Сайтове за колективно пазаруване – да обсъдим сделките – тема 11

  • 38 219
  • 709
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 25 461
Предишни теми: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10


Сайтове за колективно пазаруване-да обсъдим сделките в ПЛОВДИВ
Неудържими: Колективното пазаруване - да обсъдим сделките във ВАРНА

Впечатления от ползвани услуги (споделени впечатления до 15 април 2011)



Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
             
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                                                           ASSA.ME

Ново
                        



Предстоящо
               
       Exclusive   


Сайтове с талони:
      VIP Карта за отстъпки


Начини за плащане:
                         

Плащането в брой става на каса на Изипей. Не се начисляват такси. За тези, на които не им се разправя с банкови преводи и карти е доста удобно.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният ваучер. Всяка оферта има различен срок.

Любопитно
Доведи приятел и спечели 5 задружни лева!
Печелете пари от покупките на Вашите приятели!

Софиянци пазаруват най-много, козметиката е най-търсена
Да пазаруваш групово в интернет стана твърде модерно
Пазарувай социално: Сайтовете за групови продажби заработиха в Б … цедентни отстъпки (автор: Константин Николов, 22 октомври 2010, в-к „Капитал”. За да се прочете статията трябва регистрация в сайт-а на вестника. Регистрацията е безплатна.)

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 461
 Hug
Самоцитирам се:
Момичета, знаете ли нещо за Кетъринг фирма „ТОП КЕТ” Добре ще ми дойде за РД за работата, само да не е някакво дърво Thinking

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 45
Аз пък се чудя дали от Белиз ще ми дадат да ползвам ваучерите си за друга зона освен мишниците (както беше в офертата), тъй като там след 1 процедура всичко изчезна, а аз имам 6 ваучера  #Crazy #Crazy #Crazy

# 3
  • Мнения: 1 167
Аз пък се чудя дали от Белиз ще ми дадат да ползвам ваучерите си за друга зона освен мишниците (както беше в офертата), тъй като там след 1 процедура всичко изчезна, а аз имам 6 ваучера  #Crazy #Crazy #Crazy

Блазе ти. Аз имам 4 процедури с минимален ефект  Rolling Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Цоп. Пропуснала съм 20-тина стр., но пък си оползотворих ваучера от х-л Абир във Велинград. Много добра оферта се оказа. Много сме доволни - и ние и децата Grinning

Чисти басейни, топла вода, вежлив персонал, интересно меню и вкусна кухня в ресторанта! Има някои дребни кусури, заради които може би 4 звезди са спорни, реалните цени също, но с ваучер е супер!

# 5
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Страхотна тема   bouquet

# 6
  • Мнения: 322
Благодаря за темата!  Flutter

# 7
  • Мнения: X
И аз да попитам за отзиви за :

http://www.-spam173-/index.php?p=offer&id=155

# 8
  • София-Младост
  • Мнения: 23 354
Аз пък се чудя дали от Белиз ще ми дадат да ползвам ваучерите си за друга зона освен мишниците (както беше в офертата), тъй като там след 1 процедура всичко изчезна, а аз имам 6 ваучера  #Crazy #Crazy #Crazy

Блазе ти. Аз имам 4 процедури с минимален ефект  Rolling Eyes
Къде се намира този салон, влязох им в сайта, но на контакти мога само мейл да им пиша  ooooh!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Написах отговор и сега видях новата тема - Мармо е много добро заведение, в Младост е, имат и обедно меню.

# 10
  • Мнения: 92
чудесна тема , благодаря   bouquet

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз пък се чудя дали от Белиз ще ми дадат да ползвам ваучерите си за друга зона освен мишниците (както беше в офертата), тъй като там след 1 процедура всичко изчезна, а аз имам 6 ваучера  #Crazy #Crazy #Crazy

 Peace изчезнали са космите във фаза растеж  Peace щом условията на офертата допускат и други зони - не питай, ами направо заяви желанието си, според условията на офертата, защото едно е да питаш, друго е да искаш  Hug не даваш повод за отказ  Peace

но предполагам по-късно ще е хубаво да тещракнат пак  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 020
Закупих от едно момиче ваучер
за подстригване в Бона Деа.
Само че след последните противоречиви
мнения, почвам да се чудя дали да
го оползотворя или да пропусна.
Косата ми е чуплива, четох мнения
тук, че прословутият италиански
начин на подстригване не е походящ
за такива коси.  А ако поискам
стандартно подстригване, дали ще
се съобразят с желанието ми?

zvanche, благодаря за новата тема!   smile3525

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Sophia L.Hug според мен, ако искат да спечелят клиент - не би следвало да ти чупят волята, пък и не мисля, че за тях има голямо значение, важното е да си доволна  Peace

# 14
  • Мнения: 685
За да не е само запис, ето още един нов сайт, който открих днес: http://sklasa.com/. Пише, че скоро ще стартира пък да видим. Thinking

P.S.: Не го видях в първия пост и за това си позволявам да пусна линк-а. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт