Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 8

  • 59 446
  • 737
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 460

Предишни теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7

Обсъждане на сделките във ВАРНА


Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
          
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                          ASSA.ME

Нови 
   

Предстоящо
            Exclusive


Сайтове с талони:
   


Начини за плащане:
                         

Плащанията в брой стават на каса на Изипей.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Колектива, Assa.me … не поддържат плащане през Изипей.
Нито един сайт не поддържа плащане през ДСКДирект.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно

Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 05:45 от zvanche

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 460
    Впечатления от ползвани услуги
    Обясненията в скобите, дадени в кавички, са цитати от мнения
    Основно коментарите и впечатленията са от оферти в София. Впечатленията от оферти за различен град от София са изрично отбелязани - съответният град е подчертан
    Включени са споделени впечатления до 15 април 2011

    ДОВОЛНИ ОТ:
    храна/заведения
    • Ресторант ”Аромат”
      Ресторант „Тукан”
      Ресторант „Пасифик”
      Ресторант „Тайната градина”
      Френски ресторант Maison Godet
      Ресторант ”Кабуки Чадо”: суши (имат проблем с организацията на заявените поръчки. Сушито е добро.)
      DA_BAR: суши
      Sushi Express: суши
      Ресторант East-west (бивш "Уасаби")
      Бар "Края на вселената": храна за вкъщи
      Сладкарница „Карамел”: торта
      Виенски салон "Лагуна": торта и кафе
      Бистро „Фокача”
      Caffeine в The MALL: паста
      Go Pasta: паста със сос и сирене
      Pizza Hut: пица
      Пицария „Мама Мия”: пица+бира+салата+доставка
      Пицария Фокачария
      Пицария The Jungle
      CASAVINO: бутилка вино
      Детска кухня „Ян Бибиян”
      Nasko Sushi: сет Раковина
      Механа „Добруджанска среща” (”непретенциозна битова обстановка, обслужване - добро, манджи - вкусни,… посрещнаха (ни) с Депеш и ни изпратиха с Лени Кравиц”)
      Бар&Грил "Фреди"
      Wurst Haus: немски мини – братвурстчета, топло хлебче и картофки
    козметични процедури и масажи
    • Студио за красота ”Beniko” (салонът на ”Христо Ботев” при Стели или Джулия, Сандра в салона на „Графа”): почистване на лице и кислородна терапия
      Козметичен салон "Диамант": почистване на лице
      Фрея Индън: билков пилинг
      Beauty Face: медицински педикюр
      Козметичен салон „Алма Морел”: кислородна мезотерапия; шейлас лак и почистване на лице (козметичката Алма)
      Elida Wellness & Beauty Center
      PF: спа маникюр с рибки
      Belize: фотоепилация подмишници
      ”Елос” Лазерен център: кавитация, диамантеното микродермоабразио (д-р Венелинова)
      Spirit Spa Studio: масажи
      Студио ”Монг”: юмейкo масаж
      SOS Relax : масажи
      Бутик за масажи "Златни ръце": масаж с етерични масла
      ДермаЛайн: кислородна терапия
      Салон Diamonds: почистване на лице и йонофореза
      Версус: лазерна епилация
      Sibella: сешоар и маникюр
      Салон „Diamond”, хотел "Норис", Пловдив: кола маска
      "Марго Перфект": Детоксикация + кола маска на зона по избор
      HELIOS CARE Център: кола маска
      Авицена СВС ЕООД: кола маска на цели крака и цели ръце, плюс страхотен маникюр (”много внимателни бяха всички. Маникюрът им е допълнителна дейност. Няма избор на лакове (както в студио), а и са някакви неизвестни-за мен марки, но аз отидох главно за колата. Жената, която я прави личи, че работи това от доста време..а и колата беше индивидуална. След това нанесе успокояваща пяна, което не правят във всички студия”)
      Салон за красота DIVA: Гел-лак Гелиш
      Соларно студио "Савана" (маникюристка Натали): маникюр и ноктопластика
      Козметичен салон „Жоли”: почистване на лице
      Студио Belize: фотоепилация на мишници
      Медика естетика: кислородна терапия за лице
      Елос студио (Таня Баятева)
      Дерма елит: фотоепилация на интим и подмишници
      Медицински център ”ВиА Медика”:фотоепилация
      Spa & Beauty Club Bonita: дълбок пилинг на лице и луксозна терапия против бръчки с хайвер ("помещението е лошо - апартамент, подстригват върху паркет от преди 100 години, но козметичката си върши работата страхотно")
      Салон „Бранков”: почистване на лице
      Дерматологична клиника „София”: дерматологична процедура за намаляване на белези от акне и бръчки – химически пилинг и преглед от дерматолог
      Студио за красота Микс: почистване на лице, масаж на деколте, шия и лице
    коса
    • „ПЪЗЕЛ”детски фризьорски салон: детска прическа/подстригване
      Кosara Style: измиване, подстригване, сешоар
      Студио за красота „Идар”: почистване и масаж на лице + кола маска
      Студио „ЖОЛИ”: класически масаж
      Салон „САРАЙ студио”: подстригване
      Салон „Бранков”: подстригването при Христина Лазарова ("доволна, даже много (бях при Христина). Обаче -в салона се пушеше и това ми беше много неприятно, едва дишах, да не говорим, че е незаконно. Отношението не ми хареса, особено на жената,която записва часове (мисля, че е майката на Бранков). По едно време мина да пита кой иска кафе - попита всички, имаше още 2 клиентки и тях попита, а единствено мен пропусна. Докато седях в чакалнята с мен на канапето стоеше една жена, която най-невъзмутимо си люпеше ... Първо мислех, че е клиентка, но се оказа, че работи там - може би козметичка или педикюристка не съм сигурно.")
      Салон „Анатоли Велев”: фризьор и маникюр
      Студио за красота Dea Vision: масажно измиване, подстригване и сешоар
      Арлет фор Арт: подстригване, сешоар, измиване и масаж при Григори Кюлев-Гого
      Студио за красота „NG”: Измиване, подстригване, подхранваща терапия с Lakme и прическа със сешоар
      Chinkov hair studio: маникюр, измиване, подстригване, сешоар
    забавления, пътувания и други
    • Абуд Жоржос ортодонт: обстоен преглед на зъби,насоки и препоръки
      Стоматологичен кабинет Асланян: преглед, почистване на зъбен камък и избелване със системата PURE
      Център за цялостно зъболечение на д-р Лечев: почистване на зъбен камък и избелване с AIR FLOW
      Vision Dental Studio: Преглед, почистване на зъбен камък и плака с ултразвук и премахване на петна с Air Flow
      Касиопея (Сердика център): продукти
      Pro Therapy SPA club: безкръвен Vega Test за поносимост към храни и изготвяне на хранителен режим
      JK Fitness: карта за 6 посещения фитнес и 3 сауна
      2FIT by Boevski: фитнес
      Elida Wellness & Beauty Center: тренировка с Vibro Plate
      Аlin Beauty: Кавитация с четири сондов апарат + мануален масаж и Крейзи фит (пасивен фитнес)
      Nail bar: солариум
      Мери стил: солариум
      Автомивка Grillo: автомивка + пица
      Автомивка "Fruit Mashine": комплексно измиване на автомобил
      Ратола сервиз: смяна на зимни с летни гуми
      Автосервизи Motoеxpert: смяна на четири броя гуми, с включен монтаж, демонтаж, баланс и тежести
      4Д кино
      Театър („Железният светилник”)
      Абракадабра: детски център
      Център по италиански език и култура „Италика” (Чентро италиано „Италика”): двумесечен курс по италиански език за начинаещи - ниво А1
      Езикова школа "Нов стандарт"
      ПК „Спринт”: плуване с треньор Георги Палазов
      Ски писта Картала в Рила: целодневна карта за закрит лифт
      Конна база „Божурище”: Езда
      Евроклиър, Пловдив: Изпиране на матрак и холова гарнитура ("мебелите съхнат не 4, а повече от 24 часа и са си чисто мокри поне денонощие")
      Хотел „Пирин резидънс”
      Хотел "Бреза": 2 нощувки + 2 закуски за двама (стандартната цена е безумна за тези условия)
      Планет тур: пътуване до Псакудия, Ситония (приятно пътуване; добра организация; стар, но чист хотел на брега на морето)
      Бутик травел: уикенд в Истанбул
      Караджъ турс (офис Пловдив): екскурзия до Истанбул
      Комплекс "Боженци", с. Черневци
      Хотел Casa Volley, Дряново
      Хотел Mountain Lake до Смолян
      DIPLOMAT PLAZA Hotel & Resort, гр. Луковит
      Интерхотел "Велико Търново"

