Закъснява ми, а толкова скоро родих....

  • 2 284
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 264
Май започнаха да прехвърчат искри .....
Недейте така момичета , всеки си избира своя път и поема смело по него. Недейте се дъфчете една друга - всяка е достатъчно разумна да си прецени дереджето и да вземе най-доброто за ситуацията и нея самата решение.

Раичка пиши какво е станало, че ще ни се пръснат сърчицата от любопитство

# 31
  • Мнения: 7 474
С това съм напълно съгласна-човек когато иска се пази!Четох преди малко за жени с 3 и повече деца и всичките случайно забременяли и си гледат децата- е как така става  1-2 пъти ,ама трети път случайно си е жива безотговорност!Децата трябва да се създават с любов и разум, а не случайно!!! luvbed luvbed

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мисля, че правото на избор се упражнява преди всичко като се използват противозачатъчни средства, а жените, които се доближават много повече до разплодните крави са тези, които не взимат мерки, за да не забременят и после се чудят защо така е станало. Нямам нищо против аборта, но това трябва да е наистина крайна мярка. Няма да коментирам жени, които правят по 4-5 аборта, аз като чуя за такива се депресирам, а не като слушам тези, които са си поели отговорността и са отгледали децата, които са създали.
Това все едно аз съм го писала. 202uu newsm74

НЕ е въпроса в аборта, а в ПРАВОТО! Нито съм правила, надявам се да не се налагжа да правя аборт, но също така се надявам да ИМАМ право да го направя ако ИСКАМ!
ПЪк който иска да си ражда колкото иска! НО при положение, че една бременост не е желана и има основателни причини - ми се вижда тъпо всички да обясняваме на жената колко е хубаво да си родиш дете. Това дето е добро за един - не е задължително да е хубаво за всички!
И да - разплодна крава за мен е и жена /особено родила/, която не е взела нужните предпазни мерки и тази, коята казва "ми кво толкова - не че го исках, ма нали станало, пък то дето едно, там и две, а що не и тре...". Но последното с нищо не е по-благородно - просто наврян в ъгъла заемаш поза партер и твърдиш колко е благородно! Нищо подобно - няма благородство в това да си сърбаш попарата, но е гадно да караш и друг да сърба с теб.
БЕ писна ми от спорове - мислете каквото искате - просто ми е адски тъпо всички да се нахвърлят "о не сакън, аз имам две -и ти трябва! ма къв аборт ша раждаш - то е толкова хубаво..."
Станалото - станало. Сега е добре да се прецени накъде. НО това, че някой е бременен не значи че задължително трябва да роди!

п.п. Тук някое момиче беше писало за вакуумен аборт - доста щадящ за организма. ЗА мен при липса на друга алтернатива - това също е решение.
Успех на пишештата.
А на другите - да не ви се налага да сте в тази позиция. Всеки допуска грешка - и вие също грешите, може утре и тая грешка да сътворите! Айде с мир и повече позитивизъм, че от нечии постове ми се запоти монитора!

# 33
  • София
  • Мнения: 4 423

По темата: както ти решиш, ако прецениш, че нямаш възможност в момента и не го искаш-просто го махаш, няма нищо лошо и срамно, ако решиш,че го искаш- раждай! Каквото и да решиш- Peace
Не всички могат да ползват хапчета, спирали и презервативи, аз лично спирали съм изхвърляла два броя, от хапчетата повръщам и не се чувствам добре( не ми ги препоръчват по мед. причини), презерватив със съпруга ми- не, каквото и да ми струва, все едно не правя секс.....
Е, имам няколко аборта по желание-не защото съм проста и неосведомена, просто се е случило след ''пазене'', лесно хващам, както казват от плюнка.
Не се чувствам виновна, не ме е срам, когато реших, че съм готова- ето имам лентичка! Wink

Последна редакция: вт, 13 дек 2005, 00:34 от Буболина

# 34
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И аз мисля,че каквото ти си прецениш ще е
най-доброто.В мрайна сметка ти най-добре си
знаеш Peace

# 35
  • Мнения: 5 250
Аз мога да кажа само ЧЕСТИТО и леко бременеене   bouquet

# 36
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 ooooh!Забравих  да спомена че нямам нищо против
аборта-аз не съм правила, но забременях случайно
и смятам че това е най-хубавата грешка която съм
правила baby_neutral

# 37
  • Мнения: 5 468
Ех, как ми се иска да забременея случайно... Иначе не мога да се реша, искам, а не ми достига кураж. Поне като стане случайно, ще си кажа - Ем, ко да праа, ше га раждам!!! Въпреки, че хич не сме я цъфнали и вързали, ама аборта го приемам някакси...... като да не дадеш шанс на един човек да живее и да диша.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 423
Ню, миличка, понякога нещата наистина не зависят от нас.....  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 022
Мисля, че правото на избор се упражнява преди всичко като се използват противозачатъчни средства, а жените, които се доближават много повече до разплодните крави са тези, които не взимат мерки, за да не забременят и после се чудят защо така е станало. Нямам нищо против аборта, но това трябва да е наистина крайна мярка. Няма да коментирам жени, които правят по 4-5 аборта, аз като чуя за такива се депресирам, а не като слушам тези, които са си поели отговорността и са отгледали децата, които са създали.
Това все едно аз съм го писала. 202uu newsm74

НЕ е въпроса в аборта, а в ПРАВОТО! Нито съм правила, надявам се да не се налагжа да правя аборт, но също така се надявам да ИМАМ право да го направя ако ИСКАМ!
ПЪк който иска да си ражда колкото иска! НО при положение, че една бременост не е желана и има основателни причини - ми се вижда тъпо всички да обясняваме на жената колко е хубаво да си родиш дете. Това дето е добро за един - не е задължително да е хубаво за всички!
И да - разплодна крава за мен е и жена /особено родила/, която не е взела нужните предпазни мерки и тази, коята казва "ми кво толкова - не че го исках, ма нали станало, пък то дето едно, там и две, а що не и тре...". Но последното с нищо не е по-благородно - просто наврян в ъгъла заемаш поза партер и твърдиш колко е благородно! Нищо подобно - няма благородство в това да си сърбаш попарата, но е гадно да караш и друг да сърба с теб.
БЕ писна ми от спорове - мислете каквото искате - просто ми е адски тъпо всички да се нахвърлят "о не сакън, аз имам две -и ти трябва! ма къв аборт ша раждаш - то е толкова хубаво..."
Станалото - станало. Сега е добре да се прецени накъде. НО това, че някой е бременен не значи че задължително трябва да роди!

п.п. Тук някое момиче беше писало за вакуумен аборт - доста щадящ за организма. ЗА мен при липса на друга алтернатива - това също е решение.
Успех на пишештата.
А на другите - да не ви се налага да сте в тази позиция. Всеки допуска грешка - и вие също грешите, може утре и тая грешка да сътворите! Айде с мир и повече позитивизъм, че от нечии постове ми се запоти монитора!
пропускаш един съществен момент, дамата която е пуснала темата е казала че ако все пак е бреманна няма да прави аборт, затовамайките и казват че имат малки разлики между дввете раждания и са се справили Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт