Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 12

  • 44 769
  • 759
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 459
Предишни теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11

Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ
Неудържими: Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
             
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                                                                            ASSA.ME


Ново
                    

За летния сезон Нова ТВ  и Колектива България са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време, достъпни само през nоvatv.bg (главната страница на сайта), както и на play.novatv.bg, sport.novatv.bg , www.novatv.bg/live ще можете да проверявате в рамките на следващия един месец и всички останали оферти на Колектива България.
Ексклузивните – скрити  сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде и с кого искате да изкарате лятната си почивка  или просто един незабравим уикенд, къде да се разкрасите, хапнете, поспортувате, забавлявате.


Предстоящо
     


Сайтове с талони:
      VIP Карта за отстъпки


Начини за плащане:
                         

Плащането в брой става на каса на Изипей. Не се начисляват такси. За тези, на които не им се разправя с банкови преводи и карти е доста удобно.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)

# 1
  • Мнения: 1 167
Добро утро  Laughing
Вчера бях в Белиз и както до сега, без никакво чакане и с любезно обслужване  Peace
След това добре си хапнах в Go Pasta. Пастата беше със сос арабията. Можех да избирам между 4 вида салати  Grinning Взех си зелена салата с печени зеленчуци, която е овкусих с бял балсамов оцет и стана чудесна  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 1 247
Добор утро. Аз от вчера съм горда собственичка на ваучер за тридневен пакет за Пампорово. Дано само и да става за нещо. Но отзиви след отпуската ще дам.
Сега продължавам да следя за нещо изгодно за почивка в района на язовир Кърджали или там някъде. Някой ако попадне на нещо интересно моля да свирка.

# 3
  • Мнения: 84
Добро утро и от мен. Ето тук реших да се престраша за подстригване. http://napolovina.com/offer.php?id=191&city_id=1

Ще пиша пак след това да споделя

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами аз съм ходила в това салонче Атина-много са любезни и учтиви момичетата Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз се записвам да следя за изгодни оферти.  Peace

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351

За летния сезон Нова ТВ  и Колектива България са приготвили уникални и ексклузивни предложения за свободното време, достъпни само през nоvatv.bg (главната страница на сайта), както и на play.novatv.bg, sport.novatv.bg , www.novatv.bg/live ще можете да проверявате в рамките на следващия един месец и всички останали оферти на Колектива България.
Ексклузивните – скрити  сделки ще са активни от 5 до 10 дни с възможност незабавно да вземете решение къде и с кого искате да изкарате лятната си почивка  или просто един незабравим уикенд, къде да се разкрасите, хапнете, поспортувате, забавлявате.........
zvanche, благодаря за темата!  Hug
Това е новата, полезна информация за мен!

Днес си чакам петифурките по тази оферта на -spam173-: Уникална кутия с 49 Петифури от Сладкишница Гаврош за 14лв. ... Ще дам отзиви после.  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 4 576
Цоп и аз в новата тема. Днес в 12 съм в http://ofertite.bg/sofia/fotoepilatziia-po-izbor-0wddh4  . Снощи се прибрах от Италия, часът ми е записан от преди 3 седмици. Много трудно се свързах с тях, тъй като съм с Базедова болест, късно разбрах, че не може да ходя на фотоепилация. Макар, че разумни доводи за това не намерих.....

# 8
  • Мнения: 377
Аз дебна изгодна оферта за маникюр и педикюр с Шилак или Гелиш, та ако видите нещо интересно свиркайте Wink.

# 9
  • София
  • Мнения: 980
още един сайт е поникнал http://hito.bg  Mr. Green
те вече станаха наистинА МНООООООГОООООО

# 10
  • Мнения: 160
Да наистина са супер много тея сайтове.  я кажете вие кой начин на разплащане предпочитате като си поръчвате ваучери?

# 11
  • София
  • Мнения: 66
Да наистина са супер много тея сайтове.  я кажете вие кой начин на разплащане предпочитате като си поръчвате ваучери?

Твърдо EasyPay Simple Smile
Така имам време да поразмисля.. от много неща се отказвам  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 4 576
Карта за целодневна или почасова грижа за деца (общо 20 часа) в Детски парти център БАМБИ за 20 вместо 55 лв.

Искам да похваля предварително отговарящият на телефона на център Бамби, сега звънях, понеже съм купила ваучер за 20 часа игра, който изтича на 15.06. Помолих за удължаването му, понеже юни съм без деца. Казаха Няма проблем. Не очаквах, но реших да пробвам. Супер ми се струва отношението. После ще дам отзиви и за клуба.

# 13
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Да наистина са супер много тея сайтове.  я кажете вие кой начин на разплащане предпочитате като си поръчвате ваучери?
ePay  Simple Smile
Аз дебна изгодна оферта за маникюр и педикюр с Шилак или Гелиш, та ако видите нещо интересно свиркайте Wink.
http://bg.kolektiva.net/sofia/extra/shellac-ili-gellish-frenski- … ti-starnails.html

Макар, че имам колебания, попитах на страницата им във ФБ даил са сертифицирани за работа с Shellac, но до сега нямам отговор, а в сайта на Интеркозметика ен ги виждам в списъка... Все още чакам отзиви от ползвали салона Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт