Стоите ли с грим в къщи?

  • 3 089
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
 Shocked eeeto s takiva ochi se sabujdam sutrin,ako si legna s grim Joy. Sluchvalo mi se e nai-mnogo 2-3 pati, v momenti v koito ne sam imala sili dori da se izmija predi da si legna! Maham si grima vecher, neposredstvano predi liagane, taka che DA- do togava stoja s grim vkashti. /spirala nai-chesto/

# 46
  • София
  • Мнения: 1 621

Веднага ли измивате всичко, или преди лягане?

Не, не го махам веднага. Стоя си с него докато не си легна. Много рядко ми се е случвало да си легна с грим, но това беше в едни по-луди години. Laughing

# 47
  • Мнения: 6 164
Не си го махам, но преди лягане задължително. Прибирала съм се посред нощите, порядъчно натряскана и пак успявам да си махна грима и да измия зъбите! Няма друга опция.  Naughty С грим съм спала едно време по купони като ходех с преспиване.

# 48
  • Мнения: 1 629
Много обичам да се мацотя, независимо дали ще излизам или не и да се разхождам нагримирана из къщи Sunglasses Понякога си се и контя с нови дрешки, ей така да се порадвам без свидетели Embarassed За лягането вечер с грима по очите, ех, отминаха тез времена на среднощно подпийнало прибиране Sad

# 49
  • Мнения: 7 186
...ех, отминаха тез времена на среднощно подпийнало прибиране Sad

 smile3518 smile3518 smile3518

# 50
  • София
  • Мнения: 1 544
Преди  да влезна в банята да къпя малката, 1. мия и шишетата и после си измивам грима.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам в предвид да се гримирате специално, а например като се приберете от вън.

Защо пък???Аз понякога се гимирам за мъжО когато си е в къщи.Събота и неделя например.И ми е приятно!Не мисля,че трябва да се "гласим" само за навън.В крайна сметка те трябва да ни се радват!А мисля,че му доставя удоволствие като ме вижда с грим и прическа в къщи ,а не с ролки на главата и маска на лицето.
Иначе вечер свалям грима преди лягане!

# 52
  • Мнения: 3 537
Не,не стоя с грим у дома. Wink

# 53
  • Мнения: 6 155
Стоя си с грима /спирала + гланц или червило/ в къщи и го махам преди да си легна. Случвало се е и да не го махна и да си легна Mr. Green

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
а случвало ли ви се е да си легнете с грим и на сутринта да си сложите още грим отгоре?

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 7 001
Да, оставам си със снощната спирала и само добавям молив, червило.  Embarassed
Затова ми оредяха миглите.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и на мен ми се е случвало, а това е толкова вредно

# 57
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, оставам си със снощната спирала и само добавям
SickНе стои ли грозно бе хора...Аз дори ако трябва да си слагам вечерен грим преди това измивам дневния, иначе даже пудра върху пудра ми е терсене да слагам SickЛягала съм следобед да спя със спирала - после всяка мигла се бори за независимост...не мога да си представя нощен сън с грим и на сутринта само да го обновя Naughty

# 58
  • Мнения: 6 164
Аз дори ако трябва да си слагам вечерен грим преди това измивам дневния, иначе даже пудра върху пудра ми е терсене да слагам Sick

Уф и аз съм така - всичко слагам на чисто... Дори ако ям и се нацапам около устата Blush и при измиването се измие фон-дьо-тена, махам целия и слагам наново.. ooooh! После защо ми свършват толкова бързо... Tired Пробвала съм и спирала върху спирала, но се нанася ужасно... Confounded Имам си цяла система за хубаво нанасяне, миглите чисти, да не са дори леко влажни... Crazy

# 59
  • София
  • Мнения: 4 019
ами не мога да сегя с грим вечер се прибирам, махам лещите и грима, иначе ми е много гадно...

Общи условия

Активация на акаунт