Стоите ли с грим в къщи?

  • 3 074
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз си стоя с грим в къщи. Обичам да съм хубава през целия ден Flutter Махам го преди лягане. В събота и неделя също си слагам, още от сутринта. Не мога да си представя да мина покрай някое огледало и да се видя негримирана. Ама че съм суетна Embarassed

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Да, оставам си със снощната спирала и само добавям
SickНе стои ли грозно бе хора...Аз дори ако трябва да си слагам вечерен грим преди това измивам дневния, иначе даже пудра върху пудра ми е терсене да слагам SickЛягала съм следобед да спя със спирала - после всяка мигла се бори за независимост...не мога да си представя нощен сън с грим и на сутринта само да го обновя Naughty
това е щото нямаш тренинг

# 62
  • Мнения: 1 489
Да стоя с грим,но вечер задължително си го махам.Иначе сутрин се събуждам като Дракула.

# 63
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Да,стоя вкъщи с грим,свалям го като си лягам. Случва се да спя с него,но много рядко.

# 64
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не, много рядко слагам грим и като се прибера, веднага махам всичко.
Ако спя с грим, на другия ден ще трябва да ходя на кожен, очен и т.н. доктори Confused Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 317
Махам си го преди да легна, на няколко пъти реших да го почистя след като се прибрах и се наложи да излизам пак. Сега си го нося и из къщи докато не съм готова за лягане.
И при мен е така.
Случвало се е да легна с грима,но рядко.на сутринта се чувствам уж Sickасно.

# 66
  • Мнения: 1 999
Чак като си лягам си махам грима. Wink

# 67
  • Мнения: 2 910
Да,стоя си с грим,но с червилото-не.Грима го махам вечер преди да си легна.Ако излезнем и се приберем много късно,независимо от часа,задължително си махам грима.Няма да мога да заспя,ако знам,че по очите имам спирала,сенки и т.н.,а и знам,че хич не е полезно за лицето.

# 68
Да. Махам го, когато се къпя вечер!

# 69
  • Мнения: 7 430
Многооооо рядко слагам грим  Weary но преди лягане го махам (най-вече спиралата) понеже ме заболяват очите на следващия ден Wink

# 70
  • Мнения: 951
Гримирам се всеки ден,защото съм много бяла и ако не си подчертая леко очите съм като петно...
Свалям грима вечер преди да взема душ.
НиКОГА не си лягам с грим,ащо щеш в 6 сутринта да съм се прибрала.

# 71
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Да, оставам си със снощната спирала и само добавям молив, червило.  Embarassed
Затова ми оредяха миглите.


Ау, това е ужасно. Не чувстваш ли кожата и лицето си мръсни?

# 72
  • Мнения: 1 493
Понякога си лягам без дори да имам сили да го сваля !

# 73
  • Мнения: 5 103
махам си грима само вечер преди лягане.

Общи условия

Активация на акаунт