Лятото за малко се отлага, но тест със 2 черти на всяка се полага :) - тема 65

  • 22 748
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 786
 didib  искаме искаме!!!честито!!!!най-прекрасната бременност ти желая и най-сладкото бебче на финала!!!  bouquet
аз отново ви благодаря за прекрасните пожелания!!!!! Hug Hug Hug Hug HugВЕЧЕ няма да досаждам с  дежурното"отивам да чета" Laughing-е начетох се за 100 години напред! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 691
  • Мнения: 3 794
БЛИЗНАЧЕЕЕЕЕ, честито дипломиране   umnikuu Много професионални успехи  Hug

didib, честита дългоочаквана магистралка  Hug Пожелавам ти много лека и прекрасна бременност  Hug

Тортуна, ами а дано не идва още 8 месеца тая лелка  Praynig

# 692
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Честито на БЛИЗНАЧЕ за дипломиранете Hug
А също и на didib  Hug
За един ден ви изтървах и сте напълнили темата с хубави новини.
Ама и аз имам повед да почерпя днес, макар и виртуално. Днес остарях и помъдрях с още една година Simple Smile

Сега смятам да водя любимия на суши и после малко да се потрудим по изпълняване на мечтата ми за тази години Simple Smile та като гледам няма да мога да се отчета още веднъж в тази тема. Целувки на всички и много бебеносна вечер  Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 1 185
Didib, честитоооооооооо! Леки и безпроблемни 9 месеца! Пухкаво сладурче на финала!

Близначе, честито дипломиране!   bouquet

Сара Лоу, честит рожден ден!!!!!

# 694
  • Мнения: 7 118
Сара, честит рожден ден!

# 695
  • Мнения: 786
Sarah Lou  ЧЕСТИТО и от мен!!!!еха хубави новини заваляха!!!!!Пожелавам ти здраве и щастие!!! Hug

# 696
  • Мнения: 7 118
Близначе, хайде и тук ЧЕСТИТО!!!!!!! Свърши се вече с четенето, а?  Mr. Green

Айде да ти припомня малко  Mr. Green







Това вече е зад гърба ти! Напред има само добри възможности!!! Пожелавам ти успех в реализацията с цялото си сърце.

# 697
  • Мнения: 2 483
Момичета, последните ни три положителни теста са на русенки! Браво, мацки, работете все така усърдно за повишаване на естествения прираст на града и страната ни   superuu  superuu  superuu Ако има още представителки на града, бързо-бързо да се впускат в битката  Grinning

didib, честито! Лека и безпроблемна бременност  Flowers Four Leaf Clover

Близначе, честито ти дипломиране, със здраве да си го ползваш   umnikuu coolcool

Sarah Lou, ЧРД   bouquet

Мечконче, честита синя новина  Hug

Ей те ся се изписа темата, усещам го във въздуха  Mr. Green
Новата ще огрее на ранина  Wink

# 698
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да се промъкна пак преди да е свършила темата Whistling
didib честита магистралка.Лека и безпроблемна до края  bouquet
Сара лу Честит Рожден Ден!Много здраве и година пълна с много сбъднати мечти smile3525
Близначе честито дипломиране.Дано скоро оползотвориш новата диплома Peace
Бебо Hug Напоследък май повече чета.Това седене вкъщи леко почва да ме побърква Rolling Eyes
Лека и бебеносна вечер момичета  Hugви
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 699
  • Мнения: X
Много сме !
Силни сме !
ОТ Русе Сме !
Тестчета с две черти пожелаваме на всички жени, няма значение от Русе или не, важното е да има здраво дете !


 Joy Joy Joy
 hahaha смея се на себе си, ама съм искренааааааа Simple Smile

# 700
  • Мнения: 270
Антонели чул те Господ, макар че за момента няма да е ама скоро надявам се. И аз съм родена русенка...Най-хубавите млади джаз години изживях там... Peace

# 701
  • Мнения: 1 172
Sarah Lou, newsm59 newsm67
didib, честити две чертички! Дай, Боже, хубаво и здраво бебче след около осем месеца!  bouquet
БЛИЗНАЧЕ, честито дипломиране! Дано имаш възможността да работиш по специалността си! Hug
Аз минавам да споделя, че според този доктор всичко е наред и само са ме наплашили миналата седмица. Пол още не можа да каже, дребосъчето се криеше доста успешно. Само по едно време си "разплете" крачетата, ама тогава се оказа, че пъпната връв минава от там. ooooh! Живот и здраве след около 3 седмици съм на фетална морфология, тогава може би ще научим. Grinning Време е да ви наръся пак, че миналата седмица като ме стреснаха и желанието ми за това тотално се беше изпарило. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 702
  • Мнения: 601
Диди, честито ти положително тестче.   bouquet
Сара, честит рожден ден Желая ти сбъдване на всички мечти.
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 703
  • Мнения: 201
Момичета минавам на бързо да ви поздравя с това http://vbox7.com/play:2b269610 . Вярвам,че много скоро и на нас ще ни се стовари това щастие на главите. Честито на двете майчета, да са ви живи и здрави бебоците и да растат много щастливи  Hug
Вълшебна песен!!!
Ще я пусна и в другата тема ако разрешиш  Wink
Честито на новата бъдеща мама didib  bouquet Лека и безпроблемна бременност и от мен   bouquet

# 704
  • Мнения: 500
Didib, честито! Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!  bouquet
Sarah Lou,newsm59  bigdance2
Близначе,, честито завършване и дано това да е първата крачка към сбъдване на мечтите ти за тази година.
Teddy, , браво за хубавите новини и най-важното е, че са те успокоили и всичко наред.
Лека и бебеносна вечер от мен
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Общи условия

Активация на акаунт