Лятото за малко се отлага, но тест със 2 черти на всяка се полага :) - тема 65

  • 22 740
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 483
Моя мъж казва, че съм единствената жена в света която се гордее, че има шкембе  Mr. Green
В огромна грешка е, ама ти сигурно вече си го информирала  Grinning

# 721
  • Мнения: 7 118
Моя мъж казва, че съм единствената жена в света която се гордее, че има шкембе  Mr. Green
В огромна грешка е, ама ти сигурно вече си го информирала  Grinning

 hahaha hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 1 067
zuzi_79 мечтаех за две деца с малка разлика и идеята беше да ползвам старата база ,на която ми е изчислено майчинството,а това е възможно само при полужение ,че вляза в 45 дневен болничен за раждане преди Явор да е навършил 2 г. След това ще взимам 240 лв.  Rolling Eyes ,а за съжаление 2 деца със заплатата на мъжа ми не можем да гледаме нормално. Rolling Eyes За това ще се върна на работа и живот и здраве после майчинството ще ми бъде реалния доход.Малко ми е мъчно,но така е правилно,няма да гледам 2 деца в мизерия заради собствените си желания и импулси.Само да сме здрави,пък другото с времето си  Peace
А при вас съм къде ще ходя  Laughing   Hug

# 723
  • София
  • Мнения: 742
Е, аз пропуснах най-важната новина от днес.

didib, честито, мила!!! Особено е приятно когато някой от 'ветераните' в темата смени статуса си от 'чакащ с неопределен срок' на 'очакващ с точно определен период на доставка' Simple Smile))

# 724
  • Мнения: 7 118
И като знаеш какво ще получиш, просто усещането е уникално!  Laughing

# 725
  • Русе
  • Мнения: 319
Благодаря ви, момичета!  Hug
Явно е обаче, че всичко се дължи на местоживеенето  Laughing- бях пропуснала част от Русенския момент.  Joy Joy Joy
Както се казва- сега в Русе, очаквайте скоро и други населени места!

Sarah Lou, ЧРД, бъди жива и здрава, много приятни изненади!
Близначе- отхвърлила си това бреме, продължавай успешно напред и към следващата цел!

Желая на всички най-голямото щастие на света!

# 726
  • Мнения: 84
Добро утро! Днес са ми потънали гемиите, затова само поднасям едно кафе, с което ви пожелавам много добро настроение!

# 727
  • София
  • Мнения: 1 197
Дубрутруууу
jiorjita , *Lili* , benitabeni , Etigra , toni_St , Аника_Б , forest_veil , bubu_123 , ivap , Плодчe , Смуси , pospalancho , Doni M , Ема-Мария , imam nadejda , Antonelly , lolilita_ Hug Hug Hug Hug Hug
Galactic Voyager  честит розов щъркел Peace
Смуси браво за хубавите новини Peace
imam nadejda честити покупки Party резултатите ми са именно от ФМ при др. Марков Peace силно стиснати палци за сбъднати мечти Praynig
Ема-Мария как си? къде се губиш? Hug
БЛИЗНАЧЕ Честито  bouquet
didib Честито - лека и безпроблемна до термин Peace Praynig Hug
Sarah Lou Честит рожден ден на патерици сбъднати мечти и много усмивки ти желая Peace
Кафенце хубава статистика Mr. Green браво на Русенки - да кажат рецептата Crazy
Беки Б горе главата Peace каквото и да е всичко е временно Peace усмихни се и се радвай на хубавите неща в живота я виж какво слънце ти се усмихва навън Hug Hug Hug дано скоро настроението ти се оправи Praynig Peace Hug
желая ви много слънчев, усмихнат и позитивен ден и много хубави новини Peace Hug Heart Eyes

# 728

Общи условия

Активация на акаунт