Целувките

  • 2 476
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Да,целуваме се пред нея.И тя ни целува по устата.Но не ми е странно-все пак не си пускаме езици Mr. Green

 newsm10

И при нас е така и мисля, че е нормално.

# 16
  • Мнения: 967
Мисля, че е съвсем нормално родителите да се целуват пред детето (е не разбира се от тези половин часови страстни френски целувки  Wink) Моят син все още не се е сетил да имитира целуването, но ако му хрумне, ще обясним, че децата целуват по бузката, а мама и тате само се целуват по устата. Лошото е, че децата сега са изложени на такива гледки от телевизията, постерите по улиците и т.н., че едва ли целуването им сеструва нещо забележително. Един познат разправяше, че синът му (на 4 годинки) разказвал как с едно момиченце в градината се "целували с език". Друго познато момиченце (на 5 години) споделило притеснено с баба си, че още нему е ясно как да се целува и "въпреки че гледа внимателно като дават по телевизията пак неразбира какво точно се прави и ако някое момче реши да я целуне ще се изложи много Embarassed"  - Представяте ли си какво си мислят днешните деца, а вие се протеснявате да се целувате пред тах  Laughing

# 17
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Моите родители нито са се целували пред мен /не че не се обичат/, нито помня някога да са ме целували като дете. Е, сега като си раздаваме коледните подаръци по една бегла целувка по бузата им се откъсва от сърцето и може би затова ми е странно дъщеря ми да ме целува по устата.

А вечер преди заспиване започва едно целуване, целува ме по цялото лице, устата и вече започва да не ми е странно. Толкова е приятно.  Wink

А понякога прави едни изречения, когато ни види да се целуваме - тати не дей, това мойта мама, аз цункам.  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 839
Ние също винаги сме целували децата по устичките, дори предимно. Целувките ни за раздяла и при среща и на четиримата са такива. А иначе някакви по еротични целувки не са виждали от мама и тати.
Изненадвам се, аз винаги съм приемала целувката по устата за нормална, веднъж свекърва ми изказа възмущение от това /с което само ме предизвика да го правя по-често  Mr. Green/. Също се дразня когато външни хора си разменят лигите с децата ми с такава целувка, но рядко се случва.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Моите родители никога не са се целували пред мен. Никога не са целували и мен или брат ми. Освен по разни поводи. Тази проява на нежност и ласка винаги ми е липсвала. Затова пък мъжът ми ме научи на стари години що е то целувка и ласка. Да, целуваме се пред децата. И те минаха през периода, в който се опитваха да имитират. Обясних им, отучиха се. Целувах ги допреди 1 година по устните. От тези целувки с гримасите, ако се сещате - с много смях и зкачка. Вече пораснаха и ги целувам само по бузките. Никой друг не ги целува по устните, включително и баща им.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ харесвам и не одобрявам родител и дете да се целуват по устата, макар и бегло и по детски  Close НЕ, не и не  Naughty
И децата ми си го знаят това и никога не си подлагат усничките за целувки. Щерката от целувки порастна, сега не е чак така обичаща ги. Но сега със сина наваксвам. Той явно е кат' мене гальовен...   remybussi
Целувам си децата навсякъде, но не и по устите (а и защо зорлем да си обменяме флората на устната кухина и то точно с децата)!

Аз самата съм много глезена и целувана като малка  newsm76, а и сега също. Хубаво е  Grinning

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ние също се целуваме спокойно дори и с език. Но никога не целуваме сина си по устните, за мен тези целувки са само за половинката ми, не мога да я възприема като естествена целувка, както по бузата, главата, крачетата или т.н. Сина ми е още малък, но ако поиска да ни целува по устните бих му обяснила, че тази целувка е само между мама и тати и тя е специална само между женени хора. Искам той да израсте в семейство което показва чувствата си, и не се притеснява от подобни ласки. Затова никога не се крием като се целуваме и прегръщаме.  love001 Моите родители ме целуваха по устните докато станах голяма, след време започна това да ме притеснява и да не им давам, отчитам това им поведение като грешка.

Общи условия

Активация на акаунт