    НЕДОВОЛНИ ОТ:
    храна/заведения
    • ЕНСО ООД: Суши (Малко риба. Неовкусен ориз. Проблеми с доставката и лошо отношение. „накрая ми хвърлиха отворена опаковка с по-малко бройки без клечки, без джиндифил”).
      O'Cafe: Sushi party (Лоша обстановка, няма възможност за сядане, само 3 вида суши, недобре овкусен ориз, "уникалнo шоу - гейши в автентични японски облекла, сервиращи апетитни деликатеси" представлява сервитьорка с рокля от китайски магазин и с ботуши на 20-сантиметрови токове. Атмосферата е две плазми с футбол и изключително силна музика тип тупс-тупс-тупс - все едно си в някаква техно дискотека.”)
      MyKitchen
      Пицария „Мама Мия” (Доставка навреме, но студени пици. След претопляне станали „на подметка”.)
      Детска кухня „Ян Бибиян” (рядка храна, нишестени десерти)
      Валас: торта (лош външен вид)
      Флоримонт: суши („ обслужването - заведението има много приятна обстановка и макар че се намира на много шумно място това не се усещаше. НО още от момента на резервацията имах усещането, че никак ама никак не искат да го правят, а когато отидохме на място и ни настаниха установих че е разделено на две части - парии (т.е. ваучери) и други. Отношението към нас беше все едно сме в макдоналдс. Една бг-мамка много умно си го взе за в къщи, но аз бях с нагласата да вечеряме навън и да си поръчвам още, но сервитьорката ми утрепа апетита от раз.” .....„Докато чаках (да вземе поръчка за вкъщи) дойде "управата" и започна да крещи и обижда персонала. Сервитьорката беше толкова уплашена, че ми подаде доставката без думи и без да ме погледне, веднага припна след "онбашията". Може обстановката да е хубава, но се почувствах ужасно. На всичкото отгоре се намира в някаква полунеобитаема сграда. Имам още един ваучер, ще го поръчам с доставка и то защото вече съм дала пари. Бройката беше точна, но вместо сьомга имаше ролца от раци.”)
      Nasko Sushi: суши (Урамаки сет: На вкус добре. Доста разпадащи се, недобре завити парчета. Соеви сос в еднократна чашка за кафе, покрита с прозрачно фолио. Джинджифил и уасаби - доволно количество, но на топка, пак увита с домакинско фолио. Соев сос налят в бутилка от минерална вода, и отгоре фолио. "аз суши с по-малко риба не съм яла. Въпросната прехвалена раковина уж е на реална цена от 50 и  кусур лева. Ми аз за нея повече от 15 не бих дала")
      Ресторант ”Ренесанс”, София: гурме-био меню (”…не ме уплаши изявлението на едно момиче,посетило вече мястото ,че изглежда доста соц- бяхме в добро настроение и готови за приятно прекарване. Био-менюто наистина изглеждаше невероятно,на достъпни цени...НО!!!!! само докато дойде салатата, чакахме точно 50 минути!!!...същото се повтори и с основното, и с десерта, така че си тръгнахме последни от ресторанта, доста късно, при резервация направена за осем часа! Самото качество беше също съмнително. "Прекрасните" брускети с прясна сьомга не се ядяха, защото сьомгата беше замразена и някой беше забравил да я размрази. Агнешките котлетчета бяхме купчинка кокалчета с мазнинка, които дори маринатата не бе успяла да направи привлекателни. Порцията свинско на една от нас беше направо кървава...само дето не дишаше...чувствахме се като мистър Бийн в ресторанта...Не посмях да си взема десерт, макар че само той се оказа успешен...поне така казаха останалите три мацки ... После пък не успяхме да открием сервитьора, за да му платим и за малко да си тръгнем и да ни гони...Накрая влязохме в кухнята ,където той беше сам!!!! Подозирам, че си беше и готвач, и сервитьор, и всичко....”)
      Ресторант The Fox & Hound (”… Не сме ходили в ресторанта на крака, но напоследък поръчвахме за вкъщи. Крайно невпечатляващо беше всичко. Спагети със сьомга - сьомгата изсушена, нищо друго за овкусяване на спагетите освен нея не сложили. …Най-яркият ми негативен спомен обаче беше десертът. Поръчахме по едно парче от чийзкейка им с бейлис ли беше, с ирландско кафе ли - нещо алкохолно във всеки случай. Бяха го описали бая гръмко (по тяхна си "специална, оригинална" и т.н. рецепта), затова него избрахме. Това, което ни се донесе, беше най-елементарно парфе, а не чийзкейк, а във вкуса му нямаше нито нещо оригинално, нито нещо алкохолно. За парите, които взимат, просто станаха смешни (с всяко едно от трите неща, които поръчахме, което само по себе си е постижение).”)
      Delissimo Bakery Cafe: френска закуска ("...ей това вече си беше живата подигравка. Влиза се в един западнал безистен и вътре е самото място. На вид е като най-обикновена закусвалня, от тия дето правят банички. Има 2-3 много изтъркани канапета и малки масички. Кроасаните бяха много по-малки от изложените в топлата витрина. Сандвичите (донесени в тава), също ми се сториха по-малки от суровите, наредени на показ. Моето кафе беше в чаша с мръсна чинийка. Кроасанът беше вкусен, но заведението е толкова невзрачно, че аз не бих влязла без ваучер, както впрочем и изобщо в самия безистен. И тук идва най-интересното: проучих подробно ценоразписа в заведението: сандвич -най-скъпият е 1.90, кроасан - 1.50 ( и то големият на витрината!), кафе -60ст ( макар че май имаше повече от един вид, така че да приемем, че е било 1лв) и най-скъпо безалкохолно - 1лв=общо 5.40 лв : къде ги изкарахте тия 9 лв, бе, хора?!?!?!?!Не само е нереално намалението, ами и режат от порциите - пълно безумие.")
    козметични процедури и масажи
    • Студио за красота ”Beniko”: почистване + кислородна терапия (Процедурата няма нищо общо с офертата. Спестяват не малко неща. Никакво отношение към клиента. Обсъждат се клиенти и техните проблеми. Спорят за лечение и козметика, препоръчани от дерматолог Махленско държание.)
      студио Belize: безиглена мезотерапия (Правят я на сухо и освен опъване на кожата друго няма. Доста краткотраен ефект, лицето наистина е по-свежо, но само часове след процедурата. Не си заслужава дори промоционалните 30 лева.)
      Андреа спа студио: анти акне терапия (Отвратителни държание и в 2-та салона)
      Спирит Спа Студио: класически масаж и процедура в инфраред кабина (Претупват процедурата)
      Студио за красота Alma Morel: маникюр („Като цяло обстановката в салона беше меко казано притеснителна от към хигиена. Не дезинфекцираха пред мен инструментите, което не означава, че не са ги преди това, но все пак... Светкавично и безкрайно криво пилене на нокти. В това време пристигна момиче за същия час, което настаниха на масата до мен и се започна едно прехвърляне - ту на мен се работи - ту на другото момиче. Лакираха ме омазвайки ми кожичките, после се размаза единия нокът и познайте - наплеска върху размазаното още един пласт лак и хайде под лампата.... Излишно е да казвам, че ефекта беше меко казано грозен. Накрая ми минаха ноктите с дезинфектант, от което лака се матира и сега изглежда ужасно. На финал - зле оформени нокти, криво лакирани, на места (по ръбовете) без лак, омазани кожички и матов лак. ..Сега търся къде да го махна, че ме влудява да се гледам така...Втория ваучер ще го хвърля...”)
      Angel Face – Редута: 2 кавитации на 2 зони по избор („Малка тясна стаичка, в която няма място да се обърнеш, непрофесионална техника, прекалено бъбрива козметичка и резултат никакъв.”)
