Юли месец дойде ЯНУАРЧЕТО отива на планина или море,в багажа с бурканче пюре/16/

  • 23 271
  • 733
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 826
Лекуваме, вече ги лекуваме  Embarassed Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 590
запис... Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 81
Здравейте и от нас. На мен ми е  доста трудно да удържа Вики . Тя например се напъва да сяда преди 4 месец. Сега на 5 сяда стабилно, пълзи активно и прави опити да се изправя сама. Подскача като бясна. Не мисля че и  натоварвам ставите. Ако не е готова за това, тя няма да го прави. http://www.facebook.com/video/video.php?v=1383863253869

# 33
  • Мнения: 186
Запис и от мен  Hug

Бебеш, благодаря за темата   bouquet
За морско заглавие не мога да измисля нищо защото сега сме далеч от морето- в Харманли и хич не ми е морско  Mr. Green

И Кали надига дупе, но още не може да лази, придвижва се малко като червей или с претълкулване. Опитва се да седи сама, но не й се отдава съвсем, но и това ще стане.

Както писах снощи зъбите пак ни натиснаха, мажа с Бочко и помага за около минута, колкото да спре да плаче и да се поуспокои малко и после пак отначало.

Още щях да пиша ама забравих какво  newsm78

Лека и спокойна нощ!

# 34
  • Мнения: 12
Здравейте момичета!
Не съм писала доста време.Ама си имах малко лични проблеми Tired
Прочетох старата темичка.
Започвам много да се притеснявам.Моето дете не иска да стои по никакъв начин по корем.Не иска да се обръща от гръб на корем.Не се изправя,не пълзи и зъби нямаме Weary
Инка нали ти си водила детенце на рехабилитатор.Ако можеш сподели впечатленията си.
За протокола малкия е пораснал вече тежи 8480гр. и 69 см.
За захранването малчо яде тиква,картоф,морков,тиквички.Мисля скоро да му дам да опита броколи.
Още щях да миша ама като не си записвам и като съм изпуснала толкова много ooooh!
Лека вечер от мен.Отивам да поспя,че Божидарко още ми се буди често.

# 35
  • Сандански
  • Мнения: 72
Вместо запис да се похваля,че се захранихме успешно с тиква - за 6 дни.Сега ядем вече втори ден оризова каша.Ами и тя му харесва.Май въпреки моите опасения бебчо му харесва да яде с лъжица.

Бебеш   bouquet за темата.Като идея за заглавие - Юли месец дойде януарчето отива на балкан или море Hug

# 36
  • Мнения: 2 631
Оххх, старата тема приключила много забавно  Joy
И както обикновено бебешките въпроси останаха на заден план...  Crazy

Бубе, твояТ Влади голям стойкаджия и позьор...  Joy hahaha
Бебеш, мерси за темата! Остава и някой да измисли едно закачливо заглавие за манджите на децата и лятото... Simple Smile

Както и да е. Да. И ваксините пак се заобсъждаха.... Въобще в тази тема актуални са споровете и бирата! Второто ми харесва!  cheers Drunk

# 37
  • Мнения: 295
Запис и от мен в новата темичка!
От днес и наша Божидара е християнче.Всичко мина гладко,детенце се държа много пичовски.

# 38
  • Мнения: 186
Бебо, нещо не мога да видя видеото. Може проблема да е в моя "телевизор".

# 39
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Юли месец дойде януарчето отива на балкан или море Hug
Няма манджа ,ама ми харесва  Laughing newsm10

# 40
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бебеш  bouquet

Някой в предишната тема беше питал за кърмене и режим от както спрях да си гледам часовника и да се опитам да разбера на колко време се храним ми е супер лесно. Води се по детето, не ти трябва режим Hug

Юли месец дойде януарчето отива на балкан или море.... в багажа с бурканче пюре!
hahaha Joy Joy Joy

Аз разбрах, че общо е 140 лв., това исках да чекна  Peace
125 лв единия прием, ние я сложихме още 1-я м. Peace

# 41
  • Мнения: 58
Бебеш,   bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 116
125 лв единия прием, ние я сложихме още 1-я м. Peace

Не съм разбрала правилно и днес направо в аптеката се изненадах  Mr. Green Аз си го забърках и й го сложих, тъкмо преди да навърши 6 месеца ще направим и втория прием  Peace

# 43
  • Мнения: 119
Юху.
Рая беше на първия си къмпинг на палатка. Ако някой ми беше казал, че ще заведа 5 месечното си бебе на къмпинг щях доста да му се посмея  Mr. Green, ама на... Аз за първи път отидох на 30 год  Embarassed, ама никога не е късно. Рая спа опакована като мече и беше много смешна и сладка и не се буди повече отколкото вкъщи, за разлика от мен. Аз през цялото време и пипах нослето дали и е студено и почти не спах, но съм доволна. Сладко, добричко бебенце.
Lady Angel - аз слагам едно голямо парче в мрежичката, колкото се събира, тя си го джвака.
Никой не може да ме убеди, че пюре, което е консервирано преди година е по-добро от моето  Wink Twisted Evil, така че аз ще си продължавам да си ги правя. Аз предпочитам домашните манджички.
Бебеш - и аз не бях сигурна дали Рая е готова за захранване, но веднага налапа лъжицата и досега нищо не е изплюла. Най- забавното от всичко е, че дори да се помръщва в началото, като влезе в устата нищо не плюе, а като не иска просто бута с ръцете и така казва НЕ и аз слушам, къде ще ходя.

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Здрасти, разписвам се по късна доба, че пак ме налегна многото работа.

Кали вече яде картоф, морков и тиквичка. Май доста бързо й ги нададох, ама нямаше проблеми, и детето си ги хапва с кеф. Като количество стигнахме, де да знам, някъде около 50 грама.
След това, обаче, не ще да цока. Изчаквам да мине около час, и тогава чак давам цицата.


Започвам много да се притеснявам.Моето дете не иска да стои по никакъв начин по корем.Не иска да се обръща от гръб на корем.Не се изправя,не пълзи и зъби нямаме Weary


Сенедра, ако това ще те успокои, Кали НИКОГА не съм я слагала по корем. Не зная дали иска или не иска да стои.
Обръща се от гръб на корем от 2 дни.
Не се изправя, не пълзи. Напълно подкрепям мнението на Бебеш, (която си мисли, че обикновено съм й контра), че все още НЕ ИМ ТРЯБВА да се изправят и да пълзят, даже им е противопоказано.
И зъби няма. Ако е като брат си и сестра си, ще се озъби чак към годинката.

Като те чета, и аз би трябвало да се запритеснявам за Кали, ама не се. Консултирай се с педиатър, дано те успокои!

И не се впечатлявай много на "постиженията" на другите бебенца. Голяма част от тези "постижения" са погрешно изтълкувани рефлекси на новороденото, както съм писала и преди. Дано не се засегне сега някой, но такова е моето мнение ...

Общи условия

Активация на акаунт