Грижи за косата - 84 - място за всякакви въпроси

  • 50 708
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 167
Алена какво мислиш за стимуланта на Икаров?

# 46
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
a.l.e.n.a благодаря отново. Да, ще се насоча натам към блондорската тема. А аз и вече реших май как ще го постигна за да не съсипвам косата и за да не се правя на клоун- кичури и така лека по лека.  Hug

точно така  Peace там пишат доста момичета с опит  Peace

хайде момичета Hug аз се засилвам към басейна, от където ми съобщиха че ме чака мохито  Party

# 47
  • Мнения: 41
a.l.e.n.a много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор newsm44  love001 Hug,в наи скоро време ще се сдобия с тях,а момичета само да попитам тези неща само от саита ли мога да ги поръчам или мога и по салоните да ги намеря,и ако може да ми препорачате някакъвдобър термопротектор ще ви бада мн благодарна Hug

Последна редакция: сб, 18 юни 2011, 12:30 от glezla89

# 48
  • Мнения: 4 194
Препоръчайте ми маска за цъфтяща коса, която не е третирана, използвах на avon но ми свърши и търся нещо ново.

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
glezla89 - маските са по-разпространени, умишлено не предложих нещо, което не се намира - може да се купят в някои магазини, аптеки, от салон, също от бг сайт - с плащане на куриера (не с карта)

спрея на джойко - от сайт

kiticat  Peace грижата за коса - да не цъфти не се заключва в 1 маска  Peace

Gia Marie Carangi - не съм видяла полза от него, освен това кокосовото масло на Икраов, което съм купувала от аптека, нямаше общо с вземано - истинско студено пресовано, извлечено без химикали, без оцветители  Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 18 юни 2011, 16:26 от a.l.e.n.a

# 50
  • Мнения: 738
Искам да попитам за този спрей ли става въпрос? Мога да си го купя сега и се двоумя та да ви попитам.....и има ли наистина ползи от него? В смисъл какъв ефект се постига? Мерси много

# 51
  • Мнения: 3 675
Gia Marie Carangi - не съм видяла полза от него, освен това кокосовото масло на Икраов, което съм купувала от аптека, нямаше общо с вземано - истинско студено пресовано, извлечено без химикали, без оцветители  Rolling Eyes

Аз съм на същото мнение като a.l.e.n.a

alegoria, аз този спрей го виждам за първи път в живота си Simple Smile

# 52
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
 Peace аз също не разбрах за какъв спрей става въпрос  newsm78 но предположих, че питането не е адресирано до мен и не съм проследила диалог за него  newsm78

а и гледам през малко мониторче и  съвсем не виждам добре  Peace

# 53
  • Мнения: 75

за маска - първия месец - вземи интенс рипеър на лореал или дийп кеър на лакме, прилагай след шампоана със затопляне - измиваш косата, излизаш от душа, леко попиваш с кърпа да не тече вода и нанасяш маската, прибираш косата с шнола, слагаш найлонче и леко духваш със сешоара - презз найлона (фолио или каквото имаш) - така, че да се загрее - да е топло и да не пари и оставаш 20 минутки; после измиваш - косата ще се преобрази

в тези маски има и масла и протеини и силикони, които хидратират, възстановяват протеин и кондиционират за добро разресване  Peace


след това пак подсушаваш леко с кърпа и впръскваш продукт, който ще хидратира, подреди косата и да я направи гъвкава, еластична - такъв за мен е течният реконструктор на джойко;  Hug разбира се - не бива да прекаляваш

за обем в корените - може от спрея на пол миел - екстра боди дейли бууст

коприната - само в крайчета - да не отнема обем

термопротектор и сушиш  Peace

Интенс рипеър , дийп кеър  са за суха коса  , а дамата не е с такава ...... ще ми бъде интересно да сподели за резултата , ако пробва .

С другото съм съгласна. Peace

# 54
  • Мнения: 738
Peace аз също не разбрах за какъв спрей става въпрос  newsm78 но предположих, че питането не е адресирано до мен и не съм проследила диалог за него  newsm78

а и гледам през малко мониторче и  съвсем не виждам добре  Peace
Ами мисля, че е течният реконструктор на Джойко, но не съм сигурна дали вие говорите за това(препоръчвате). Пише JOICO H.K.P. LIQUID PROTEIN HAIR RECONSTRUCTOR - с кератин

# 55
  • Мнения: 3 675
Ами мисля, че е течният реконструктор на Джойко, но не съм сигурна дали вие говорите за това(препоръчвате). Пише JOICO H.K.P. LIQUID PROTEIN HAIR RECONSTRUCTOR - с кератин

Това наистина е на Joico, но не е това за което се е писало.
Този продукт за първи път го виждам и не мога да го открия в страницата на Joico  newsm78
Да не би да е стар и да е спрян от производство или да е съвсем нов?  newsm78

# 56
  • Мнения: 738
Ами идея нямам. За това питам дали е това.  Joy

# 57
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
dachita  Peace моята коса е нормална и от маската съвсем не ми става мазна, тя опрдели косата си, като мазни корени и сухи краища - и не мисля, че за целта ще й е нужна маска за мазна коса  newsm78

мисля, че и двете маски са доста балансирани и подходящи за третирани коси, каквато е нейната, все пак я боядисва, вафли ......

колко мазна е една боядисвана коса  Peace

разбира се -  Hug - не искам да споря, моля  Peace не го приемай така, но приех репликата, като към мен  Peace

alegoria  Peace това е течният реконструктор на джойко  Peace


# 58
  • Мнения: 3 675
А какво е това, което показа alegoria ?  Mr. Green  newsm78

alegoria, а.l.e.n.a харесва спрея, който е показала, а аз харесвам това:

K-PAK Deep-Penetrating Reconstructor

Но трябва да знаеш, че eдни са доволни от един продукт, други от друг, а трети изобщо не харесват подобни продукти. За да разбереш на теб кой ти харесва, ще трябва да пробваш. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 738
Ами явно е стар вариант.
Ще помоля, когато някой си поръчва от межд. сайт да ми пише. Мога да се включа в поръчката му.
Този спрей го намерих в продавалника  Embarassed. Понякога намирам там хубави продукти, които аз не мога да си поръчам. Та като го видях и си викам "Воала" ама май не......

Общи условия

Активация на акаунт