Лятото за малко се отлага, но тест със 2 черти на всяка се полага :) - тема 65

  • 22 743
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 357
Честито на Диди! Лека бременност! Hug
Близначе, честита диплома, мила! Успехи за напред! Hug
Физзи ... Песничката ме разплака.... много е хубава Heart Eyes Hug
Теди, браво за добрите новини! Hug
Сара, ЧРД!!! Много здраве и щастие! Hug

Хубава вечер на всички! Hug

babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 706
  • Мнения: 201
Близначе, пропуснала съм Simple Smile Честито дипломиране и успешна бъдеща реализация  Peace

# 707
  • Мнения: 84
Близначе, дипломиране!


Сара Лоу, честит рожден ден! Жива и здрава и бременна!  Party

Дидиб! Честити две чертички! Крайно време беше...дано повлечеш крак, както се казва!  Crazy

# 708
  • Мнения: 7 118
Диди, честити 2 чертички!  Peace  bouquet  bouquet  bouquet

# 709
  • Мнения: 300
Кафенце, и аз това забелязах, че Русенките дръпнаха с едни гърди напред Grinning
Браво момичета, честито, живи и здрави бебчета, ама да ме повлечете и мен де!!! Къде съм била като са ръсили бременилски прашец над града newsm78
Сара Лоу Честит рожден ден   bouquet и сбъдване на всичките ти мечти!
Близначе честита диплома, дано ти отвори много врати Hug
Мечкони, честито ти мъжко щъркелче!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
didib, честитоооо и лека бременност  preggo

Sarah Lou, честит рожден ден  Hug

# 711
  • Мнения: 1 092
Много сме !
Силни сме !
ОТ Русе Сме !
Тестчета с две черти пожелаваме на всички жени, няма значение от Русе или не, важното е да има здраво дете !


 Joy Joy Joy
 hahaha смея се на себе си, ама съм искренааааааа Simple Smile

  superuu  superuu  superuu

Диди честити две чертички   bouquet

# 712
  • Мнения: 7 118
Жени, как си ти, бе мила?  Hug

# 713
  • Мнения: 1 092
Зузи супер съм - не ми се гади, нямам неразположения - нищичко...Само дето вече забелязвам подутинка на коремчето, а е много рано. Моя мъж казва, че съм единствената жена в света която се гордее, че има шкембе  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 7 118
Зузи супер съм - не ми се гади, нямам неразположения - нищичко...Само дето вече забелязвам подутинка на коремчето, а е много рано. Моя мъж казва, че съм единствената жена в света която се гордее, че има шкембе  Mr. Green

Радвам се! А ти се радвай на коремчето, въпреки, че то не е подуто все още от бременността. Просто малко хормони. Но ще дойде време да се подуе от сладкото обитателче вътре! Стискам палчета всичко да е наред и да ни радваш! Hug Hug Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 742
Мечкони, честити сини гащи!!! А на Атадар и Galactic Voyager честити розови!

toni_St,  Hug Hug Hug ще чакаме с нетърпение края на тези три месеца и после ще те поздравим горещо!!!

Аника_Б, аз като човек родил наскоро, мога да кажа, че болката не е кой знае каква голяма работа. Моля те, не го споделяй с никой мъж, защото все пак трябва да има с какво да изнудваме понякога. Колкото и пъти да раждам оттук насетне, винаги бих избрала нормално раждане. Стискаме ти палци!!!

# 716
  • Мнения: 1 086
Хелоо...идвам скапана от работа, тия дни е някакъв ужасТ.....

Честито на виделите  две чертички   bouquet
Честито на всички, видели сакчета, сърчица или цвят на гащи!
Не ви изброявам поименно, но не можах да запомня цялата информация.

Росалинда, работодател може да уведомуш когато си искаш  Mr. Green
Ако не си на изпитателен срок е хубаво да го направиш в писмен вид, като приложиш бележка от лекаря за да не те ловнат някакви съкращения.
Ако си на изпитателен срок и не ти личи, може да му кажеш когато изтекат шестте месеца  Mr. Green

Още щях да пиша, ама забравих......

Хайде хубава вечер от мен :-*

# 717
  • Мнения: 3 499
didib, честито, лека и безпроблемна бременност  Hug
Теди, браво за прекрасните новини  Hug
Sarah Lou, ЧРД! Бъди здрава и щастлива!  bouquet

# 718
  • Мнения: 1 067
Опааа пак хубави новини! Mr. Green Честитоо на бременелките  Hug
Близначе честито и на теб  Hug
Теди радвам се че са те успокоили  Hug
Аз влизам с малко лоши новини ,този месец ни беше последния в който можем да правим опити ,малко е сложно за обяснение  ooooh! !За добро или за лошо оня горе е решил,че не е момента да имаме още едно детенце и днес(денят на О) цъфнах с ужасен сърбеж,резултата Кандида и 6 дни лечение с глобули.Здраве да е млади сме ,ще трябва да се върна малко на работа и дай Боже след 2 години ,пак ще се захванеме! Peace Аз ще ви наглеждам все пак и ще се радвам на успехите ви  Blush

# 719
  • Мнения: 7 118
Опааа пак хубави новини! Mr. Green Честитоо на бременелките  Hug
Близначе честито и на теб  Hug
Теди радвам се че са те успокоили  Hug
Аз влизам с малко лоши новини ,този месец ни беше последния в който можем да правим опити ,малко е сложно за обяснение  ooooh! !За добро или за лошо оня горе е решил,че не е момента да имаме още едно детенце и днес(денят на О) цъфнах с ужасен сърбеж,резултата Кандида и 6 дни лечение с глобули.Здраве да е млади сме ,ще трябва да се върна малко на работа и дай Боже след 2 години ,пак ще се захванеме! Peace Аз ще ви наглеждам все пак и ще се радвам на успехите ви  Blush
Мики, мъчно ми е да прочета това, но не разбирам защо чак след 2 години ще правите пак опити. Извинявай, че така питам.  Thinking
Ще ни е приятно да си с нас, въпреки, че няма да бебеправите. Ние сме тук, а ти ако прецениш - остани с нас.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт