True Blood season 4 - Всички феи-крачка напред!-тема 41

  • 19 513
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ма какво ми се смеете, и вие при първото дзверене реагирахте като мен, само че аз като недоскив позакъснях Joy

Може и така да се каже  hahaha
Аз не си падам по мъжки атрибути. Всичко е прекрасно докато е в гащите, стои мирно и въображението рисува картини (там вече всичко мърда и играе)!
Абе за гледане и аз не се захласвам, те не са за украшение, а за да се ползват по предназначение hahaha

# 691
  • Мнения: 1 558
 hahaha Айде спрете се де,оставете органа на миУото на мира ..... Blush

Ама, явно дори при всичкото обсъждане на този вездесъщ викингски орган, сме се държали прилично щом Трайкова не ни насмете  Mr. Green

Fi,движиш се по мнооооого тънък лед,внимавай.  Whistling Сега търся подходяща стена за разстрел,подозирам,че скоро ще ми потрябва... Mr. Green

# 692
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Трайкова, ти си жена героиня, и на бойното поле, и в брачната постеля Hug hahaha

# 693
  • Мнения: 289
Fi,движиш се по мнооооого тънък лед,внимавай.  Whistling Сега търся подходяща стена за разстрел,подозирам,че скоро ще ми потрябва... Mr. Green


Мне, винаги спирам точно на ръба ... мил ми е животът  Mr. Green


# 694
  • Мнения: 1 558
Трайкова, ти си жена героиня, и на бойното поле, и в брачната постеля Hug hahaha

Ам'чи как.... Flutter Айде,лягам си,че саме налегнали розови мисли с тези завеси..... Blush Дано да имам един ползотворен сън Wink

# 695
  • Мнения: 2 040
Трайкова, може да си спокойна спрямо мен. Не го видех, а и не се натискам да го видя, еле пък сега след като Джой така се уплаши  hahaha

# 696
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Fi,движиш се по мнооооого тънък лед,внимавай.  Whistling Сега търся подходяща стена за разстрел,подозирам,че скоро ще ми потрябва... Mr. Green


Мне, винаги спирам точно на ръба ... мил ми е животът  Mr. Green



Като си на ръба, е лесно да се подхлъзнеш Whistling. А и не забравяй, имам да си изработя ново повишение за седмица Mr. Green

Лека нощ, Трайки, и безаварийна Wink hahaha

# 697
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Трайкова, ти си жена героиня, и на бойното поле, и в брачната постеля Hug hahaha

Ам'чи как.... Flutter Айде,лягам си,че саме налегнали розови мисли с тези завеси..... Blush Дано да имам един ползотворен сън Wink
Трайки,дека си ти,душо моя ненагледна? Hug
Губиш ми се от полезрението доста. Wink

# 698
  • Мнения: 289
Ей, тва Джой постоянно ме дебне  Laughing   Ама ти за да отвлечеш вниманието от собственото си назлъндисване на Трайкиното миуо  Twisted Evil

Ай, едно Ерик за сладък сън. You like?





# 699
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ейй, Фиама, не ме вкарвай в беля, ама си подмолна и ти, искаш да ме разжалват без причина Laughing. Мисля ясно се видя вече какви са ми мераците към скандинавеца, майкооо, страх

# 700
  • Мнения: 289
Джой, всички сме гадини с мръсно подсъзнание тука   Twisted Evil

Ама дай да си траем, че работата стана дебела  Laughing

# 701
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, приемате ли нови птици при вас?  Аз скоро реших и изгледах и трите сезона на филма и страшно ми харесва. Прочетох ви темичката, но не успях да разбера 2-рият епизод има ли субтитри? Ако да бихте ли ми показали къде са?  Embarassed

# 702
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Евка, добре дошла Hug. Ето тук са субовете http://DMCA-removal-from-Google/, приятно гледане.

# 703
  • София
  • Мнения: 1 345
Огромно благодаря отивам да изгледам и 2-ят епизод

# 704
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Здравейте, приемате ли нови птици при вас?  Аз скоро реших и изгледах и трите сезона на филма и страшно ми харесва. Прочетох ви темичката, но не успях да разбера 2-рият епизод има ли субтитри? Ако да бихте ли ми показали къде са?  Embarassed
Приемаме ма първо фото в анфас,цял ръст и пълно оперение. Mr. Green
Добре дошла,адашке. Wink

Общи условия

Активация на акаунт