Грижи за косата - 84 - място за всякакви въпроси

  • 50 724
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
dachita  Peace моята коса е нормална и от маската съвсем не ми става мазна, тя опрдели косата си, като мазни корени и сухи краища - и не мисля, че за целта ще й е нужна маска за мазна коса  newsm78

мисля, че и двете маски са доста балансирани и подходящи за третирани коси, каквато е нейната, все пак я боядисва, вафли ......

колко мазна е една боядисвана коса  Peace

разбира се -  Hug - не искам да споря, моля  Peace не го приемай така, но приех репликата, като към мен  Peace


Повярвай , може да бъде достатъчно мазна .... дори и боядисвана в русо с 9% окислител.....и на следващият ден да е слепена за скалпа....особено , ако е рядка и тънка . Peace

# 61
  • Мнения: 4 195
a.l.e.n.a щом не става с маска дай съвет как с какво? Иначе то дори и да не спре да цъфти една хубава маска няма да навреди.  Wink  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a щом не става с маска дай съвет как с какво? Иначе то дори и да не спре да цъфти една хубава маска няма да навреди.  Wink  bouquet

Каквито и маски и шампоани да ти препоръчва a.l.e.n.a, ако ходиш при някоя некадърна фризьорка, която да те подстригва с някоя скапана ножица, то цъфтенето ще си продължава.

Нещата са комплексни и започват с подстригването. След това идва ред на подходящите шампоан и маска. Накрая са продуктите без отмиване и гребенът/четката с която се решиш.

# 63
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
А какво е това, което показа alegoria ?  Mr. Green  newsm78

alegoria, а.l.e.n.a харесва спрея, който е показала, а аз харесвам това:

K-PAK Deep-Penetrating Reconstructor

Но трябва да знаеш, че eдни са доволни от един продукт, други от друг, а трети изобщо не харесват подобни продукти. За да разбереш на теб кой ти харесва, ще трябва да пробваш. Simple Smile

на мен този продукт сигурно също ще ми хареса  Hug но не съм го пробвала и нямам мнение  Hug Embarassed

B & C  Hug сподели как го усещаш Peace

a.l.e.n.a щом не става с маска дай съвет как с какво? Иначе то дори и да не спре да цъфти една хубава маска няма да навреди.  Wink  bouquet

нямах предвид, че маската е без значение  Peace имах предвид, че само маска не е достатъчна  Peace

първо шампоанът - следва да е хубав, да не е агресия  Peace второ маска - според типа коса, да е хидро-липисна - възстановяваща маска - да не е само силикони (да има силикони, но не само)  Peace и след товва - добър финиш, който да филмира косъма и да го пази от външни влияния, като задържа и влагата и термопротектор - защита от топлината  Peace

за ножицата B & C  е споделила  Peace
 

# 64
  • Мнения: 1 167
А какво мислите за този продукт на Che Biosilk Silk Infusion:

http://www.stockngo.com/biosilk-silk-therapy-treatment-5-64-oz.html

# 65
  • Мнения: 2 126
Какъв шампоан против пърхот бихте ми препоръчали?Така като се змисля от тези масовите само  Нивеа не съм ползвала скоро newsm78 Имам някакви корички по главата които ме дразнят ужасно.Иначе пърхота ми не е такъв да се стеле и да се вижда по главата ми и дрехите,слава богу,но мен ме притенсява това състояние на кожата на главата. Rolling Eyes
Много ще съм благодарна,ако споделите опит  bouquet

# 66
  • Мнения: 372
Какъв шампоан против пърхот бихте ми препоръчали?Така като се змисля от тези масовите само  Нивеа не съм ползвала скоро newsm78 Имам някакви корички по главата които ме дразнят ужасно.Иначе пърхота ми не е такъв да се стеле и да се вижда по главата ми и дрехите,слава богу,но мен ме притенсява това състояние на кожата на главата. Rolling Eyes
Много ще съм благодарна,ако споделите опит  bouquet

При нас най-ефективен се оказа този:
При мен премахна корички с големината на нокът.  Sick  При половинката пък си беше обикновен пърхут. Факт е, че се справи.  Peace

В момента чакам един нов шампоан за проблемен скалп. Ако се интересуваш, ще споделя по-нататък как ми действа.  Peace

# 67
  • Мнения: 2 126
Този къде се продава.В смисъл има ли го по обикновените козметични магазини или по аптеките Thinking А иначе имам интерес към всичко по въпроса.Благодаря ти Hug
Чакам още някой да се включи Laughing

И още нещо да споделя.Толкова искам да спра да се боядисвам,но тия бели коси дето ги имам....Има ли по щадящ начин да се поддържа косата в някаква прилична форма без да и  вредим толкова много ?

# 68
  • Мнения: 372
Аз го купувам от тук(в момента липсва обаче): http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=217_251  или от тук: http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Po … ear-Shampoo-125ml 
Може и да го има по магазините. От салон също биха могли да ти го продадат.  Hug

# 69
  • Мнения: 293
desiniko, много е хубаво това. В основата са силикони, но има и протени. Важното е, че след него косата изглежда много добре, омекотява също така

# 70
  • Сливен
  • Мнения: 71
е, аз мога да позная кое съм писала аз  Hug и кое си добавила ти

за да стане цитат се ползва бутона в дясно на мнението, което ще цитираш (пише "цитат") или един друг над полето, в което пишеш (на долния ред, третия от дясно на ляво  Peace)

това оредяване по скалпа - имаш ли идея - каква е причината? на колко години си? заради бели коси ли я боядисваш?

колко е дълга косата  newsm78
Аз съм на 33 г.,преди 10 год. вземах хормонални таблетки поради проблеми със щитовидната жлеза.Вземах ги 6 мес.Тогава имах косопад вследствие на таблетките и ми оредя скалапа(андрогенна алопеция).Sad
Имам доста бели косми(по наследство)и затова се боядисвам.Косата ми е средна дължина.Simple Smile
a.l.e.n.a.,моля те за отговор. PraynigПисах ти всичко,което ме попита за проблемите ми с косата. Възможно е да си ми писала и аз да не съм разбрала Embarassed(рядко визам във форума и не се справям много добре).Иавинявай ако съм много настоятелна! Hug

# 71
  • Мнения: 4 195
Благодаря ви, опитвам се да се грижа за косата възможно най-добре.  Peace

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
да питам - някой дали е тествал това   Rolling Eyes newsm78 не виждам цени и попитах  newsm78 http://www.health-prevent.com/kosa.htm

Ани-2, диалогът ни стигна до тук - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=590954.msg19009490#msg19009490 - честно казано - и аз предпочитам - да не ме караш да се ровя назад и да търся  Hug ако ще тиу е по-удобно си събери мненията и пиши на лични

А какво мислите за този продукт на Che Biosilk Silk Infusion:

http://www.stockngo.com/biosilk-silk-therapy-treatment-5-64-oz.html

линиите CHI  и Биосилк - са на един производител (Фарук - САЩ) - има хора харесват коприната на Биосилк, повече от тази на ЧИ, но аз не съм пробвала, защото имам още от коприната на ЧИ  Peace -  до колкото разбирам това е коприната на биосилк – за която съм срещата отлични отзиви

мисля, че можеш спокойно да вземеш, ако имаш нужда от този продукт и ти попадне  Peace и да ползваш както трябва и внимателно – малко количество и т..н

П.П  Peace виждам, че и Люлякова ти е отговорила  Peace  bouquet

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 14:41 от a.l.e.n.a

# 73
  • При децата ми
  • Мнения: 6 144
Момичета, кажете каква четка за коса е добре да се ползва? На мен ми трябва за оформяне и издухване най-общо казано. Rolling Eyes

# 74
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
аз ползвам цилиндрична, диаметърът е от значение - според дължинта на косата и обема, който вкарваш - по-малък диаметър за по-къса коса

също от значение е и дръжката - да ми е удобна за хващане и въртене  Peace

да ми се зацепва в дланта и да не се пързаля  Peace

Общи условия

Активация на акаунт