Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 6

  • 40 701
  • 714
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 462
Предишни теми:1; 2; 3; 4; 5
Обсъждане на сделките във ВАРНА


АНКЕТА „Отзиви за услуги, ползвани с оферти за групово пазаруване”


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място:
ВСИЧКИОФЕРТИ
ГРУПОНИ
СЪБОР.БГ
EXA! (без оферти от Грабо)
GetADeal (без оферти от Грабо)


Сайтове за колективно пазаруване:
                                                                           ASSA.ME

Предстоящо



Сайтове с талони:
   


Начини за плащане:
                     

Плащанията в брой стават на каса на Изипей.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Колектива, Assa.me … не поддържат плащане през Изипей.
Нито един сайт не поддържа плащане през ДСКДирект.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (статията е от Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал” и за да се прочете трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)


В момента, при регистрация в ЗАДРУЖНО на този линк с някой от кодовете BGMAMMA или AZJENATA, печелите 10 лв., които могат да се ползват за заплащане на ваучер по избор.Може да се ползва само един от двата кода! Стойността на ваучера трябва да е по-висока или = на 10 лв. Не знаем до кога е валидна офертата.


Внимателно проучвайте и четете условията на офертите за екскурзии/почивки! Отзивите до момента са, че не всички са много коректни.

Последна редакция: пт, 25 мар 2011, 06:02 от zvanche

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 462
Момичета, предвид по-ранното затваряне на предишната тема, моля за вашето снизхождение за оформянето на тази. Нямах достатъчно време.
В началото включих и анкета, която да помогне в следващата тема да направим списък на оферти, от които сме/не сме доволни.
Желая ви само положителни емоции от сделките и очаквам предложенията и препоръките ви за първия пост (дано съм включила всичко важно и не съм дала подвеждаща инфо)!

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 06:30 от zvanche

# 2
  • софия
  • Мнения: 25 462
Къде беше офертата на Мама миа? Твърдо съм решила да не готвя скоро Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
"Мими с четирите седмици" се е регистрирала с идеалната и единствена цел да ни предпази от СПИН, за чието хващане има далеч по-приятни начини, за да се задоволим с фиш-педикюра!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мими7777, ние не сме толкова прости и не кълвем на предупрежденията на нарочно регистрирани потребители! Подценяваш интелигентността ни и с твърдението за СПИНа! Но като те чета, нека и аз те предупредя - слагай презерватив при полови контакти, защото личи, че действаш необмислено и прибързано!  Mr. Green А от фиш-педикюра и да се откажеш, ние не ще жалим. Wink

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добро утро на най-ранобудните!  Hug
От Grupo ми казаха, че Оферта за София: 2 големи пици + 1L Шуменско с доставка до теб з … ицарии Mamma Mia! важи за ВСИЧКИ райони посочени на картата!  Peace


Къде беше офертата на Мама миа? Твърдо съм решила да не готвя скоро Simple Smile
zvanche, не е лошо като идея!  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 196
 Hug
Анкета не виждам  newsm78

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тина, втория линк е към анкетата!
http://izgodnaoferta.com/index.php - видях и този сайт сега - май го няма при нас!  Peace

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 462
Направих анкетата в google dosc, защото от тук не ми дава възможност за въвеждане на текст в анкета.
t_ilieva, благодаря! Супичка с пица на пещ е добро меню Wink И пещ си нямаме вкъщи. Екстра!

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 08:11 от zvanche

# 8
  • Мнения: 2 193
Неприятно е, че заради некоректност от нечия страна затвориха предишната тема.

И тъй като е ясно, че хора, свързани със сайтовете, четат тук, бих прозовала за повече оферти в   "Младост". Освен продедурата с рибките + една оферта за фотоепилация, засега само с това се ограничават предложенията за тоя район.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
krasimilo, повечето оферти за салоните за красота са за такива в центъра... Напоследък ми прави впечатление, че 80% от салоните са в района на Руски паметник, бул.Ботев, около НДК....
И аз искам оферта за моя квартал!  Peace  За "Надежда" говоря де!   Rolling Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 1 714
А къде могат да се видят отзивите от анкетата?

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 462
magia, за съжаление не може да се видят сега резултатите. Само аз ги виждам. Който иска и има акаунт в Гугъл мога да ги шерна, но ми трябва вашият мейл адрес. Около средата на темата мога да ги копирам, а в другата - обобщение. Peace

Последна редакция: чт, 24 мар 2011, 08:24 от zvanche

# 12
  • Мнения: 804
Егати интереса към тези форуми.Не очаквах,че някой ще прояви чак такъв интерес към нас,че да има много акаунти.  newsm65
А иначе на мен са ми изгодни местоположенията на фирмите,предлагащи услуги в сайтовете. Живея в Надежда и единствената оферта,която съм ползвала в района е на пицария "Джунгла" (на английски се пише,ама не ми се превключваше езика  Embarassed )
zvanche,а как да видя резултатите?Аз имам акаунт в Гугъл.

# 13
  • Мнения: 322
Да ви следя  Peace
Вчера използвах още един ваучер от Суши Експрес - предния път много ги похвалих, но този път  Rolling Eyes Нямаше никаква риба в сушито  Confused Някакви смешни миниатюрни парченца  Confused Не че не го изядохме, но... Не се прави така  Peace

Днес чакам пици от Mamma mia  Flutter

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
.....Живея в Надежда и единствената оферта,която съм ползвала в района е на пицария "Джунгла" (на английски се пише,ама не ми се превключваше езика  Embarassed )........
И ние се възползвахме от нея! Много добра оферта!  Peace


..............Днес чакам пици от Mamma mia  Flutter
А ти кога ги поръча? Чудя се дали мога да ги поръчам за довечера?  Thinking Или трябва от днес за утре....

Общи условия

Активация на акаунт