True Blood season 4 - Всички феи-крачка напред!-тема 41

  • 19 517
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Само още не е сигурно за Алън Бол.

Сакън! Че накъде без чичко Бол, а?

# 676
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
дайте промото за 3ти епизод  Crazy
Абе тея чинове ги раздавате като топъл хляб, Praynig аз кво чакане имах за повишението,ах...ама хайде да са ви честити  Hug
 
Да ви споделя,че снощи  сънувах Джейсън като пантера как се гони с една  маймуна в горичка,ама кой беше маймуната  Thinking дали Сам не съм много сигурна.
Обаче да знаете,че "малкият Джейсън" въобще не беше мъничък  Embarassed Embarassed Embarassed след като се превърна в човек. Това последното не знам защо го сънувах,ама....... Blush

А относно вещиците,тази главната си я представях по- млада Rolling Eyes
 
Супер,че 5та книга излиза краят на месеца  newsm53 Ше си прайме изразително литературно четене

# 677
  • Мнения: 289
Ето го промото:








# 678
  • Мнения: 1 558
Да ви споделя,че снощи  сънувах Джейсън като пантера как се гони с една  маймуна в горичка,ама кой беше маймуната  Thinking дали Сам не съм много сигурна.
Обаче да знаете,че "малкият Джейсън" въобще не беше мъничък  Embarassed Embarassed Embarassed след като се превърна в човек. Това последното не знам защо го сънувах,ама....... Blush

А,к'во се чудиш,то 70% от темата е с обсъждане на определен анатомичен орган(не Джейсъновия  Mr. Green )

# 679
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Трайки, спокич, от моя страна обсъждане нямаше, защото аз нищо не видях Blush

# 680
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
Трайки, спокич, от моя страна обсъждане нямаше, защото аз нищо не видях Blush

 Whistling е как не видя нищо
Аз гледах за да знам кво пазя  Embarassed Embarassed Embarassed

ПП Фиама -мерси за промото   bouquet

# 681
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами кокорих се, кокорих се, превъртах, ама пак нищо Embarassed Rolling Eyes. Срааам, след толкоз усилия не накукурузване, а царевичен кочан за мен hahaha

# 682
  • Мнения: 289
Ама, явно дори при всичкото обсъждане на този вездесъщ викингски орган, сме се държали прилично щом Трайкова не ни насмете  Mr. Green

Джой, върни се 1-2 стр. назад и виж гиф-а, няма нужда от превъртане - само най-същественото е  Laughing


# 683
  • Мнения: 2 040
Джой, и аз кат теб, нищо ние видях от "стожера"  hahaha. Тамън няколко пъти го пущах и нц. Всички ме убеждаваха че се видело, ама явно съм много кьорава, освен завеса за баня друго не видях.

Фиама, и гифа гледах, и пак - нц.

# 684
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауууу, видех . Категорична съм вече, Сашоскопия не ща

Злате, загледай се, в един момент иззад прозрачната част на завесата наднича една дълга пръчка Embarassed

# 685
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286

# 686
  • София
  • Мнения: 6 219
Оххххх, Джоооооооо  Joy Joy Joy

# 687
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Чудо, нали, доживяхме и аз да се уплаша от мъжки атрибут Blush hahaha

# 688
  • София
  • Мнения: 6 219
Може и така да се каже  hahaha
Аз не си падам по мъжки атрибути. Всичко е прекрасно докато е в гащите, стои мирно и въображението рисува картини (там вече всичко мърда и играе)!

# 689
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ауууу, видех . Категорична съм вече, Сашоскопия не ща

Злате, загледай се, в един момент иззад прозрачната част на завесата наднича една дълга пръчка Embarassed
Вах,ше почина,на место. hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт