Отговори
# 660
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Къде са тези 50 градуса ? А сега да ви развеселя малко. Извинявам се на авторката на темата. Надявам се ,че си подготвила нова. Тази я оспамвам с поредица от снимки. За всички в депресия.
Отивайте на плажа.


И приятно изкарване . Всеки път ми правят забележка ,че се казава изкарване ,а не прекарване.   hahaha

Последна редакция: ср, 13 юли 2011, 14:13 от syn

# 661
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, чета ви от началото, никога не съм писала. Ето, днес се престрашавам. Да поискам помощ, съвет, препоръки. Зациклила съм тотално. През известни периоди от време (напоследък все по - кратки, но пък за сметка на това по - често) ми се случват едни и същи ситуации с различни хора. За връзки говоря. И нещата приключват винаги по един и същи начин. Какъв е урока не знам. Помагайте, моля ви.
Благодаря!

sun sun sun Добре дошла, макар и с "цикъл" - същата ситуация видях да опсва жена на семейна констелация на ошо , понякога причините са доста пъ-дълбоки от простото измъкване за косата. Съветът ми е да опиташ с някоя проста техника- прмерно с намирането на позитиви от тоя негатив - "нямам гадже ,но мога да ходя небрежно когато си поискам...и прочия" и-техниката я има на първа страница. Ако неща от техниките със самоубеждаване не помагат, лично аз бих търсила отговор в семейна констелация - мисля, че за ошо също има линкове , ето http://www.oshoevents.net/event.php?event_id=288
Делфина втората снимка с лелята в полет е велика!

# 662
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Къде са тези 50 градуса ?
Търново - ние винаги сме температурна аномалия.
Ах, как искам плааааааж!

Една книжка за знаещи руски - "Магически думи". Подвеждащо заглавие - не става дума за заклинания, а за простичка версия на НЛП.
  http://dox.bg/files/dw?a=b3c1611633

# 663
  • Мнения: 1 422
Момичета...................., просто ще полетя от щастие. В понеделник едно момиче ме помоли за една малка помощ почти в качеството на оплакване, само дето нямаше откъде да знае, че аз май точно в този момент можех да й помогна или поне да стана канал да й се помогне мъъъъъничко повече......... Девойката днес вече е добре, ама съвсем добре, а тя дори не знае истински, че аз имам нещо общо. Знае само, че имах голямо желание да е добре и че направих, каквото е по силите ми  Blush Толкова прекрасно се чувствам!!

# 664
  • Лондон
  • Мнения: 403
Една книжка за знаещи руски - "Магически думи".   http://dox.bg/files/dw?a=b3c1611633

Моля, ако някой има превод на книжката , да ми я изпрати. baby_neutral

# 665
  • Мнения: 2 495
Някой ще гледа ли на кристалното кълбо дали скоро ще си намеря работа? Tired
Май полудявам...да, ама лошото е че и мъжа ми няма работа от две седмици и направо незнам....
А на интервюто нищо не стана....беше много посредствено, почти никаква информация...

# 666
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Момичета...................., просто ще полетя от щастие. В понеделник едно момиче ме помоли за една малка помощ почти в качеството на оплакване, само дето нямаше откъде да знае, че аз май точно в този момент можех да й помогна или поне да стана канал да й се помогне мъъъъъничко повече......... Девойката днес вече е добре, ама съвсем добре, а тя дори не знае истински, че аз имам нещо общо. Знае само, че имах голямо желание да е добре и че направих, каквото е по силите ми  Blush Толкова прекрасно се чувствам!!


Нямах намерение да пиШа,за да не продължа оплакваниците(Ще ви ги спестя), но това е Богородица, която се намира тук в Сиракуза и не можах да се въздържа. НеЩо като отговор на моите (?) се полу4и.Рози рози,поздравление за твоите успехи  bouquet

# 667
  • Мнения: 1 422
danilu, Божията Майка бди над всички ни винаги. Току-що това, което прочетох от тебе, даде отговор на една моя молба за знак..... Искам да те помоля за нещо - възможно ли е да занесеш две бели рози и да ги сложиш в краката на Богородица. Тук в софийската конкатедрала има статуя, която аз свързвам с тази на снимката. Богородица има две златни рози на стъпалата. За мене този символ има определено значение. Мога да ти се отблагодаря само с мъничко топлина от сърцето - колкото имам.

