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд
Момичета, в чуденка съм от известно време - как обработвате горната устна преди фотоепилацията?  Thinking
Само не ми казвайте, че я бръснете......  Naughty
Да наистина това е най добрият вариант,но имай в предвид,че десет дни преди и след процедурата не трябва да се излагаш на слънце,може да се получи пигментация.

# 728
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.........Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд
Момичета, в чуденка съм от известно време - как обработвате горната устна преди фотоепилацията?  Thinking
Само не ми казвайте, че я бръснете......  Naughty
Да наистина това е най добрият вариант,но имай в предвид,че десет дни преди и след процедурата не трябва да се излагаш на слънце,може да се получи пигментация.
О, да, несъмнено. Няма да се възползвам от посочената оферта, просто се чудех....  Sad
Тези процедури ще си правя наесен някъде.... Или поне така са заложени в бюджета ми, евентуално.  Laughing
Сега имам други приоритети!  Wink

# 729
  • София
  • Мнения: 802
.........Кое е изгодно,фотоепилация през лятото на горна устна,абсурд
Момичета, в чуденка съм от известно време - как обработвате горната устна преди фотоепилацията?  Thinking
Само не ми казвайте, че я бръснете......  Naughty

 Joy Joy Joy
Даааа! Бях изпаднала в истерия в началото - КАК така ще си бръсна мустака  Laughing t_ilieva, ти ме развесели като си спомних  Peace Ем, избръснах се, да. Ама после като споделих с момичето в салона колко глупаво съм се чувствала, тя каза: Нямааа нужда, и самата тя ми я минава преди процедура с някаква ел.самобръсначка.

А за лятото - няма проблем. Трябва да се покрива само със силен слънцезащитен фактор, над 50 - за първите 10 дни след. Аз и без това от няколко години лятос си мажа лицето с UV. Нямам никакви раздразнения от епилацията.

# 730
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Охххх, ама вие сериозно ще ме накарате да си обръсна след 2-3 месеца тази зона ли??????  Crazy
Ай стига бе! Взехте ме за мезе.....нали все пак се шегувате??? Нали?  Rolling Eyes

# 731
  • София
  • Мнения: 1 255

Ех, дребнави душици.  <-- Mamma mia.


Бих искала да вметна, че пицариите Мамма mia всъщност са две вериги (то верига силно казано ама...). Тази която предлага ваучерите по мои спомени е по-кофти веригата. Имат пицарии на Шишман и някъде в Стелбище ако не бъркам.
Другата верига имат заведение в Лозенец и май някъде на Витошка държаха и там качеството е съвсем различно. Те също така стопанисват и Под Липите.
За съжаление с тези отзиви тук търпят негативи и двете вериги.

# 732
  • София
  • Мнения: 39
Аз пък искам кино и ресторанти във Варна, че след броени дни се командировам там и тия 3 месеца ми се ще да ги разнообразявам чат-пат...

И аз на това се надявам, защото сме на почивка в началото на юли във Варна и чакам някоя оферта за там- я ресторантче, я яхтичка или друго морско или въздушно забавление??? Уви, яхтени удоволствия откривам само около Бургаско, няма оферти за Варна и околността- давайте, пускайте нещичко! Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 6 189
Всъщност и трите Мамма мия бяха верига, след това 3мата собственици се разделиха и сега всеки стопанисва по една. А за тази в Лозенец си права. Peace

Охххх, ама вие сериозно ще ме накарате да си обръсна след 2-3 месеца тази зона ли??????  Crazy
Ай стига бе! Взехте ме за мезе.....нали все пак се шегувате??? Нали?  Rolling Eyes

Не се шегуват, макар че аз никога не съм се бръснала. Винаги са обработвали косъмчетата на място в салона, обикновено с тример.  Peace

# 734
  • София
  • Мнения: 6 010
Ох, за тоя салон на Ася Пиронкова тука чета само лоши неща, а и аз имам ваучер и си мислех юли да го използвам...  ooooh!
А относно фотоепилацията на горна устна и за мен е немислимо да се прави лятото, а пък и да се бръсне. Аз тъкмо започнах с процедурите на подмишнити и съм много доволна от резулатите. После идва ред и на триъгълника, ако с тези две зони си реша проблема колата маска на муската хич няма и да ме притеснява  Peace Иначе момичето от Belize ми каза, че може да се прави фотоепилация на горна устна 2 седмици след кола маска, защото косъмчетата тъкмо се показвали.

Общи условия

Активация на акаунт