      Студио за красота ИДАР: кола-маска + масаж на лице (”студиото не е нищо особено, обикновен квартален салон. Козметичката не беше никак опитна (имах и синини), поне за колата маска, защото аз си ползвах ваучера само за кола, без масажа. Последния път като ходих ми каза, че напуска. Дори не знаела как ще си обслужи останалите клиенти с ваучер. Освен това в това студио се провеждат разни обучения на маникюристки и козметички, та подозирам, че новата козметичка е някоя скоро обучена.”)
      HELIOS CARE център:VACUSTYLER(”Преди Нова година ходих с ваучер на  4 процедури с VACUSTYLER. Първо едва успях да си запиша часовете, страшно били заети, пък колкото пъти отидох, беше пусто все едно е паднала бомба. Даже първият път ме оставиха съвсем самичка да си седя половин час, персонала хвана на някъде ...После никой не ми обясни нищо за процедурата - момичето просто ми каза къде да си оставя палтото, нагласи уреда, даде ми списания и изчезна. Върна се като свърши времето, за да ме извади от машината. И така и четирите пъти. Даже сама трябваше да им набутвам ваучера да го вземат, никой не попита нито за име, нито коя по ред процедура ми е, абе изобщо .... оставиха ме с много неприятни впечатления от салона си..”  „Посещенията ми бяха вместени между Коледа и Нова година.Отидох първото- изчаках малко, момичето ме сложи w машината и излезе..след малко дойде, погледна как върви процедурата,но каза че не е уплътнено добре и не се създавал вакуум. Спряхме, уж уплътнихме и вместо да ме пусна отново..просто си продължи времето. В това време спря тока и се оказа,че само в стаята в която съм аз има ток и дойде една мацка да и сушат косата и т.нат. Останалите 3 процедури така и не ги направих.Плюс това наистина никой не ме попита за ваучера, почти никакво внимание„ )
      Студио за Красота Flimmi: SPA маникюр „Специална грижа”+подхранване на косата с кератинова маска (”SPA маникюр „Специална грижа” (на OPI) – прави се нежен пилинг (такова нещо не ми правиха направо крем и овиване на ръцете с кърпи, които после прилежно сгънаха за ползване от следващия клиент), след това нанасяне на маската и затопляне на ръцете за около 20 минути. Маникюра има форма все едно аз съм го правила, че и по зле. Никаква форма, все едно с трион съм го рязала. За чистене на кожичките и дума не стана, … .Подхранване на косата с кератинова маска  за повече жизненост и блясък. Сложи ми маската, изми ми косата с шампоан, доволна съм от ефекта. Но не бих повторила само за една маска там, не е нещо специално”
      Салон "Бранков": почистване на лице и "РУЖ ТЕРАПИЯ" ("хич не съм доволна. до следващия ден имах зачервено,излязоха ми няколко пъпки- упорити..отдавам го на процедурите..незнам,може и да е от мен. Относно руж терапията- ами не си представях,че ще седя срещу лампа и ще си въртя лицето,за да ме огрява отвсякъде- 6-7 мин....")
      Салон Рекрео: масаж ("По дървен масаж до момента никой не ми бе правил. Във ваучера имаше и няякакъв масаж на глава, за който чакам час вече 3 месеца. Грабо не ми съдействат изобщо, та и грабо в черния списък...")
    коса
    • Varna Beauty Studio: 50% отстъпка от боядисване на коса с Matrix, грижа Matrix за боядисана коса и прическа със сешоар („Със средна коса съм. Обясниха ми, че боята щяла да стигне само за корените. Нямаше никакви цветове червено и след като се съгласих да ми сложи каквато боя има ми сметна че трябва да доплатя още 14лв. за боя отделно ми взе и 11лв. за връхчета.”)
      MAGAMA: диагностика, подстригване, сешоар („Подстригаха (ме) на криво, после се наложи да ходя на друго място да ми изравнят косата, въобще не ми измиха косата, само ме напръскаха с някви спрейове и ми направиха сешоара на суха коса.”)
      Салон „Арлет” (в Galaxy Trade Center): подстригване и сешоар (”… телефона който са дали беше с ограничени входящи и никога няма да можеш да се свържеш с тях. Хубаво жената отива на крака да си запише час и пак същата песен "чакай те сега ще ви посрещна" (същото нещо и с мен се случи 10 мин седи като кон прав отпред). Идва девойката дет фризира и записва час за следващият ден през деня, записва и телефон за всеки случай. Така отива жената следващият ден в салона и какво - "ми разходете се малко нещо сме дублирали чесовете" И са я разигравали 40 мин . през които ми се обади да ми се оплаче. Взимат я да я поостригват - казва тя какво иска и онази уж фризьорка дори не изслушала и казал "спокойно ще се погрижа" !!! Цялото поостригване трае 10 мин !!!!!! Понеже жената е с къдрава коса и то естествено къдрава моли да не я изправят защото всеки фризьор това прави. Та казва и се да я изсушат с накрайник за къдрици точно, да ама не последва бясно скубане с четка и изправяне на почти суха коса. Историята завършва с бягащ клиент от салона им. Та официално за нищо не стават  пробвах ме и 3 им фризьорки - нищо сложно не сме искали, но те дори и на черта не могат да те подстрижат.”
    забавления, пътувания и други
    • Абуд Жоржос ортодонт: преглед на зъби (Примерно ортодонтско лечение)
      Дентален център СанОрал: почистване на зъбен камък, полиране с Air Flow, четки и пасти, както и профилактичен преглед (” зъболекарката е съвестна, добре ми огледа зъбите и почисти, но за полирането беше точно 1 минутка и толкова. Иначе е измислила да дава ваучер на клиентите за след 6 месеца на същата цена, предлага и пръскане с някакъв разтвор за 10 лв за стяган на венците. Аз лично едва издържах почистването - доста ме ръчкаше и доста ме боля не пипа особено леко.”
      ”И аз се бях възползвала от офертата, когато беше през сайта на имасделка. Тогава беше за 36лв. вместо 100. Интересно е как за няма и два месеца процедурата поскъпна на 145лв. Като цяло аз не бих повторила. Хигиената беше нулева и инструментите не бяха добре почистени.”
      )
      Смехурко: Приложни изкуства (Лошо отношение към децата)
      Nail Bar Bebals: маникюр за 12 лв. 4 посещения („Доволна съм горе-долу като за три лева, иначе ако трябва да дам десет за същата услуга, никога.”)
      Fresh and Clean: Пролетно почистване на дома („Сега допочиствам. Общо взето, колкото работа свършиха, толкова и ми отвориха... За банята и тоалетната си струва да съм по-подробна - след като извадиха всичко навън, демонстративно, не измиха нищо, нищичко. Тук-там стъклото на душ кабината.”)
      Био селище "Моравско село" ("за стандартните цени са просто абсурдни, а  3-те  звезди са незаслужени. Имаше един израз - искат ''с трици да ловят маймуни''.")
      4Д кино: („ Персоналът е меко казано ужасен. Ваучерите ми бяха принтирани не в пдф, а в тхт формат. В началото отказаха да ми ги приемат, защото не били пдф. Наложи се да звъня на управителя да се оплача, за да ни пуснат. И след един милион разправии влязохме.”)
      Соларно студио "Таити": (” на 02.04 се обадих да запазя часове и ... първите свободни бяха на 12.04 в 20:40 часа... А и служителката по телефона беше ужасно неучтива.”)
      Ездови клуб "Св. Георги": езда ("Урок по езда нямаше. Теоретична част нямаше. Ездата се състоеше в качване на кончето и обикаляне в кръг в един и същи ритъм. Единственият съвет беше: "Гледай напред". На децата дори не им предложиха жокейки. С нищо не се различаваше от "езда" в Южния парк. ")