# 668
  • София
  • Мнения: 642
Добро утрооооо!

Мъчат ли ви жегите? Мен не толкова, но само мозъка ми или завира, или се втечнява.
Мислите ми текат на бавни обороти.

Нещо за опресняване на паметта да знаете или за концентрация?

Възможно ли е пеликана да действа не само за намиране на работа, а и за стартиране на бизнес?
Нещо ми се върти в главата и съвсем скоро ще стане, но дали е от пеликанчето?

Приятен ден от мен, отивам да се стягам за работа!!!

# 669
  • София
  • Мнения: 67
Привет момичета,
някой знае ли на кръста на коя чакра съответства.
Имам чувството, че имам запушена енергия, от няколко дни ме боли.
Мерси   bouquet

# 670
  • Мнения: 50
Добро утро на всички!! newsm03Момичета толкова много пишете,че едва смогвам да чета и да вдявам всичко наведнъж.Не казвам,че съм недоволна,напротив newsm10.Радвам се го има този формат,чудесен е!!
Rainbow,какъв е този метод на пеликана.Не съм го чувала.А ми трябва нещо за по-лесно и приятно разширяване на бизнеса.
 Нинчето ,аз търся човек с когото да работя в моя бизнес,ама сме от различни градове така като гледам,не зная дали ще е възможно!Ако искаш пиши ми на личния @,да го помислим,дали ще може да стане нещо! newsm78

# 671
  • Лондон
  • Мнения: 403
Каква прекрасна първа страница!

А с колко труд е сътворена!

Само че.........,кой да я прочете?

# 672
  • Мнения: 2 265
Пускам един ритуал които много ми допад Simple Smile.

Направете си сами „жива вода”

Какво е нужно ?

-    парче планински кристал с размер около 7 см. /планинския кристал е мощен генератор на положителна енергия/
-    вода – преварена или минерална

Измийте кристала под течаща вода. Поставете го на слънце и е нужно да стой три часа т.е. обмислете, кое ще е най – доброто място за неговото поставяне за да може слънцето да го огрява три часа.

Излейте водата, която искате да заредите в голяма стъклена купа, желателно е тя да е бяла или прозрачна без шарки.  След като кристала се е заредил го вземете с дясната си ръка. Концентрирайте се върху него. Представете си как от него излиза лъч светлина. Наречете за какво ще зареждате водата, против негативна енергия, против магия, за здраве и тонус. Започнете да движите кристала над водата без да я докосвате в кръгови движения по посока на часовниковата стрелка. Нужно е да направите 33 оборота. След последния кръг благодарете мислено на кристала.


Заредената вода може да ползвате за пиене, измиване на лицето и шията. Никога не я изхвърляйте и не ръсете с нея по мебели и под.

# 673
  • Мнения: 298
Къдрокосче кутията ти е препълнена.Момичета бъдете живи и здрави,лятото е прекрасен сезон дерзайте  Hug

# 674
  • Мнения: 620
Рози, аз също бих занесла рози  Peace да не станат много обаче. Непрекъснато имам нужда от такива рози и си крада, въпреки, че никога не късам цветя..

СлънцеЛуна , благодаря за това зареждане. Аз си слагам във фризера напълнена със злато вода. Злато на ен. ниво. Също е много силна.

wild flower , кръста е на първа и началото на втора, зависи къде те боли. Това е мястото с най-силно концентриране на негативната енергия. Можеш да си направиш квас и да спиш с него една нощ. Това е препоръчвал лечителя Димков. Аз го чета и му се възхищавам. Всичко, което съм пробвала от него действа. Светло същество е той, щяхме да сме първите в света по ирисдиагностика, ако не го бяха съдили , преследвали, съсипвали.  От доста време се занимавам с капките на Бах и какво беше учудването ми, попаднах на същите билки за същете симптоми давани от Димков.

И нещо от мен, ако посетите 7 манастира си съберете светена вода от 7 задължително. През годината си взимате по една капачка от тази вода и я сипвате в тубата с минерална или в кофата за миенe. Такава вода преструктурира всички негативи в нас и извън нас. Хубаво е манастирите да не продават съмнителна вода. Всеки според интуицията си ще прецени дали водата е светена или не е .

Общи условия

Активация на акаунт