    НЕУТРАЛНИ
    • Меджик Тен: спрей тен („Доволна 40%. Тенът е с доста добър интензитет в началото, китките стават малко по тъмни, но иначе на втория ден изглеждаш супер. От лицето ми падна за 2-3 дена, но не ме учуди. По време на тренировка ми омаза белия потник, там където се бях потила, но се изпра. На мястото на сутиена отпред имаше леко кир ефект. За една седмица и тена го няма вече. Не ставаш мноого на петна, като започне да пада, ама не е и перфектно. Със сигурност по-добре от ватобронзант. „)
      Nail Bar: маникюр („80% съм доволна. Много хубаво ми ги оформи Но на 2 нокъта все още имам рани от избутването на кожичките. и за лакирането - и аз се лакирам сама със същия успех, но лакът беше много готин”)
      Верига салони „Стилист Капанов (салона на ”Христо Ботев”): Подстригване, измиване, маска, оформяне със сешоар и прическа   („Мисля, че добре ме подстрига, но не съм впечатлена, а и оформената прическа едва ще издържи до вкъщи”; ”Добре ме подстрига, но не съм впечатлена особено от оформянето. За цената на ваучера става, но реалната цена е висока за това, което получих.”)
      Студио за красота "Идар": почистване и пилинг на лице с подарък кола маска („момиченцето беше много мило и се постара , възхитена не останах , средно положение.процедурата като времетраене беше около 30 мин , по принцип съм с чисто лице и имам черни точки само на носа , но никога поч. не е било под 50-60 мин а тук все пак имаше пилинг + кола маска мустаци. Белези нямам!”)
      Мексиканска храна („Не ни допадна смесицата на много и съвсем несъвместими продукти. Пример: ориз + боб”)
      Луна парк Фантазия: развлекателни съоръжения (”Обикновен лунапарк, който е подходящ за дечица в доучилищна възраст. Има въртележка с героите на Дисни, хубаво влакче, две надуваеми пързалки и батут и блъскащи се колички”)
      Пицария "Наполи": пица/палачинки (”средна работа. Не ме яд за парите, дадени за ваучерите, но при други условия не бих отишла там. Пицарията е тип квартална, няма салон за непушачи и обстановката не е кой знае какво. Пиците бяха големи, но блатът е прекалено дебел за моя вкус. ...като за непретенциозно хапване на обяд - става, но не и за повече.”….  ”Като цяло обстановката е доста семпла - типична малка пицария, не е разделено за пушачи/не...Момичето, което ни обслужваше беше много любезно, не сме чакали много, палачинките бяха хубави, но леко студени...Честно казано за идеята става за 1.50 лв да хапнеш палачинки със сок или кафе, но не бих се засилила пак натам.”...   „може би вината си е моята, че не погледнах в картата, а се доверих на това, че е близо до Sky City - когато се обадих да ме опътят, че се изморих от еднопосочните и забранени за влизане улички наоколо - мъжът, с който говорих беше меко казано нелюбезен - почна да ме пита знам ли къде е центъра на София и някакви такива неща  Както и да е - за самата услуга - местенцето е доста семпло. При избора на заведения - не знам дали бих си прекарала неделята там...Взех палачинките за вкъщи (доплатих по 45 ст. на кутия). Не бяха лоши (тези с шоколад не бяха точно с шоколад, а с нещо подобно на заливките за сладолед), Като цяло за лев и нещо е ок, но не бих повторила нито с ваучер, а още по-малко без”)
      Кабуки Чадо: суши ("Промоцията е от типа промоции - за толкоз пари-толкова. Сушито в ресторанта е най-доброто в Сф, но опаковките за вкъщи са скъпи за цената, на която го продават уж с незнам какво си намаление.")

    Внимателно проучвайте и четете условията на офертите за екскурзии/почивки! Отзивите до момента са, че не всички представят много коректно цените на предлаганите екскурзии/почивки.[/list]

    Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 05:37 от zvanche

    # 2
    • София
    • Мнения: 3 099
    Ами, айде на доволни споделетки да и върви на новата тема...  Mr. Green

    # 3
    • София
    • Мнения: 980
    вместо запис
    искам да кажа на колективните сайтове (знам , че четете)
    пуснета офертичка за хлебоперкарната на ул.Ангел Кънчев до Патриарха имат страхотни нещица

    zvanche
       bouquet

    # 4
    • Мнения: 0
    Ето - още една доволна..БЕЛИЗЕ - НА ГАРИБАЛДИ - МАНИКЮР И ПОДСТРИГВАНЕ... мило отношение и внимание към клиента!

    # 5
    • До хладилника, който обичам
    • Мнения: 22 825
    Темата, надявам се, не е само за София  Crossing Arms
    ("на по ваучер" къде, в Пловдив ли? и във впечатленията трябва да се обозначат градовете, не само спорадични градове, различни от София.)

    Надявам се също така да пишете в началото на офертите кой град имате предвид. Има много оферти за много градове вече.

    Пловдив - Изпиране на холова гарнитура и матрак за 35, вместо 70 лв.
    Ползвах им предната оферта, която включваше и изпиране на 4 стола, които замених за 3-местен диван. Доволна съм, добре праха младежите - само дето мебелите съхнат не 4, а повече от 24 часа и са си чисто мокри поне денонощие. Наложи ни се да се евакуираме да спим другаде.

    # 6
    • софия
    • Мнения: 25 460
    Много бързо заключиха предишната тема и не разбрах какво стана, че не излезе линк към тази

    # 7
    • Мнения: 499
    Не видях друго мнение за салон "Бранков" освен това,което оставих днес..,а то е негативно Simple SmileВидях ,че салонът е в групата "доволни от"  Peace

    # 8
    • СОФИЯ
    • Мнения: 11 499
    В събота ще ползваме ваучерите за вечеря в х-л "Св.Георги", ще пиша впечатления.

    # 9
    • Мнения: 495
    За довечера имам билети за театър от задружните левчета Simple Smile Надявам се да не е губене на време.

    # 10
    • софия
    • Мнения: 25 460
    radi86, нали не мислиш, че "работя" правене на тема и отразявам след всеки коментар в списъка? Старая се да го правя поне 1 път дневно, но ... все пак. Peace

    # 11
    • Мнения: 414
    Някакви впечатления за този салон?Вече купих ваучер,но все пак... Grinning
    http://www.deals.bg/deal/id/3252/4ef37d/1

    # 12
    • Мнения: 498
    Довечера ще хапваме като  Animal Pig с Мамма Миа, дано топлички ги донесат (ще пиша веднага), пък утре на LPG  261uu

    # 13
    • София
    • Мнения: 2 141
    Някакви впечатления за този салон?Вече купих ваучер,но все пак... Grinning
    http://www.deals.bg/deal/id/3252/4ef37d/1
    И аз му се чудих, защото ми е близо до вкъщи, но още не съм си взела ваучер.

    Отзив от офертата с рибките на PF Fish SPA - много беше любезно момичето в салона, а и самото преживяване с рибките беше интересно. Определено имаше ефект на педикюр. Grinning

    # 14
    • София
    • Мнения: 1 555
    Zvanche - благодаря за новата тема и за труда, който си положила. Страхотна е!   bouquet

    Не видях друго мнение за салон "Бранков" освен това,което оставих днес..,а то е негативно Simple SmileВидях ,че салонът е в групата "доволни от"  Peace

    Аз бях ходила там на подстригване с ваучер, бях писала тук, но ще повторя. От самото подстригване останах доволна, даже много (бях при Христина). Обаче -в салона се пушеше и това ми беше много неприятно, едва дишах, да не говорим, че е незаконно. Отношението не ми хареса, особено на жената,която записва часове (мисля, че е майката на Бранков). По едно време мина да пита кой иска кафе - попита всички, имаше още 2 клиентки и тях попита, а единствено мен пропусна.  Mr. Green  ooooh! Докато седях в чакалнята с мен на канапето стоеше една жена, която най-невъзмутимо си люпеше (ох, тази думи много я мразя, но точно на място е тук) семки.  Crazy Rolling Eyes Първо мислех, че е клиентка, но се оказа, че работи там - може би козметичка или педикюристка не съм сигурно.  Да им имам луксозния салон.  ooooh!

    И едно предложение - защо не направим темата само за София? Както има тема само за Варна?

    Общи условия

    Активация на акаунт